Evde ek iş olarak para kazanmak istiyor musunuz? O zaman Ptcshare platformu tam size göre. Para kazanmak için musicxray platformu kullanabilir ya da Ptcshare platformunu tercih edebilirsiniz. Tüm platformlarda para kazanmak için ihtiyacınız olan aktif internet bağlantısı ve telefondur. Ptcshare uygulamasında genellikle reklam izleme, anket doldurma, arama yapma ve e-posta okuma gibi görevlendirme vardır. Bu görevlendirmeleri yaptıkça hesabınıza para yüklenecektir. Ancak kazanacağınız para miktarı çok fazla değildir. Peki bu uygulamayı nasıl kullanabilirsiniz?

Ptcshare Nasıl Kullanılır

Ptcshare Nasıl Kullanılır

Evde kolay bir şekilde ek gelir olarak internetten para kazanabileceğiniz uygulamalardan biri Ptcshare olarak karşımıza çıkar. Görevleri yaptıkça görev başına 0.01 ya da 0.001 dolar ücret kazanırsınız. Görev şekline göre ücretlendirme değişir. Para kazanmak için Ptcshare kullanmak istiyorsanız alttaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

  • İlk olarak Ptcshare platformunu açın.
  • Ardından platforma üye olun.
  • Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra sizlere verilen görevleri yerine getirin.
  • Görevleri yerine getirdikçe paranız hesabınıza aktarılacaktır.

Ptcshare Güvenilir Mi

Ptcshare uygulaması kullanıcılarına para kazanma imkanı sunuyor. Reklam izleyerek, video izleyerek yada arama yaparak para kazanabilirsiniz. Ancak birçok kişi bu uygulamanın güvenilirliğini sorguluyor. Bu platformlar kendileri tanıtmak için kullanıcılara ödeme yapar. Ödeme çok yüksek miktarlarda değildir. Hatta ciddi para kazanmak için birkaç saatinizi ayırmanız gerekir.

Günlük en az 3 ya da 4 saat harcamanız gerekir. 1 saatte para kazanmak için kullanabileceğiniz bir platform değildir. Biriken paraların yattığını söyleyen kişiler olduğu gibi paralarını çekemediklerini iddia eden kişiler de vardır. Bu yüzden yüzde yüz güvenilir gibi bir sonuç maalesef söyleyemeyiz. Ancak Paypal ödeme imkanı sunduğu için güvenilir bir yapıya sahiptir.

Ptcshare Kullanıcı Yorumları

Ptcshare Kullanıcı Yorumları

Ptcshare kullanan ve deneyen kişilerin yorumlarını olumlu ve olumsuz bir şekilde sizler için bir araya getirdik. İşte Ptcshare kullanıcı yorumları şu şekildedir;

  • Ptcshare sayesinde günde 10 dolara yakın para kazandım ilk üye olduğum zaman 4 dolar platformdan kazanmıştım.
  • Arkadaşlar çok yüksek ücret ödemesi maalesef alamıyorsunuz. Bu yüzden birkaç saatinizi ciddi derecede bu iş için ayırmanız gerekiyor.
  • Anket doldurmayı, reklam izlemeyi ve link tıklama gibi tüm görevleri yerine getirdim ancak hiçbirinden bir cacık olmadı. Para kazanamadım.
  • Ptcshare platformunda referans bulamadığınız anda para kazanmış sayılmazsınız. Zaman kaybı olarak görüyorum ben.
  • Paypal sayesinde kolayca paramı çektim para çekme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor.
  • İlk başta param yatmaz diye girmek istemedim ama denedim. Paranız yatıyor ama denildiği gibi en az 4 saat uğraş vermeniz gerekir.

Ptcshare hakkında merak ettiklerinizi, yorumlarınızı, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız.