Porto Coin Geleceği 2023 (Hedef Fiyat)

Porto Coin, Binance Smart Chain (BSC) blok zinciri üzerinde çalışır. Porto Coin, merkezi olmayan bir platformdur. Porto Coin, kullanıcılara FC Porto ile etkileşim kurma ve kulübün karar alma süreçlerine katılma imkanı tanır.

TarihFiyatFark %
01.10.2023$1,7200-1.26%
01.09.2023$1,7420-8.84%
01.08.2023$1,9110-16.00%
01.07.2023$2,2750+23.15%
01.06.2023$1,8474-21.52%

Porto Coin kaç dolar olur?

Porto Coin’in gelecekte kaç dolar olacağı kesin olarak söylenemez. Ancak, Porto Coin’in şu anda 1,72 dolar seviyesinde işlem gördüğünü ve 2023 yılı sonuna kadar 2 dolar seviyesine ulaşabileceğini tahmin etmek mümkün.

Porto coin geleceği

Porto en yüksek kaçı gördü?

Porto Coin, 2023 yılı Ocak ayında 1,88 dolar seviyesine ulaşarak en yüksek seviyesini gördü.

Porto token neye göre yükselir?

Porto Coin’in yükselişi, Porto Futbol Kulübü’nün performansına, kulübün popülaritesine ve kripto para piyasasının genel durumuna bağlıdır.

Portekiz fan token hangi borsada?

Portekiz fan token, şu anda Binance, Huobi ve Gate.io gibi büyük borsalarda listelenmiştir.

1 PORTO kaç TL?

1 PORTO, 2023 yılı Ekim ayı itibariyle 48,70 TL’dir.

PORTO Coin ne zaman çıktı?

PORTO Coin, 2022 yılı Ekim ayında piyasaya sürüldü.

Porto token hangi takım?

Porto token, Portekiz’in en başarılı futbol kulüplerinden biri olan FC Porto’nun resmi fan token’ıdır.

Porto Coin nedir?

Porto coin geleceği

Porto Coin Geleceği, Portekiz birinci futbol liginde mücadele eden dünyada bir çok taraftarı olan FC Porto’nun Binance Smart Chain Blockchain teknoloji tabanlı piyasaya sürdüğü coinidir.

Son zamanlarda dünyada takımların taraftarları için çıkardığı ve taraftarlarından destek beklediği fan coin popülerleşti. Ligimizde de başta Fenerbahçe olmak üzere irili ufaklı birçok takım taraftar Coinlerini çıkarmaya devam ediyor.

Blockchain teknoloji dünyada yaygınlaşmaya devam ettikçe taraftarlarda takımlarının bu isteklerine kayıtsız kalamıyor ve takımlarına destek oluyorlar. Bir yandan destek olurken diğer yandan da takımlarının Coin değeri arttıkça taraftarlarda kazanabiliyor.

Takım coinlerini sadece taraftarlar değil normal yatırımcılarda kar yapma amacıyla satın alabilirler.

Birçok ufak takımlar küçük borsalarda listelendikleri için hem taraftarlar hem de yatırımcılar bu coinleri alırken oldukça çekiniyorlar fakat FC Porto Coin Binance gibi büyük ve saygın borsada listelenmiştir.

FC Porto Coin Sınırsız Mı

Hayır FC Porto Coin sınırsız değil. Şuan da piyasada toplamda 7.800.000 adet FC Porto Coin dolaşımdadır. FC Porto Coinin maksimum arzı ise 40.000.000 adet coindir. Coin sayısındaki azlığa dikkat edersek bu arz sınırlılığı ileride PORTO Coin’in ileride fiyatına olumlu yansıyacaktır.

Porto Coin Güvenilir Mi

Binance Smart Chain blockchain altyapısını kullanarak şifreleme yapan PORTO coin oldukça güvenilirdir diyebiliriz.

Porto Coin Hangi Borsalarda

Porto Coin, daha çok yeni bir coin olmasına rağmen birçok uluslar arası kripto para borsasında listelenmiştir.

Porto Coin şuanda:

  • Binance
  • PancakeSwap
  • Madala Exchange
  • BKEX
  • Toco Crypto ve
  • Hoo kripto para borsalarında listelenmiştir. Fakat ileride Porto Coin’in bir çok borsada listelenmesini bekliyoruz.

Porto Coin, Türkiye’nin en büyük iki kripto para borsası olan BtcTurk ve Paribu’da hala listelenmemiştir.

Porto Coin Madenciliği Yapılır Mı

Hayır, Poto Coin madenciliği yapılmaz. Bir taraftar coini olan Porto Coin sınırlı sayıda olacaktır o yüzden madenciliği yapılabilir bir coin değildir.

Binance Fan Token listesi

Bitcoin ATM Türkiye – 1 Bitcoin Kaç TL

Porto Coin Yorum

Porto Coin yorumlarına baktığımız zaman daha piyasaya çıkalı birkaç gün olmasına rağmen yatırımcı ve kullanıcıların ilgiyle Porto Coin araştırdıklarını görüyoruz. Porto futbol takımında dünyaca ünlü bir takım olması da bu ilgiye bir etken. Diğer bir etken ise dünyanın sayılı ve en güvenilir borsalarından birisi olan Binance borsasında listelenmiş olması. Binance gibi büyük borsada listelenmek bir anda milyonlarca yatırımcının ilgisini çekmek demektir. Porto Coinde ileriki günlerde dahaçok ilgi göreceği aşikardır.

Porto coin geleceği

Porto Coin Grafik

Porto Coin grafiklerine baktığımız zaman düşüş eğiliminde olan bir coin olarak gözümüze çarpıyor. Bir yandan da Binance borsasında listelenen birçok coinin önünün açılması konusu mevcut. Binance dünyanın en saygın kripto para borsalarından birisi haline gelmiş durumda. Binance borsasında listelenmeyi başarabilen bir coin bir anda tüm dünyada ünlü bir coin haline geliyor. Porto coin de ileride Binance gibi dünyaca ünlü borsalarda listelenmesi sayesinde fiyatlarında büyük bir yükseliş olabilir.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr