PTTcell En Ucuz Tarife

PTTcell En Ucuz Tarife ve Pttcel Tarifesi 19 tl hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Pttcel faturalı tarifeler işte detayları.

Pttcell en ucuz tarife faturalı olarak sunuluyor. Faturalı olarak sunulan en ucuz Pttcell tarifesi 2 GB uygun tarifesidir. 2 GB’lık uygun tarifesi; Her yöne 500 SMS, her yöne 500 dakika ve cepten 2 GB internet barındırıyor ayrıca Pttcell kullanıcıları ile görüşme sınırsızdır. Bunun dışında dakika, sms ve internet için ucuz tarifelerden yararlanmak istiyorsanız pttcell tekli tarifelere göz atabilirsiniz.

PttCell Faturasız Turkuaz Paketler

Pttcel Tarifesi 19 tl

Pttcell tarifeleri 19 tl kampanyası 2016-2017 tarihleri arasında 175. yıla özel gurur kampanyası olarak kullanıcılara sunulmuştu. Şu an kullanılan güncel tarifeler ve paketler mevcuttur. Bu tarifeler ve paketler örnek olarak; pttcell midi tarifesi, pttcell mini tarifesi ve pttcell maksi tarifesi verilebilir.

PttCell 8GB Bedava İnternet Kampanyası

Pttcel faturalı tarifeler

Pttcell faturalı tarifler konusunda sektörün tercih edilen firmasıdır. İşte Pttcell internet paketleri ve detayları;

  • Haftada 5 tl ile 250 MB internetten yararlanabilirsiniz. ASIMSIZ 250MB yazın ve 1788’e kısa bir mesaj gönderin. Paket anında hattınızda tanımlanacaktır. Bu paket otomatik olarak yenilenmez.
  • Ayda sadece 20 TL karşılığında 2 GB internetten faydalanabilirsiniz. ASIMSIZ 2 GB yazın ve 1788’e gönderin. Paket anında hesabınızda tanımlanacaktır. Paket her ay otomatik olarak yenileneceğinden, iptal etmek isterseniz 2 GB İPTAL yazıp 1788’e SMS gönderin.
  • Ayda 5 GB interneti 30 TL’ye kullanabilirsiniz. 5 GB yazın ve 1788’ e gönderin. İptal için İPTAL 5GB yazarak 1788’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

50 dakikalık Pttcell aylık görüşme paketi sadece 3 TL’dir. Hattınıza 3 TL’ye aylık 50 dakikalık Pttcell görüşme paketi almak isterseniz SES 50DK yazıp 1788’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Paket hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. 50 dakikayı aşan kullanımınız, başka bir kampanyadan başka bir planınız yoksa standart arama bazında faturalandırılacaktır. Bu konuşma paketi otomatik olarak yenilenmez.

PTT Kart şifresini nasıl alabilirim?

Pttcel Hat Fiyatları 2021

Pttcell hat fiyatları 2021 yılında 110 TL olarak sizlere sunuluyor. Ayrıca yeni hat alanlara kampanyalar vardır. Pttcell müşterisi olmak isteyenlere sunulan yeni hat paketi hediyesi olarak 8 GB internet, her yöne 750 sms ve dakika sunuyor. Yeni müşterilere özel bir paket kapsamında hediye olarak sunulmaktadır. Pttcell hattı satın aldığınızda, hattınıza otomatik olarak tahsis edilecek olan bu bedavalardan 30 gün boyunca yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava internet 2021

googlehaberler