Oppo’dan Yeni 5G Özellikli Telefon!

5G’nin şu günlerde fazlaca tartışıldıüğını bir yana bırakırsak, gözünü yukarıya diken markalardan biri olan Oppo, yeni modelinde 5G özelliğini bulunduracak gibi görünüyor. Zira edinilen sızıntı bilgiler bizleri bu sonuca götürüyor. Çin kaynaklı ifşa sitelerinde Oppo’nun yeni modeline dair bazı bilgiler sunuldu.

Weibo’da Ortaya Çıktı!
Sızan bilgilerin kaynağı Weibo. Çin’in meşhur paylaşım sitesi. Paylaşılan afişe göre, OPPO A92 2 adet ön kameranın yerleştirilmesi için 2 tane deliği olan 120 Hz yenileme hızlı ekrana sahip. Resmi afiş ve MIIT sertifikası, bu telefonun OPPO Ace 2 ile birlikte çıkma ihtimalini gösteren olaylar olarak gözüküyor. 5G özelliğine sahip bu telefonun ne zaman satışa sunulacağı henüz resmi olarak duyurulmadı.

OPPO A92s, arka kamera konusunda ise Sony IMX586 sensörüyle birlikte 48 MP ana kamera + 8 MP ultra geniş açılı + 2 MP makro + 2 MP derinlik sensörünü bünyesinde barındırıyor. Ayrıca telefon, uzun şarj ömürleri sunan 4.000 mAh batarya kapasitesiyle birlikte 18 W PD 3.0 hızlı şarj desteğine de sahip.

yorum Yap