NuriFootBall Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

NuriFootBall Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. NRFB coin nedir ve NRFB token yorum nasıl okunmalı işte detayları.

NRFB Coin, Nuri Football takımı tarafından oluşturulmuş olan, Ethereum ağında hizmet veren bir kripto paradır. Nuri Football ise blockhain platform hizmetidir. Bu coin, Gate.io tarafından 10 Şubat-11 Şubat tarihleri arasında listelenecektir. Daha önce başka bir borsada daha listelenmiş olması, bu coin için güven ortamı oluşturmaktadır. Kullanıcılar, futbol severler için özel olarak oluşturulan bu platformu ve NRFB Coin nedir sorusunu merak ediyor. Sizlere bu coin ve hakkında yapılan yorum haberlerini detaylı olarak açıklayalım;

NRFB Coin Nedir?

NuriFootBall Coin geleceği; takımı tarafından blockhain ağında hizmet veren bir platform kurulmuştur. Bu platform kullanıcılarına metaverse dünyasında çeşitli oyunlar sunmanın yanında NFT’ye dayalı olan yüksek kaliteli oyunları da piyasaya sürmeyi amaçlar. Platformda hem metaverse oyunlarını hem de NFT pazarını bulmanız mümkündür. Bu platformda kullanılan yerel kripto para birimi ise NRFB Coin’dir. Sizlere bu coin ve platformun özellikleri hakkında detaylı açıklama yapalım;

  • Platform, ödüle dayalı bir topluluktur. Kullanıcılar bu platformda yapacakları tüm işlemlerden çeşitli oranlarda NRFB Coin ödülü kazanabilir.
  • Bu platformda video paylaşımı yapılabilir ve yayınlanan videolar izlenebilir.
  • Bu coin kullanılarak platform aracılığı ile stadyum rezervasyonu yaptırma imkanı sunulur.
  • Platformda bulunan yarışma eşleştirme ile kullanıcılar hem keyifli vakit geçirebilir hem de bu yarışmamalardan NRFB Coin ödülü kazanabilir.
  • Bu platformda, amatör oyuncular ve takımlar için istatistik yönetimi bulunur.
  • Platformda maç sonucu tahmin oyunları bulunur. Bu oyunlardan elde edeceğiniz ödül ise NRFB Coin’dir.
  • Bu coin oyun içi satın alma, yükseltme, geliştirme ve ödül programları için kullanılmaktadır.
  • Platformda bulunan NFT ve P2P pazarında oyuncular kendi NFT’lerini üretme ya da benzersiz oyuncu veya eşya NFT’lerini satın alma ya da satma imkânına sahip olur.
  • Topluluk aracılığı ile futbol içeriği sağlayan Nuri Soccer Club mağazası bulunur. Bu mağazada NRFB Coin kullanımını genişletmek için bazı özellikler mevcuttur.

NRFB Coin Yorum Haberleri

NRFB Coin yorum haberlerinde uzmanlar tarafından bu platformun metaverse oyunları çıkaracak olması futbol severler ya da tüm kullanıcılar için ödül programları oluşturtması ve NFT pazarında kolayca alım satım işlemlerinin yapılabilmesi gibi özelliklerden bahsediliyor. Bu özellikler ile büyük bir kesimin dikkatini çeken bu coin, 03.02.2022 tarihinde piyasaya girmiştir. Şu anda Gate.io gibi dünyaca ünlü bir borsada listelenecek olması haberi ile yükselen fiyat grafiği sergileyen bu coin’in daha fazla kullanıcıya hitap etmesi ve daha fazla yatırım alması bekleniyor.

Gate.io borsasında 10-11 Şubat tarihinde ön satışı yapılacak ve aynı gün bu borsada listelenecek olan bu coinin maksimum arzı 1 milyar adet olacak.

NRFB Coin Hangi Borsada?

Şu anda yalnızca MEXC borsasında listelenen bu coini satın almak için Gate.io borsasına da üye olabilirsiniz. İsterseniz ön satışa katılarak, isterseniz de ön satış tamamlanıp listelendikten sonra USDT ile satın alabilirsiniz.

WOO Coin Geleceği – WOO Coin Yorum

Upi Coin Geleceği – Pawtocol Coin Yorum

LOOM Coin Geleceği – LOOM Coin Yorum

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr