PttCell 8GB Bedava İnternet Kampanyası

PttCell yükledikçe hediye internet alabileceğiniz kampanya hakkında detayları paylaşıyoruz. PttCell bedava internet nasıl yapılır detaylandırıyoruz.

Pttcell Yeni Hat Bonus Kampanyası

Pttcell yeni hat alanlar bonus hediyeler kazanıyor. Pttcell’e yeni gelenlere özel ilk ayda kullanılmak üzere her yöne 750 dakika konuşma, yurt içi her yöne 750 SMS ve yurt içi 8 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir. Aboneler kampanyaya katılım için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir.

Pttcell 8GB Bonus 1788
Pttcell 8GB Bonus 1788

Pttcell 8GB Bonus 1788

Pttcell’den Yeni Hat alan abonelere özel HEDIYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 4 GB cepten internet fırsatı için hattınız aktif olduktan sonra 30 Gün içerisinde PTTCELL BONUS yazıp 1788’e gönderebilirsiniz.

Pttcell Kalan Paket Sorgulama

Pttcell kalan paket, dakika ve internet bakiye sorgulama için mesaj göndermeniz yeterli. Kalan kullanım bilgisi için KALAN PTTCELL BONUS yazıp 1788’e gönderebilirsiniz.

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için PttCell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu