Phuture Coin Geleceği 2022 – PHTR Token alınır mı?

Phuture Coin Geleceği ve PTHR Coin Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. PTHR Coin Analiz ve PTHR Coin Yorum 2021 işte detayları.

PHTR coin geleceği listelenmesi ile birlikte, pek çok yatırımcının ilgisini çekmeyi başarabilmiş PTHR’nin gelecek verilerini içeriyor.  Son dönemlerde yatırımcılara beklediğini veremeyen bu piyasanın acemi üyelerinden biri olan söz konusu altcoin ile ilgili detaylar içerikte.

Coin Fiyatı

Coin fiyatı TRY’dir. coin son 24 saatte değişim gösterdi. coin günlük işlem hacmi TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında . sıradadır.

  • 1 Phuture Coin Kaç Dolar; $ USD’dir. Son 24 saatte oranında değişti.
  • 1 Phuture Coin Kaç TL; ₺ TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte değişim gördü.

PTHR Coin Nedir?

Phuture Coin Geleceği; Liste adı PTHR olan Phuture coin ön satışları yeni başlatılan merkeziyetsiz bir kripto para birimi olarak ifade ediliyor. PTHR Coin nedir sorusu bu şekilde yanıtlandırılabilir. PHTR Coin’in üretimini yapan Phuture, pasif nitelikli yatırımlara dair stratejilerin oluşturulması ve söz konusu yatırımlarla ilgili olarak WEB 3 tabanına sahip merkeziyetsiz bir protokol biçimidir.

Sistemin diğer projelerden ayrılan en önemli yanı ise, takas işlemleri esnasında dengelemeye izin verir. Bu sayede ölçeklenebilirlik limitini yükseltir, dolayısıyla takas işlemleri esnasında değer kaybını minimuma indirir. Ayrıca

  • Staker kullanıcılar için kararlarda oy hakkı
  • Stakerlar için ePHTR kazanma hakkı
  • Oluşturulan beyaz liste üyeleri için belli oranlarda teşvikler ve ödüller gibi avantajları da bulunuyor.

Dia Coin Geleceği – Dia Token alınır mı?

Nafter Coin Geleceği – NAFT Token alınır mı?

PTHR Coin Analiz

PTHR Coin Analiz

Yaklaşık 4 gün öncesinde ön satış talepleri karşılanmaya başlayan bu coin ile ilgili olarak oluşmuş bir PTHR Coin Analiz verisinin bulunduğunu söylemek mümkün değil. 2 haziran tarihi itibariyle Gate.io adlı uluslararası kripto para borsasında ön talepleri alınmaya başlayan bu coinin toplam arz miktarı 100 milyon adetti. Yapılan ön satışalar sonucunda 4 haziran tarihi itibariyle aynı platformda listelenmeye başlanmıştı. 0,3 dolar olarak listelenmeye başlayan PHTR Coin ile ilgili oluşan fiyat verilerini ve güncel analizleri sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

OPA Coin Geleceği – Option Panda Token alınır mı?

Cocos Coin Geleceği – COCOS Token alınır mı?

PTHR Coin Yorum 2022

PTHR Coin Yorum 2022 verileri son derece olumlu. Güçlü bir projelendirme sürecini tamamlayan, hem fikir olarak hem de ekipsel bazda son derece olumlu yorumlar alan bu coine dari, gelecekteki liderlerden biri olabileceği görüşü hâkim.

Uzmanlar tarafından alım için en doğru zaman olduğu ifade edilen PTHR Coin için, takip eden 4 haftalık süreçte piyasaya yeni katılan pek çok coinde olduğu gibi zirve rakamlar görülebilir. Özellikle uzun vadede getiri sağlayabileceği düşünülen söz konusu coine dair veriler netleşmese de, hakkında yapılan yorumların umut verici olacağını söylemek mümkün.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir Yorum

  1. Bugün resmen müşterilerini yerle bir etti. Buna ben de dahilim tabii ki. Bir günde yüzde 10 düşüş nedir? Gerçekten anlamakta zorlanıyorum. Ben hatamı çok fazla analiz yapmama dayandırıyorum. Keşke daha öncesinde PHTR Coin ile alakalı geniş bir araştırma içerisine girseydim. Ama bu işler böyledir. Kripto para borsasının acıması yok. Şansımızı yeni coinlerde deneyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu