Osmo Coin Geleceği 2022 – Osmosis Coin Yorum

Osmo Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Osmo Coin nedir ve Osmo Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Osmo Coin, Osmosis olarak bilinen platformun yerel kripto para birimidir. Bu para birimi merkezi olmayan eşler arası bir blok zincirinde işlem yapmayı sağlar. Bu platform, insanların likidite yaratmak ve IBC özelliğine sahip jeton yapmak için kullanabilecekleri bir sistemdir. 2021 yılının Ekim ayında piyasaya sürülen Osmo Coin, yükseliş grafiği ile çok sayıda kullanıcının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Osmo Coin nedir ve Osmo Coin yorum haberlerinde neler anlatılıyor detaylı olarak açıklayalım;

Osmosis Coin Fiyatı

Osmosis Coin fiyatı 22,86 TRY’dir. Osmosis coin son 24 saatte -5.63% değişim gösterdi. Osmosis coin günlük işlem hacmi 238.997.772 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 221. sıradadır.

  • 1 Osmo Coin Kaç Dolar; $1,40 USD’dir. Son 24 saatte -5.63% oranında değişti.
  • 1 Osmo Coin Kaç TL; ₺22,86 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -5.63% değişim gördü.

Osmo Coin Nedir?

Osmosis platformunun yerel kripto para birimi olan Osmo Coin, bu ağda yapılan tüm işlemler için kullanılmaktadır. Platform oldukça kullanışı bir yapıya sahiptir ve kullanıcılarına çeşitli alalarda kazanç sağlar. IBC özellikli jetonları yapabileceğiniz bu platformda, aynı zamanda bu jetonların hepsini alabilir ve işlem çifti yaparak bu jetonları takas edebilirsiniz. Sunduğu kolaylıklar, kullanım alanları ve fiyat grafiği ile dikkat çeken Osmo Coin nedir sorusu, son dönemlerin en çok araştırılan soruları arasında yer alıyor. Bu soruyu, Osmo Coin özellikleri ile açıklayalım;

  • Osmo Coin, platform tarafından sağlanan özel bir cüzdana sahiptir. Bu cüzdana sahip olduğunuz Osmo Coin’leri kilitleyebilir ve ekstra kazanç sağlayabilir.
  • Osmo Coin cüzdanında IBC özellikle diğer para çiftleriyle kolay işlem yapabilirsiniz.
  • Osmo Coin çeşitli likidite havuzlarına sahiptir. Bu havuzlardan kullanıcılara günlük ödüller dağıtılır.
  • Osmo Coin ile yapılan işlemlerden alınan komisyon ücretlerinin bir kısmı, sahiplerine geri dağıtılır.
  • Osmo Coin aynı zamanda platformun yönetim tokenidir. Osmo Coin sahipleri platformda yapılan oylamalara katılma ve projelerde söz sahibi olma hakkına erişebilir.
  • Platformda bulunan Keplr ile desteklenen tüm para birimlerine ve bunlar için oluşturulan bahislere ve oylamalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Osmo Coin Yorum Haberleri

Henüz piyasalarda adını çok fazla duymadığımız Osmo Coin platformu, aslında dünya gelinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Platformda yapılan tüm geliştirmeler oylamaya sunulduğu için kullanıcılar, yapılacak olan geliştirmeleri önceden izleyebilme avantajına ve oylama hakkına sahip olur. Ayrıca ağda staking ödülleri de dağıtılıyor olması, kullanıcılara büyük avantaj sağlar. Osmo Coin yorum haberleri, bu coin’in Cosmos sözleşmeleri ile üretildiğini ve kendi blok zincirine bağlı nadir ağlardan biri olduğunu açıklıyor. Her ne kadar kendi akıllı sözleşmelerine ve kendi platformuna sahip olsa da henüz NFT pazarına sahip değildir ve kullanıcılar tarafından henüz çok fazla keşfedilmemiş bir platformdur.

Osmo Coin’in piyasadaki toplam arzının 325 milyon adet olması ve maksimum arzının bir milyar adet olması, bu coin’i uzun süre piyasalarda yer alacağını gösterir. Ancak henüz çok yeni olduğu için yatırım yapılırken, risk unsurlarının mutlaka göz önünde bulundurulması gerekir.

Osmo Coin Hangi Borsada?

Osmo Coin’e şu anda MEXC, ZT ve Osmosis borsalarından ulaşabilirsiniz. Osmosis kendi borsasıdır ve buradan satın almak daha kolaydır. Platforma üye olarak desteklenen cüzdanlardan birini bağladıktan sonra, UST, ATOM, JUNO gibi desteklenen para birimleriyle işlem çifti yapabilirsiniz.

SpongeBob Coin Geleceği 2022 – SPONGS Coin Nedir

Yooshi Coin Geleceği 2022 – Yooshi Coin Yorum

League Of Kingdoms Coin Geleceği 2022 – LOKA Coin Yorum

googlehaberler