Oto Kuaför Fiyatları 2022

Oto kuaför fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Oto yıkama fiyat listesi 2022 ve detaylı araç temizliği fiyatları işte detaylar.

Oto kuaför fiyatları 2022, Araçlarınızı sık sık temizlemek zorunda kalabilirsiniz. Çamur ve tozdan dolayı aracınızın dışı sürekli olarak kirlenir. Ama sadece aracınızın dışı değil iç kısımları da kirlenmektedir. Aracınızın temizliği için oto kuaförlere ihtiyacınız vardır.

Oto kuaför araçların temizleyen kurumlara verilen isimdir. Oto kuaföre aracınızı temizletmek istiyorsanız çok iyi araştırmanız gerekir. İşini iyi bilen ve bu konuda uzman olan kişileri tercih etmeniz gerekir. Oto kuaförler iç ve dış yıkama, motor yıkama ve motor koruma gibi hizmetleri vermektedirler. Bu hizmetlerin hepsi farklı ücretlendirilir. 2022 yılında en güncel fiyatları sizler için araştırdık. Fiyatlar bölgeye göre ve şirkete göre değişiklik gösterir.

  • Tahmini olarak iç ve dış yıkama 70 TL ile 100 TL arasında değişiklik gösterir.

Elektrikli Araba Fiyatları

Oto Yıkama Fiyat Listesi
Oto Yıkama Fiyat Listesi

Oto Yıkama Fiyat Listesi 2022

Oto yıkama fiyat listesi 2022, aracımız zaman zaman kirlenmektedir. Araçlarımızın temizliği önemli konulardan biridir. Aracınızın temizlik işlemlerine göre fiyat listeleri değişiklik gösterir. Sizler için 2022 yılında en güncel fiyatları araştırdık ve derledik.

Detaylı Araç Temizliği
Detaylı Araç Temizliği
YAPILACAK İŞLEMFİYAT
İÇ- DIŞ YIKAMA70 – 100 TL
İÇ YIKAMA55 TL
DIŞ YIKAMA60 TL
MOTOR TEMİZLEME VE KORUMA130 TL
KOLTUK KORUMA VE TEMİZLİK140- 300 TL
BOYA KORUMA140-350 TL
TABAN VE TAVAN TEMİZLİĞİ120 -200 TL
ZİFT TEMİZLİĞİ80 -300 TL
JANT VE LASTİK TEMİZLİĞİ80- 150 TL
BOYA KORUMA VE PARLATMA240-500 TL
OZON DEZENFEKTE140- 150 TL
EXPRESS UYGULAMA240-500 TL
Detaylı Araç Temizliği Fiyatları
Detaylı Araç Temizliği Fiyatları

Detaylı Araç Temizliği Fiyatları

Detaylı araç temizliği fiyatları, belirli zamanlarda aracınızı detaylı olarak temizlemeniz gerekir. Araçlarda halı, bagaj, koltuk, tavan ve lastik gibi farklı bölümlerin temizlenme işlemine detaylı araç temizliği denmektedir. Düzenli olarak yaptırdığınız zaman aracınız da temiz bir ortam oluşur. Aracınız da temizlik yaptıracağınız şirketi seçmek oldukça önemlidir. Detaylı araştırma yapmanız gerekir.

Son derece tecrübeli ve işini bilen kişilere bu işlemi yaptırmanız gerekir. Aracınızı temizlerken kullanılan temizlik malzemeleri oldukça önemlidir. Sağlık açısından zararsız ürünler seçilmelidir. Standart ve geleneksel temizlik yöntemi kullanan kişiler yerine son teknolojiyi kullanan ve temizlik ürünlerini dikkatli seçen şirketleri seçmeniz gerekir.

  • 2022 yılında detaylı araç temizliği 750 TL ile 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bulunduğunuz bölgeye ve şirkete göre fiyatlar değişiklik gösterir. Tahmini bir fiyat değerlendirmesidir.

Halı yıkama metrekare fiyatı

İzmir Temizlik İş İlanları

En Uygun Sıfır Araba Fiyatları

0 Faizli Araba Kampanyaları

googlehaberler