Prom Coin Geleceği 2022 – Prometheus coin alınır mı?

Prom Coin Geleceği 2022 ve Prom Coin nedir kimin detaylı bilgilendiriyoruz. Prom Coin Grafik nasıl okunmalı işte detayları.

Prom coin geleceği pek çok altcoin yatırımcısı tarafından merak edilmektedir. Kripto para yatırımcıları her yeni alt coin için detaylı araştırmalar yapmakta ve ne kadar güvenli olduğuna göre de yatırım yapmayı tercih etmektedirler.

Coin Fiyatı

Coin fiyatı TRY’dir. coin son 24 saatte değişim gösterdi. coin günlük işlem hacmi TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında . sıradadır.

  • 1 Prom Coin Kaç Dolar; $ USD’dir. Son 24 saatte oranında değişti.
  • 1 Prom Coin Kaç TL; ₺ TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte değişim gördü.

Prom Coin Nedir Ve Kimin?

Prom coin nedir ve kimin sorusuna yanıt olarak kendisini merkezi olmayan ve de güvenli bir ekosistem olarak tanımlamakta ve sigorta, medikal gibi veri pazarı endüstrileri için geliştirilmiştir. Diğer adıyla Prometeus Coin, Prometeus Labs tarafından geliştirilmiş bir kripto para birimi olarak Binance kapsamında listeye girmiştir.

Bittorrent Coin Geleceği – BTT Coin alınır mı?

Prom Coin Grafik

Prom coin grafik okumada günlük, haftalık ve de saatlik okumalar yeterli olacak gibi görünmektedir. Öncelikle bu konuda yapılan analizleri okumanın yanı sıra kendi bilgi birikiminiz ile alım ya da satım kararı vermeniz çok daha faydalı olacaktır. Bu nedenle öncelikle belirtilen analizleri asla ama asla yatırım tavsiyesi olarak almamalı ve kendinizi bu konuda geliştirip kararlarınızı vermeniz çok dahba faydalı olacaktır.

Prom fiyatını hem Türk Lirası hem de Amerikan Doları olarak karşılaştırmalı bir şekilde değerini 7/24 görebilir ve de inceleyebilirsiniz. Grafik üzerinden kolaylıkla saatlik, günlük ya da haftalık fiyatlarını inceleyebilir, buna göre yatırım ya da satım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Grafik verilerine göre, söz konusu coinin değeri 474.10 olarak görünmektedir. Geride bıraktığımız 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 57.07 lik değer kaybı yaşamıştır. 1 günlük en yüksek değeri 462,33 en yüksek değeri ise 553.82 TL.

Dent Coin Geleceği – Dent Coin alınır mı?

BNB Coin Geleceği – Binance Coin Alınır Mı?

Prom Coin Yorum 2021

Prom Coin Yorum

Prom coin yorum analistlere göre adet olarak az olması değerleneceği yönünde bir izlenim oluşturuyor. Farklı saat dilimlerine bakıldığında yükseliş ve de inişleri görebilir, altın oranı yakalaması durumunda ise yükselişe geçeceği pek çok analist tarafından belirtilmektedir.

Prom coini almak için ise:

  • İlk olarak borsaya TL olarak para yatırmak veya onun adına kullanılabilecek bir kripto para almak gerekmektedir. Binance ana sayfasına girip Kripto Al seçeneğinden Kredi ya da Banka Kartı tıklanmalıdır.
  • Ne kadar TRY ile işlem yapacağınızı belirleyip Coin kısmından BUSD’u işaretlemeniz gerekmektedir.
  • BUSD alınmasından hemen sonra da Al-Sat seçeneğinde Klasik sekmesine tıklamanız ve açılan kısımda BUSD sekmesini seçerek, arama butonuna PROM  yazıp ve PROM/BUSD çiftini seçmeniz gerekmektedir.
  • PROM AL sekmesini tıklayarak almak istediğiniz miktarı girip işleme onay vererek PROM Coin alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Barcelona Coin (BAR Token) Geleceği

Win Coin Geleceği – Win Coin alınır mı?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu