Orca Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Orca Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Orca Coin nedir ve Orca Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Orca borsası, Solana ağı üzerinde kurulmuş olan merkezi olmayan bir borsadır. Bu borsa, Solana ağında işlem yapmaya olanak sağlar. Orca Coin ise bu boraya likidite sağlayanlar için verilen ve borsadaki tüm işlemler için aktif olarak kullanılan yerel kripto para birimdir. Orca borsasının Solana blok zincirinde işlem yapmasının amacı saniyede 50.000 işlem yapabilmesi ve işlem ücretlerinin çok çok düşük olmasıdır. 2021 yılının sekizinci ayında listelenen ve ilk günden beri yükselen bir grafik sergileyen Orca Coin nedir, bu coin hakkında yapılan yorum haberleri nelerdir, detaylı olarak açıklayalım;

Orca Coin Nedir?

Orca Coin geleceği; Solana blok zincirindeki kripto paraları değiştirmenin en kolay yolu olarak tanımlanır. Bu borsada adil fiyatlardan yararlandığınızı bilerek, minimum işlem ücretleriyle ve Ethereum’daki herhangi bir DEX borsasından daha yüksek işlem hızıyla kripto para alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca bu borsa, işlem ücretlerinden ek gelir kazanmak için işlem havuzuna likidite sağlama imkanı da sunar. Yeni kripto paralar arasında yatırımcıların dikkatini çeken Orca Coin Nedir sorusunu, bu borsada işlem yapmak için kullanılan para birimi olarak tanımlayabiliriz. Bu coin ve Orca borsasının genel özellikleri ise şöyledir;

  • Bu borsada kullanıcılara likidite havuzu başta olmak üzere pek çok kanaldan token dağıtımı yapılır. Bununla birlikte NFT dağıtımları da yapılmaktadır. Deniz temalı koleksiyon kartlarını bu borsadan elde edebilirsiniz.
  • Bu borsada 0,00001 ABD doları ağ ücreti ve 1 saniyeden kısa süren işlem süreleri bulunur. Bu da kullanıcılar için büyük avantaj anlamına gelir.
  • Orca Coin sahipleri bu ağda yönetime katılma imkanı elde eder. Geliştirme projelerinde oy kullanma hakkına sahip olur.
  • Bu coin aynı zamanda stake edilebilme özelliğine de sahiptir. Kullanıcılar stake ederek, pasif gelir elde etme imkanı bulur.

Orca Coin Yorum Haberleri

Henüz oldukça yeni olan bu proje, 500 milyon dolara yakın bir likiditeyi kendisine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca Solana ekosisteminde en çok kullanılan borsalardan olmuş ve bu alanda pek çok yatırımcının ilgisini çekmiştir. Orca Coin yorum haberlerinde NFT sektörüne koleksiyon dağıtarak giriş yapması, kullanıcılarına eşsiz NFT’leri ödül olarak sunması, merkezi olmaması, yeni NFT koleksiyonlarını yayınlayacağını açıklaması gibi projelerden bahsediliyor. Bütün bunlar gerçekleştiğinde, hem borsasının daha geniş bir kesim tarafından kullanılması hem de parasının değer kazanması bekleniyor.

Son dönemlerde fiyatı yükselişe geçen ve 2021 yılında üç aylık süre boyunca yatırımcılarına yüksek fiyatla, güzel kazançlar sağlayan bu coinin toplamda 100 milyon adet arzı bulunur. Maksimum arz kapasitesine ulaşmasına ve yeni bir para olmasına rağmen piyasa hâkimiyet verileri oluşmuştur. Yatırımcılar ve uzmanlar tarafından uzun vadede güvenilebilecek bir para birimi olarak düşünülüyor.

Orca Coin Hangi Borsada?

Orca Coin satın almak için Gate.io, Coinbase, MEXC, Raydium, Coinex ve Hotbit borsalarına üye olabilirsiniz. Bu borsalardan herhangi birine üye olduktan sonra kimlik doğrulamanızı gerçekleştirerek para yatırmanız ve USDT işlem çiftiyle satın alma işleminizi tamamlamanız gerekir.

Perion Coin Geleceği – PERC Coin Yorum

Bittorrent BTTC Coin Geleceği – Yeni BTT Yorum

Trabzonspor Coin Geleceği – TRA Coin Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥