Pom Coin Geleceği 2022 – Pomeranian Coin Yorum

Pom Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Pom Coin nedir ve Pom Coinyorum nasıl okunmalı işte detayları.

Pom Coin, sahiplerine anında ödül veren topluluk odaklı, merkezi olmayan Binance Smart Chain teknolojisinden faydalanılarak oluşturulan bir meme kripto para birimidir. Bunu başarılı kılmak için tek hedefi olan; çok güçlü bir topluluğa ve ekibe sahiptir.

Coin Fiyatı

Coin fiyatı TRY’dir. coin son 24 saatte değişim gösterdi. coin günlük işlem hacmi TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında . sıradadır.

  • 1 Pom Coin Kaç Dolar; $ USD’dir. Son 24 saatte oranında değişti.
  • 1 Pom Coin Kaç TL; ₺ TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte değişim gördü.

Pom coin 2021 yılının Eylül ayında oluşturuldu ve teknik belgesinde Pom Coin sahiplerine birçok ödül içeren bir ekosisteme sahip olacağı söyleniyor.

Pom Coin ekibi toplamda 20 kişilik bir ekipten oluşuyor ve yol haritasına sadık kalmak için aktif bir şekilde çalışmaktalar.

Bir sonraki hedefleri, 300 den fazla parçaya sahip olacak bir NFT koleksiyonu. Şuan da ekip tüm dikkatlerini NFT koleksiyonuna vermiş ve koleksiyonu bitirebilmek için final parçasının üretimine devam ediyorlar.

Son zamanlardaki meme coin furyasının bir örneği olan Pom Coin, kripto para birimi olmanın yanı sıra basılacak coinlerin bir kısmını sokak köpekleri vakıflarına bağışlayacaklarını vadediyorlar.

İsmini Pomeranian cinsi köpekten ilham alınarak ismi ortaya çıkan Pom Coin geleceğin Shiba Inusu olmak isteyen bir proje.

Pom Coin sadece coin değil projenin ilerleyen safhalarında bir ekosisteme dönüşmek istiyor. Pomeranian Ekosistemi şu içeriklerden oluşur;

Pom Coin nedir?

Pom Coin, Pomeranian ekosisteminin yerel kripto para birimidir. Ekosistemde yapacağımız tüm işlemler için Pom Coin kullanılacak. Ayrıca ödüllerde Pom Coin üzerinden dağıtılacak.

  • PomPom Swap:

Pompom Swap, Pomeranian ekosisteminin merkezi olmayan kripto para borsası olacaktır. Projenin ilerleyen safhalarında aktif edilecek borsa yatırımcılarına birçok özellik sunmayı vadediyor.

  • PomPom NFT:

Kullanıcıların Staking yaparak Pom Coin ödülü kazanabileceği, NFT dijital marketi. Bu markette yatırımcılar NFT Oluşturup satabilecek ayrıca satın alma işlemi de yapabilecek.

  • PomPom sWAG:

Pomeranian ekosisteminin topluluk tarafından yönetilecek bir elektronik mağaza olacak. Tamamen gizlilik odaklı olacak olan bu mağazada mal ve hizmetlerinizi pazarlayabileceksiniz.

Pom Coin Güvenilir Mi

Pom Coin, Binance Smart Chain blockchain teknoloji ile şifreleme yapan bir coindir. Şifreleme açısından oldukça güvenilir olan Pom Coin; genel manada ise çok yeni bir proje olduğundan güvenilir olup olmadığını zaman gösterecek.

Pom Coin Sınırsız Mı

Hayır, Pom Coin sınırsız değil. Şuanda piyasada kaç adet Pom Coin arzı olduğu bilinmese de Pom Coinin toplam arzı 1,000,000,000,000,000 adet coindir. Coin fiyatına olumlu etkisi olması için Pom Coin’in toplam arzının yarısı basım esnasında yakıldı.

Pom Coin Madenciliği Yapılır Mı

Hayır, Pom Coin madencilik yapılabilen bir coin türü değildir. Yatırımcılar Pom Coinlerle yapacakları her işlemde %2 ödül alabilecek ve ekstra Pom Coine sahip olan yatırımcılar staking yaparak faiz getirisi elde edebilecekler.

Pom Coin Hangi Borsalarda Mevcut

Pom Coin, hala çok yeni bir coin olduğundan dolayı sadece PancakeSwap kripto para borsasında listelenmiş. Pom Coin güvenilirliğini kanıtladıktan sonra muhakkak birçok uluslararası borsada listelenecektir.

Pom Coin Türkiye’nin en büyük iki borsası olan BtcTurk ve Paribu’da şuan için listelenmemiştir.

Pom Coin Yorum 2022

Pom Coin yorumlarına bakarsak eğer piyasaya çıkalı daha bir ay kadar olduğunu görebiliriz. Bir ay içerisin Yahoo Finance, Business İnsider, MarketWatch ve Benzinga gibi yerlerde tanıtımı yapılmıştır buda yatırımcıların Pom Coinle ilgilenmelerine yol açmıştır. İnternet üzerinde hakkında birçok arama yapılan Pom Coin bu ilgiye karşılık ileride coin fiyatı yükselebilir.

Pom Coin grafiklerine baktığımızda eylül ayında piyasaya sürüldüğünden bu yana harika bir performans göstermiştir. Eylül ayından bu yana coin fiyatı elli kattan fazla artan Pom Coin şaşırtıcı performansına devam ediyor. Projesinin tamamını gerçekleştirebilirse büyük atılımlar yapmasını beklediğimiz Pom Coin; bu haliyle alım fırsatı sunan bir coin. Fakat proje çok yeni olduğundan dolayı yatırımcıların dikkatli olup çok büyük miktarlarda alım yapmamalarını tavsiye ediyoruz.

Beyond Coin Geleceği – Beyond Coin Yorum

Grape Coin Geleceği – Grape Coin Yorum

Coral Coin Geleceği – Coral Coin Yorum

Nosana Coin Geleceği – NOS Coin Yorum

googlehaberler