Nonolive Güncelleme İndir

Nonolive güncelleme indir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Nonolive giriş ve Nonolive hile nasıl yapılır işte detaylar.

Para kazandıran canlı oyun platformlarından biri olan nonolive Türkiye’de faaliyet gösteren 300 den fazla sözleşmeli yayıncıya sahip bir kuruluştur. Nonolive bu çerçevede bir canlı yayın uygulamasıdır.

Oyun oynama ile canlı yayınlar yapabileceğiniz nonolive oyun oynarken izleyicilerinizle muhabbet olanağı veren bir platformdur. Uygulamayı indirenler giriş yapabilmesi için sosyal medya platformlarını kullanabiliyor.

Minecraft Yükle

Nonolive Giriş

Para kazandıran canlı yayın platformuna girişler için öncelikli olarak uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulama İOS ve Android işlemlici telefon ve tabletlere indirilebiliyor. Bu aşamadan sonra platformu açabilmeniz için Facebook, Google ile Twitter hesaplarınızla giriş yapabiliyorsunuz. Girişi sağladıktan sonra platformdaki tüm oyun ve kategorilerdeki videoları da izleyebiliyorsunuz. Uygulama yükledikten sonra canlı yayın yapabilmek için;

  • Uygulamanın altındaki daire ikonu ile açın.
  • Video Kaydet ile Canlı Oyun seçeneklerinden birini seçin.
  • Telefonunuzun kamera ile mikrofon izin onayın verin.

Bundan sonra canlı yayına başlamış oluyorsunuz.

Nonolive Giriş

Nonolive Hile Nasıl Yapılır

Canlı yayınınızı izleyenlere hediyeler gönderebileceğiniz bir platformdan bahsetmek mümkündür. Bu hediyeler için kredi almanız gerekir. Ancak yayıncıysanız kazandığınız hediyeler sizlere gerçek para kazandırma olanakları sunuyor.

Gerçek para kazanma olanakları sağlayan nonolive hileleri de gündemdeki yerini koruyor. Bu hileler uygulamaların güncelleme yapması sonrasında çalışmıyor. İzleyici sayısı artış gösterdikçe kazançlarda artıyor. Sektörde bununla ilgili yeni uygulamalar söz konusu olabilir. Bu uygulamalar içerisinden Nonolive Apk indirilerek yapılan bir hileden bahsediliyor. Video oynatılması esnasında bu uygulama sayesinde diğer oyuncular size geri bildirim yapıyor ve beğeni yolluyor.

Twitch’den sonra Türkiye’de önemli bir potansiyel yakalayan Nonolive 20 gün boyunca 6,0 saat yayın limitini dolduran yayıncılara 50 dolara kadar ödeme yaptığı belirtiliyor. Burada hedef önemli. Bu hedefi tamamlayanlar para kazanabiliyor. 60 saatin üzerine ekstra yayın yapanlar ayrıca para kazanabiliyor. Bunlar;

  • 60 + 10 saat için 6 dolar
  • +20 saat için 14 dolar
  • +30 saat için 24 dolar
  • +40 saat için 45 dolar

Ekstra kazanç ve süreleri de artırmak için aktif izleyici kazanmakta önemlidir. Her takipçi için ayrıca para kazanılıyor.

HappyMod indir

Araba Oyunu indir

Yutup go yükle

Ücretsiz Zoom Türkçe indir

Altına Koş Tom İndir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu