Poa Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Poa Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. POA Coin Nedir ve Poa coin Yorum nasıl okunmalı işte detayları.

POA Network önceden seçilmiş bağımsız doğrulayıcılar tarafından elde edilen Proof of Authority (PoA) fikir birliğine sahip Ethereum protokolüne dayanan açık, genel bir ağdır.

Poa Coin fiyat tahminine başlamadan önce önceki yazımızda sizlere tanıttığımız Sushiswap Coin Geleceği – Sushi Coin Yorum ilgi çeken altcoin inceleyebilirsiniz.

Oracles Network, Ethereum’un tabanlı olmasına rağmen, hala ayrı bir bağımsız blok zinciri platformudur. Oracles Network’ün ana özelliği, işlem ücretlerini ve akıllı sözleşmelerin kullanımını önemli ölçüde azaltabilen ve aynı zamanda hızlı ağ işletimi sağlayan Proof of Authority (POA) mekanizmasıdır.

POA Network geliştiricileri, projelerinin gelişiminin dijital teknolojilere olan taleple olan ilişkisini belirler. Ağ, işi blok zincirine aktarmaya çalışırken ortaya çıkan soruna bir çözümdür.

Poa coin geleceği - poa network yorum 2021

POA Coin Nedir

Oracle Networks fikri Nisan 2017’de duyuruldu. Ağustos 2017’de 12 bağımsız doğrulayıcı ile test ağı devreye alındı.

POA Networks, blockchain zincirinin önemli bir dezavantajını ele almaya kararlıdır. Bu sorunu çözmek için proje, fikir birliğine varmak için orijinal yeni bir protokol fikrini uyguladı.

Proof of Authority, POA Network’ta yüksek bant genişliğini sağlıyor. Eylem ilkesi, iyi niyetin anahtarı haline gelen kişisel verilerin onaylanmasına dayalı doğrulayıcıların oluşturulmasıdır.

POA Ağının geliştiricileri, aslında gerçek bireyleri içeren bir ana düğüm sistemi uygular. Bu tür bir kullanıcı, doğrulayıcı olarak, sistemde kontrol edilen ve saklanan kişisel verilerini aktarır.

Poa Coin Güvenilir Mi

Poa Coin 2017 yılından beri piyasada bulunuyor ve ethererum tabanlı şifreleme kullandığından oldukça güvenilir diyebiliriz.

Poa Coin Sınırsız Mı

Hayır Poa Coin sınırsız değil şuanda piyasada 293.153.703 adet Poa Coin bulunuyor.

Poa coin geleceği - poa network yorum 2021

Poa Coin Yorumları

Ether’in Ethereum ağında çalışması gibi, POA coinleri de Oracles ağında işlem ücreti olarak kullanılır. Ayrıca ağ güvenliği için doğrulayıcılar tarafından bir ödül olarak kullanılır. POA20, Ethereum ağındaki POA yerel belirteçlerinin bir ERC20 temsilidir. POA Coin, standart ERC20 belirteci ile tam olarak aynı özellikleri gösterir ve ERC20 uyumluluğu sunan tüm aynı yerlerde kullanılmasına izin verir.

POA Coin, ağ içindeki işlem ücretleri için ve işlemleri onaylayan doğrulayıcılara ödül ödemek için kullanılır. POA Network platformu bazında ne kadar çok proje uygulanacaksa, POA tokeninin maliyeti o kadar yüksek olacaktır.

Poa Coin Grafik

Başlangıçta, platformun yaratıcıları ICO için 25 milyon dolarlık bir sabit kapak kurdu. Ancak bu miktar yarıya indirildi. Geliştiriciler herhangi bir bonus ve indirim teklif etmediler ve bu da ön satışta ilan edilen 12,5 milyon doları 56 saniyede rekor bir sürede topladılar.

Ön satışta 58 saniyede 41176 ETH tutarındaki tüm fonlar toplandı ve son zamanlarda Poa coinin gösterdiği performans durağan seviyede bu durumda yatırımcıların dikkatli olmasını gösteriyor.

Poa coin geleceği - poa network yorum 2021
Poa/usdt 90 günlük grafik kaynak: coingecko

Kripto Para Haberleri

Bitcoin Kaç Dolar

Güvenilir Kripto Para Borsası

Gökçe Kübra

Kübra, finans okuryazarlık alanında kendini geliştiriyor. Grafiklere bayılır ve analizlerini paylaşmak onu heyecanlandırıyor. kubra.gokce@bedavainternet.com.tr