Perp Coin Nedir? – Perp Coin Geleceği 2023-25

Perp coin nedir ve Perp coin geleceği 2023-25 hakkında merak ettiklerinizi yazımızda ele aldık. Son zamanlarda popüler olan bu coin hakkında detaylı bilgileri sizler için bir araya getirdik. Hadi gelin birlikte inceleyelim. 

Perp coin, Ethereum üzerinde çalışan ERC-20 tokeni olarak bilinmektedir. Perpetual protokolünün ana kripto para birimidir. Bu protokol sayesinde yatırımcılar varlıklar üzerinden kaldıraç kullanarak short ve long pozisyonlarını kolayca alabilir. Bu protokol herkesin kullanabileceği sürekli sözleşme işlem platformu olmak ana hedeflerinden biridir. Bu coin 2023 ve 2025 yıllarında nasıl bir geleceğe sahip olacak sorusunun yanıtına bir bakalım. 

Perp coinin 2023 yılında 3,51 dolar seviyesinde olacağı 2025 yılında ise 7,50 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilenler arasında yer alır. Bu tahminler yatırım tavsiyesi olmadığını bilmelisiniz. Kendi analizlerinize göre yatırım yapmanızı tavsiye ediyoruz.  

Perp Coin Nedir

Perp coin, Perpetual Protokolünün ana kripto para birimi olarak karşımıza çıkar. Bu projenin amaçlarından biri Dex olarak vadeli işlemleri platforma taşımaktadır. Proje dünyanın en iyi, güvenilir ve kolay erişebilen işlem platformu olmayı kendine hedef edinmiştir.  

Dex platformu ve bu projenin geleceği hakkında oylama yapmak için Perp kullanılması gerekir. Platformu kullanmak ve birçok işlemin gerçekleştirilmesi için Perp kullanılmaktadır. Akıllı sözleşmelerde hata bulan geliştiricilere ödül uygulaması vardır.  

Perp Coin Yorum 

Perp Coin Yorum

Perp coin hakkında yapılan olumlu ve olumsuz haberleri sizler için bir araya getirdik. Bu Perp coin piyasalarda maalesef dengesiz bir fiyatlanmaya sahiptir. Bu yüzden birçok kullanıcı bu coine yatırım yapmadan önce tereddütte kalmaktadır. Perp coin projesine yakın daha güçlü projeler bulunduğu için yatırımcılar bu projenin geride kalabileceğini düşünmektedir. Fiyat dalgalanmasının sebep olduğu geçici kayılar yaşanabilir. Ancak perp coin avantajları ise şu şekildedir; 

  • vAMM çözümünü kullandığı için yüksek ve garantili likidite sunulması en büyük avantajlarından biridir. 
  • Sürekli sözleşme işlem platformuna sahip olmak ana amaçlarından biridir. 
  • Emir defteri modeli kullanılması diğer platformlara göre avantajlı kılmaktadır.   

Perp Coin Hangi Borsada

Perp coin almak isteyen yatırımcılar hangi borsayı kullanacaklarını merak etmektedir. Bu coin büyük kripto para borsalarında listelenmektedir. İşte Perp coin alabileceğiniz borsalar şu şekildedir; 

  • Binance, Gate.io, FTX, KuCoin, Coinbase Exchange gibi borsalara üye olarak Perp coin satın alabilirsiniz. 

Perp coin hakkında merak ettiklerinizi, düşüncelerinizi ve sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. 

QLC Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – QLC Coin Chain Yorum

Gate İO Stake Nedir? – Gate.io da Para Kazanmak

BTCST Coin Nedir Ne İşe Yarar? – BTCST Coin Geleceği 2023-25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu