NLWALK Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

NLWALK Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. NLWALK Coin nedir ve NLWALK Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

NLWALK Coin, LetsWalk projesinde kullanılan NFT jetonlarına verilen isimdir. LetsWalk projesi ise animatör DeeKay Kwon tarafından tasarlanan ve amacı toplamda 100 yürüyüş döngüsü hazırlamak olan bir projedir. Bu projede yer alan hareketli NFT’ler son dönemlerde kullanıcıların oldukça ilgisini çekmiştir. Sizlere NLWALK Coin nedir ve hakkında hangi yorumlar yapılıyor detaylı olarak açıklayalım;

NLWALK Coin Nedir?

Letswalk, yürüyüş NFT’lerini kullanıcılarına sunan ve ileride yapılacak etkinliklerde bunların kullanmasına izin verip ödüller kazanılmasını sağlayacak olan bir projedir. Bu proje animatör DeeKay Kwon tarafından oluşturulmuştur ve geliştirilmeye devam etmektedir. Amacı 100/100 yürüyüş döngüsü yaratmak olan bu projede kullanılan para birimi ise NLWALK Coin olarak adlandırılır.

MEXC borsası, kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sumak ve bunların alım satım taleplerini karşılamak gibi amaçlarla, kendi inovasyon bölgesinde NLWALK listeleyeceğini duyurmuştur. Bir NFT jetonu olan NLWALK Coin nedir ve projesinin özellikleri nelerdir, aşağıdaki şekilde açıklayalım;

  • LetsWalk projesinde yer alan NLWALK NFT’leri Opensea’dan satın alınabilir özelliktedir.
  • Yürüyüş NFT’leri belirli dönemlerde yayımlanmaktadır ve bunlar yayınlanmadan önce Twitter ve Discord hesaplarından hayranlarına duyurulur.
  • Bu yürüyüş NFT’leri 1/1, 4/4, 15/15, 25/25 veya 30/30 gibi farklı sürümlerde olabilmektedir. Turlar halinde yayınlanan bu NFT’lerde her turda 9 yürüyüşlük yeni setler yayımlanır.
  • Her turda ortalama olarak 180 adet arz edilir.
  • Yürüyüş NFT’lerin arz edilen miktarının yarısı müzayedede sıralı olarak veriler ve en yüksek teklifi verenden en düşüğe doğru tamamlanır. Kalan yarısı ise düşük fiyatlardan erken satış için ayrılmaktadır.
  • Kullanıcılar ön satış ya da erken erişim adı verilen fırsatları yakalayabilmek için önce kayıt olmalı, ardından bazı etkinliklere ve yarışmalara katılarak gerçek bir hayran olduğunu kanıtlamalıdır.
  • Tüm NLWALK NFT’leri kendine özeldir ve benzersizdir. Daha düşük miktarda basılan yürüyüş NFT’leri daha nadir özelliğindedir ve daha yüksek fiyatlarda satılır.
Nlwalk coin nedir?

Hangi Coin Alınır?

NLWALK Coin Yorum

NLWALK Coin yorum, MEXC borsasının kullanıcılarına özel olarak bu NFT’leri sunmasından bahsediliyor. LetsWalk platformunun ilerleyen dönemlerde bu NFT’leri kullanarak EA spotları, depo EA spotları ve zemin yürüyüşleri gibi etkinlikler de düzenleyecek olması, MEXC borsasının bu etkinliklerde kullanıcılarına ayrıcalık katmasını sağlayacaktır.

NLWALK NFT’leri herhangi bir amaç için verilmez. Bunların yaratıcısı olan Animatör DeeKay Kwon tarafından ilk piyasaya sürülen 1/1 yürüyüş NFT’si oldukça yüksek rakamla satılmıştır. Bu nedenle animatör tarafından bu proje geliştirilmiş ve kendisinin sanatını seven herkes tarafından NFT projelerine daha uygun fiyatla erişmeleri sağlanmıştır.

İlerleyen dönemlerde yapılacak olan etkinliklerde ödül olarak kullanılan NLWALK Coin ya da NFT’si, bugüne kadar 72 seride üretilmiştir. Her serinin içinde farklı sayıda NFT bulunmaktadır. Kullanıcılar bu NFT’leri diledikleri her platformda kullanabilme imkanına sahiptir.

NLWALK Coin Hangi Borsada?

NLWALK Coin satın almak için şu anda MEXC borsasını ve Opensea platformunu kullanabilirsiniz. Her iki borsadan da USDT ile alım yapabilirsiniz. Bu borsalardan istediğiniz birine üye olarak satışta olan serilerdeki NFT’lerden satın alabilir ve bunları metaverse oyunlarında kullanabilirsiniz.

Kripto Korku Endeksi Grafik (ANLIK) – Şuan Almak mı, Satmak mı?

Bitcoin ve Alt Coinler Neden Çakıldı? Düşüş Devam Edecek Mi?

CALO Coin Geleceği – CALO Coin Yorum

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr