İçeriğin devamı aşağıda ▼

Teknoloji

Nonolive Kapanıyor Mu: Mino Tv Kapandı Mı

Canlı oyun videoları yayınlama olanakları ile gerçek para kazanma imkanı veren Nonolive kuruluşundan bu güne dünya çapında önemli bir potansiyel yakaladı. Yayıncıların belli sürelerde aylık yayın süresini ulaşması ile kazandıran nonolive kullanıcıları platform’un kapanıp kapanmayacağı hakkında bilgi arayışında bulunuyor.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Türkiye’de de olanakların sunulmasının ardından hızla yayılan Nonolive yayıncılarına gerçek para kazandıran platform olarak tüm dünyada 10 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı. Youtube’un YouNow platformunun eski ara yüzüne benzeyen bir tema ile karşıma çıkan Nonolive kapanacağına dair söylentiler çıktı.

Nonolive Türkiye Ne Zaman Kapanıyor

Nonolive kapanıyor mu

Kuruluşu ile küresel ekonomide milyonlarca kullanıcıya ulaşan Nonolive Türkiye’de de önemli potansiyel yakaladı. Kullanıcılarına gerçek para kazandırma olanakları sunması herkesi cazip kıldı. Bu sebeple sürekli oyun oynayan kişilerin ilk adreslerinden biri haline gelen Nonolive Türkiye’nin kapanacağı tarih belli oldu. Yapılan açıklamada dünya çapında faaliyet gösterin platformun Ocak ay’ında kapatılacağı yönünde oldu.

Nonolive Paralı mı

Nonolive uygulaması para kazandıran bir platform. Bu anlamda katılımcılar oyun oynarken bu oyunu canlı yayınlama olanaklarına sahip oluyor. Bu yayın esnasında izleyicilerle sohbet etme olanakları da sunan Nonolive sosyal medya kullanıcı hesaplarıyla giriş yapılabiliyor. Bu anlamda google başta olmak üzere Facebook ve Tweetter üzerinden de giriş yapılabiliyor. İzleme ve canlı yayın yapmak bu platformda ücretsiz.


Daha fazla ilgili içerik;

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler