Oasıs Coin Geleceği 2022 – Rose Coin Yorum

Oasıs Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Rose Coin yorum nasıl okunmalı ve Rose Coin nedir işte detayları.

Rose Coin Kaç TL

Oasis Network Coin fiyatı 0,837354 TRY’dir. Oasis Network coin piyasa değeri 4.209.697.340 TL’dir. Oasis Network coin son 24 saatte -2.17% değişim gösterdi. Oasis Network coin günlük işlem hacmi 526.095.083 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 110. sıradadır.

  • 1 Rose Coin Kaç Dolar; $0,049793 USD’dir. Son 24 saatte -2.17% oranında değişti.
  • 1 Rose Coin Kaç TL; ₺0,837354 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -2.17% değişim gördü.

Rose Coin fiyat performans analizi;

Ay / YılDeğişim
Şubat 2022-20,21%
Ocak 2022-24,61%
Oasıs Coin Geleceği - Rose Coin Yorum

Oasis Network Nedir?

Oasis Network, blockchain teknolojisinin gelişmesiyle birlikte bu zincirin son üyesi ve gizlilik odaklı bir coin platformudur. Ana amacını kripto işlemlerinde verimi arttırmak ve DeFi dünyasını güçlendirmek olarak açıklayan Oasis Network, kripto para ekosistemine yeni bir soluk getirme potansiyeli sahip bir proje. Finans sitemi ve yönetiminde tamamen açık ve şeffaf olma sözünü veren Oasis Network projeyi geliştirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Oasis Network gizliliğe çok önem verir. Ayrıca ekosistemin gelişmesi adına kendi yerel kripto para birimi olan Rose Coine sahip olan yatırımcılara geliştirmeler için tavsiyede bulunmalarına ve alınacak kararlar için oy verme imkanı tanır.

Oasis Network platformuna bağlı olan Para Times veri depoları yatırımcıların verilerini son derece gizli, anonim ve güvenli bir şekilde tutmaları için veri depoların nerede olduğunu yönetim dâhil kimsenin nerede olduklarını bilmeyeceklerini beyan ediyorlar.

Oasis Network Nedir?

Binance Fan Token listesi 2022

Bitcoin ATM Türkiye – 1 Bitcoin Kaç TL

ShoeFy Coin Geleceği – Shoe Coin Yorum

Oasis (Rose) Coin Nedir

Oasis Coin, Oasis Network ekosisteminin yerel kripto para birimidir. Oasis Network ekosisteminde yapacağımız tüm işlemler için Oasis Coini kullanacağız. Buna ek olarak yatırımcılar sahip oldukları Oasis Coini, Oasis Network ağında stake ederek faiz geliri elde edebilecekler.

Oasıs Coin Geleceği - Rose Coin yorum 2021

Oasis Coin Güvenilir Mi

Oasis Coin, kendi blockchain altyapını kullanan ve şifrelemesini kendi programlarıyla sağlayan bir coindir. 2020 yılından beri güvenle ticaret yapılabilen Oasis Coini Binance başta olmak üzere bir çok uluslar arası borsa da listelemiş vaziyette. Tüm bu göstergelere baktığımızda Oasis Coin güvenilir diyebiliriz.

Oasis Coin Sınırsız Mı

Hayır, Oasis Coin sınırsız değildir. Şuan da piyasada toplamda 1.500.000.000 adet Oasis Coin dolaşımdadır. Oasis Coinin toplam arzı ise 10.000.000.000 adet Coindir. Coin arzı çok fazla gibi görünse de Oasis Coin bu eksikliğini güvenilirliği ile kapatıyor.

Oasis Coin Hangi Borsalarda Mevcut

Oasis Coini bir çok uluslar arası borsa listelemiştir bu borsalardan bazıları ise; Binance, Mandala Exchange, Pionex, ZB.COM, ZT, KuCoin, Gate.io, HOTBIT, BigOne, Bitvavo, Jubi ve CoinEx’dir. Oasis Coin bu borsaların haricinde de bir çok borsada listelenmiştir.

Oasis Coin şuan da Türkiye’nin en büyük iki borsası olan BtcTurk ve Paribu’da listelenmemiştir.

Oasıs Coin Geleceği - Rose Coin yorum 2021

Oasis Coin Yorum 2022

Oasis Coin yorumlarına baktığımızda bir yıldan uzun süredir işlem gören bir coin. Oasis Coin ayrıca bir çok uluslar arası borsada listelenmiş ve güvenilirliğini yatırımcılara kanıtlamıştır. Oasis coini yükseliş trendine girmesi ise yatırımcıların Oasis Coine ilgi duymalarını sağlamıştır. Oasıs Coin yatırımcıların bu ilgisini çekmeye devam edebilirse ilerleyen günlerde fiyatında büyük artışlar görebiliriz.

Oasıs Coin Grafik

Oasıs Coin Grafiklerine baktığımız zaman çıktığı günden bu yana yükseliş trendinde olan bir coin olduğunuz görüyoruz. Ara ara düzeltmeler alsa da hemen ardından kendini toplamayı bilmiş ve daha güçlü bir coin olarak geri dönmüştür aramıza. Oasıs Coin bu performansını sürdürürse 2022 yılında da yükseliş trendinde olmasını bekliyoruz.

Qi Coin Geleceği – Benqi Coin Yorum

Uma Coin Geleceği – Uma Coin Yorum

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

6 Yorum

  1. Kendi cüzdanında Stake yapılabiliyor. Uzun vaade iyi bir coin, DEFİ klasmanında olan bir proje. Araba markası olan BMW de dahil bir çok partnere sahip ve resmi partner çift taraflı. 2022 ilk çeyreği itibari ile Facebook Meta.Ai departmanı ile partnerlik olabileceği paylaşıldı. Takip edilmeli…

  2. Coin moin sevdamdan tamamen vazgeçtim. Abi kaldıraçlı işlemlerle başladım. bakıyorum gayet iyi kar geliyor. geldikçe insan biraz daha durayım da biraz daha gelsin çekerim diyor sonra bir bakıyorum tüm param çöp olmuş. Bu durumu kaç defa yaşadım anlatamam. O nedenle artık en baba coinden bile uzak durmaya özen gösteriyorum. zaten yatıracak para bile kalmadı.

  3. merhaba oasıs coin gelecegi hakkında hic yapılmaması bir proje degil ne desek bilmedim acıkcası ama yinede karamsar olmamak gerekiyor yatırımcıların rakiplerinle kıyaslayarak yatırım yapmaları gerekiyor rakiplerin vaad leri arzları projeden beklentileri oasis beklentisi sitelerinden white paper bakmadan kesinle yatırım yapmamaları yatırımcılara lütfen kulakdan dolma laflarla yatırım yapmaları olucaktir

  4. Oasıs Coin Geleceği Hakkında ne desem bilemiyorum. Son dönemde yükselişe geçmiş ancak benim alacağım dönemde stabil stabil ilerliyordu. Bu nedenle ben alım yapmadım. Alsat yaparak kar elde etmeye çalışıyorum. Bana göre uzun vadeli bir coin gibi gözüktü. Rose Coin Yorum 2021 Okuyarak belki arkadaşlar almak isteyebilirler. Ancak altını çiziyorum ki bana göre tamamen stabil bir coin. Eğer alsat yapmak istiyorsanız yanlış bir coine yatırım yapmış olabilirsiniz!!! Bu coin için sabır önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu