Psiphon Pro İndir Ücretsiz

Psiphon Pro indir ücretsiz seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz. Psiphon pro uygulaması Psiphon İnc tarafından geliştirilmiş bir VPN uygulamasıdır. İletişimin güvenli olması ve gizlenmesi için kombine edilen bu uygulamayı Türkiye’de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bir tür internet sansürünü önleme aracı olarak da kullanılıyor. Psiphon uygulaması şu an için üç farklı kaynaklı yazılım projelerinden meydana geliyor. Bunları sıralamak gerekirse de;

 • Bulut tabanlı bir çalışma sistemi ve zaman tünel sistemi (3.x)
 • Bulut tabanlı güvenilir Proxy sistemi (2.x)
 • Benzersiz, özgün bir ev tabanlı sunucu yazılımı sistemi (1.x)

Psiphon için sunulan 1.x sürümü ilk etapta 2004 yılında piyasaya sürüldü. Daha sonra ise 2006 yılında yazılarak Citizen Lab tarafından da desteklenerek piyasaya yeniden sürüldü.

Psiphon Pro İndir

Psiphon VPN Yükle

Psiphon VPN yükle seçeneklerine hem Android hem de İOS işletim sistemli cihazlar için kolayca ulaşabilirsiniz. Her iki işletim sistemi için de desteklenen bir VPN aracıdır. Eğer güvenle indirip hemen kullanmaya başlamak istiyorsanız şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • Android için Google Play Store ve İOS için ise App Store uygulamasını açın.
 • Arama çubuğuna ‘’ Psiphon VPN’’ yazarak taratın.
 • Çıkan seçeneğe tıklayarak indir alanına tıklayın.
 • Uygulama cihaza indikten sonra kurulumunu tamamlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Psiphon VPN uygulamasını yukarıda yer verdiğimiz adımları takip ederek kolayca indirebilir ve hemen kurulumunu tamamlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Psiphon Pro Kurulumu

Psiphon Pro Kurulumu

Psiphon Pro kurulumu oldukça basit adımlardan oluşuyor. Uygulamayı öncelikle indirmeniz gerekiyor. İndirme adımlarını tamamladıktan sonra kurulum için izlemeniz gereken basit adımlar ise şu şekilde yansıyor;

 • Psiphon Pro uygulamasını indirdikten sonra uygulamanın simgesi telefonunuzda yer alacaktır.
 • Bu simgeye dokunun ve başlar butonuna tıklayarak devam edin.
 • Karşınıza çıkan ‘’tüm cihaz tünellensin mi’’ sorusuna tüm cihazı tünelle seçeneğine dokunarak yanıt verin. Bu işlemi yapmanız halinde uygulama Youtube, Twitter, Facebook gibi tüm uygulamalar için çalışmaya başlayacaktır.
 • Sonraki adımda ise dikkat uyarısı ekrana yansıyacaktır. Bu uygulamaya güveniyorum seçeneğine ve ardından tamam alanına dokunarak devam edin.
 • Ekranınızın üst alanına P simgesi ve anahtar yansımaya başladıysa bu uygulamanın artık kurulumunun tamamlandığını ve aktif kullanıma uygun olduğunu ifade eder.

Kurulumu bu adımları takip ederek kolayca tamamlayabilirsiniz. Eğer uygulamayı durdurmak isterseniz de uygulamaya giriş yapın. Ardından ise uygulama içerisinde yer alan ‘’ durdur’’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

google-play indir
app-store indir

Twitter Türk Telekom Reklamını Sansürledi

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu