Onlyfans Nedir Nasıl Kullanılır? (Ayda $15.000 Kazanç)

İnternet üzerinde içerik oluşturmak için kullanılmakta olan Onlyfans, bu platform içerisinde yer alan kullanıcıların çeşitli videolar paylaşması ile yüksek miktarda paralar kazanmasını sağlamaktadır. Bu platform abonelik tabanlı içerik oluşturmayla kurulur.

Onlyfans sitesi özellikle yetişkin içerik oluşturucuları tarafından kullanılmaktadır. Platform, insanların erotik fotoğraflarını ve videolarını paylaşarak para kazanmasını sağlamaktadır. Son zamanlarda oyunculuk ve şarkıcılık yapan Bella Thorne tarafından açılan Onlyfans hesabının 1 milyon dolar kazanması rekor olmuştur.

Onlyfans Nedir Nasıl Kullanılır

Onlyfans kullanımı şu şekildedir:

  • Onlyfans hesabı açılır ve resmi olarak bu işlemin gerçekleşmesi için ücret ödenir.
  • Kişi para kazanmak istiyorsa düzenli zaman aralıkları ile platforma video atar. Yoksa izleyici olarak kalabilir.
  • Atılan videoların platformun içeriğine uygun olması büyük önem taşımaktadır.
  • Kişi attığı videolar ile yeni izleyiciler ve aboneler kazanır.
  • Kazanılan abone sayısına göre kişi belirli bir gelir elde eder.
  • Abone sayısı arttıkça kazanılan miktar da artış gösterir.

Bu adımları başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz sonucunda belirli bir miktar gelir elde edebilirsiniz. Abonelik tabanlı işleyen bu platformda yetişkin fotoğraf, video ve dosya benzeri içerikler paylaşarak daha fazla abone toplayabilirsiniz.

Rastgele Görüntülü Sohbet Siteleri

Onlyfans Nedir? Nasıl İndirilir?

Onlyfans kullanıcıların video paylaşarak para kazanmasını sağlayan bir platformdur. APK olarak bilgisayarlar üzerinden telefonlara uygulaması indirilebilmektedir. Web sitesi üzerinden de kullanımı mümkündür.

Onlyfans Türkiye’de Yasak Mı?

Onlyfans Türkiye’de yasal olarak kullanımı mümkün olan bir uygulama değildir. Yasal olmayan yollardan uygulamayı APK olarak indirmek ve kullanmak mümkündür. Yakın zamanda Türkiye’de uygulamanın yasallaşması gibi bir beklenti de bulunmuyor.

Onlyfans Türkiye Nedir

Onlyfans Türkiye Nedir

Onlyfans Türkiye’de birkaç içerik üreticisine sahip olsa da Dünya ile karşılaştırıldığı zaman sıklıkla kullanılan bir platform değildir. Yurt dışında popülerlik kazanmaya devam eden bu platformdan kazanılmakta olan miktar ise farklılık göstermektedir. Onlyfans hesabı açmak ücretsizdir.

Onlyfans ücretsiz hesap açmak için; https://onlyfans.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Onlyfans içerik oluşturucuların paylaşımlarını görmek isteyenler, her ay belirli bir ücret ödeyerek istedikleri kişilerin kanalına abone olabilmektedir. İçerik oluşturan kişiler ise abone olan kişilerden para kazanmaktadır. Bu nedenle daha çok abone daha çok para anlamına gelir.

Onlyfans Nasıl Yüklenir

Onlyfans Nasıl Yüklenir 🍑

Onlyfans sitesine erişmek için kişinin Google üzerinde yer alan onlyfans platformuna girmesi gerekmektedir. Ardından hesap açma işlemlerine başlayarak kişi kendi onlyfans hesabının sahibi olabilir. Onlyfans platformunun bilinmekte olan bir uygulaması yer alır.

Google Playstore içerisinde yer alan OFTV (OnlyFans TV) uygulamasını ücretsiz ve kolay bir şekilde indirmeniz mümkündür. Fazla yer kaplamayan bu uygulamayı indirdikten sonra eğer daha önce hesap açmışsanız bilgilerinizi girerek hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Hesap açmadan önce onlyfans uygulamasını yüklemişseniz ise platforma üye olurken gerçekleştirdiğiniz adımların aynılarını tekrarlayarak uygulamaya üye olabilirsiniz. Platforma üye olma hakkında bilgi edinmek için yazımızın yukarı kısmında yer alan “Nasıl üye olunur?” başlığını inceleyebilirsiniz.

Onlyfans Güvenilir Mi 💋

Onlyfans güvenilir mi sorusu sıklıkla karşılaşmakta olduğumuz bir sorudur. Özellikle son zamanlarda popüleritesinin artması ile birçok kişinin ilgisini çeken bu platform, söylenenlere göre güvenilirdir. Platformun kendisine özel bir Instagram hesabı bulunmaktadır. Bu hesap içerisinde yapılmakta olan paylaşımlarda ise platformun oldukça güvenilir olduğu vurgulanmaktadır.

Kişinin bilgilerini almadıklarını ve istemediklerini belirten platform Londra merkezli bir abone tarzı para kazanma güdüsünü benimsemiştir. Genellikle yetişkinlere hitap edecek içerikler bulundurmakta olan bu platform, küçük yaştaki çocuklar için uygun değildir. Bu nedenle hesap açan ebeveynlerin dikkatli olmasını öneririz.

Onlyfans Güvenilir Mi

Onlyfans Hesabı Nasıl Açılır

Onlyfans hesabı açmanızın nedeni gelir elde etmekse devamlı olarak yeni içerik üreterek sayfanıza kullanıcı çekmeniz gerekmektedir. Merak uyandıran içeriklerin fazlalığı kazancınızın artmasını sağlayacaktır.

İçerik üretmek yerine sitede dolaşmak ve paylaşımlardan haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • Onlyfans resmi sitesine girişinizi yapın.
  • Bu işlemin ardından sayfada yer alan Google, Twitter ya da Sign Up For OnlyFans.com seçeneklerinden birini seçerek üye işlemleri kısmına geçiş yapın.
  • Üyelik bilgilerinizi doldurup istediğiniz kişinin sayfasına abone olabilirsiniz.
  • Aboneliğinizin tamamlanması için kart bilgilerinizi doldurun ve ödeme işlemlerini gerçekleştirin.

Onlyfans içerisinde yer alan fotoğraflar, videolar ya da dosyalar genel olarak yetişkinlik düzeyindedir. Bu site içerisinde Premium hesaplar bulunduğu gibi ücretsiz olan hesalar da bulunmaktadır. Ancak bu hesapları görüntülemek için yeniden kart bilgilerinizi girerek belirli bir miktar ödeme yapmanız gerekir.

Onlyfans Hesabı Olan Ünlüler

Onlyfans hesabı olan pek çok ünlü bulunmaktadır. Rapçi THe DReam, Chat Johnnson, Cardi B, Hollyqood çifti olarak bilinen Safaree Samuels ve Erica Menai, Safaree, Blac Chyna gibi isimler Onlyfans hesabı aktif olan ünlülerdir.

Son olarak hem şarkıcı hem de oyuncu olarak bilinen Bella Thorne, Onlyfans’a katılarak 24 saat içerisinde 1 milyon dolar kazanmış ve bir rekora imza atmıştır. 1 hafta içerisinde kazandığı para 3 milyon dolara yaklaşan Bella Thorne, kazanmış olduğu paranın bir kısmını bağışlayacağını ve bu hesabı para için değil, belgeseline katkı sağlamak için katıldığını belirtti.

Onlyfans Uygulaması Var Mı

Web sitesi olarak sıklıkla karşımıza çıkmakta olan Onlyfans platformunun bir uygulaması da bulunmaktadır. Ancak yer alan içeriklerin %80 civarının yetişkin içeriği olduğunu belirtmemiz gerekir. Onlyfans uygulamasını kullanabilmek için öncelikle üye olmak gerekmektedir.

Üye olmak ve Onlyfans uygulamasını kullanmak için yazımızın yukarısında bahsetmiş olduğumuz Onlyfans hesabı nasıl açılır başlığına göz atabilirsiniz.

Telegram Çoklu Görüntülü Arama Nasıl Yapılır? Arama Sorunu ve Ayarları

Discord PP Büyütme

Whatsapp Da Mesaj Beğenme

Messenger Giriş Yap İndirmeden

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu