Qi Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Qi Coin Geleceği ve Benqi Coin Yorum nasıl okunmalı detaylı bilgilendiriyoruz. Qi Coin Nedir işte detayları.

BENQI, Avalanche blockchain teknolojisi altyapısıyla geliştirilmiş, bir kripto para borsası ve ekosistemidir. BENQI Borsası, kullanıcı ve yatırımcıları dijital kripto paralarını güvenle ödünç vermelerini, stake etmelerini ve faiz geliri etmelerini sağlar. Borsada sermaye sağlayan yatırımcılar pasif gelir elde edebilirken, borçlular teminat göstererek borçlanabilmektedir.

BENQI stake sistemini kullanmak için, yatırımcı borsa tarafından listelenen kripto parayı stake edebilir. Yatırımcılar, dijital varlığın borçlanma için piyasa talebine dayalı olarak faiz kazanabilecektir. Ek olarak, yatırılan varlıklar, kullanıcının diğer varlıkları ödünç almasına izin vermek için teminat olarak kullanılabilir. Para yatırarak kazanılan faiz, borçlanmadan kaynaklanan birikmiş faiz oranlarını dengeler.

Platform büyüdükçe ek kripto paralar listelenecektir. Borsaya yapılacak eklemeler ilk olarak çekirdek ekip tarafından kararlaştırılacak ve Ekosistemin yönetimi Merkezi Olmayan Otonom Organizasyona (DAO) geçtikçe, QI Coin yerel kripto para birimi olarak kullanılarak topluluk oylarına ve tekliflerine dayalı olarak ek Coinler listelenecektir.

Uma Coin Geleceği – Uma Coin Yorum

TRX Coin Geleceği – Tron Coin Alınır Mı?

Qi coin geleceği - benqi coin yorum 2021

Qi Coin Nedir

QI Coin geleceği, Avalanche blokzinciri teknolojisinin yerel kripto para birimidir ve ekosistemin gelecekteki güncelleştirmeleri de dahil olmak üzere BENQI kripto para piyasının tüm denetimini elinde bulundurur.

QI Coin, BENQI İyileştirme Önerileri aracılığıyla tekliflerin sonucunu oylaması ve karar vermesi gerekir. Ekosistem başlangıçta kurucu ekip tarafından yönetilecek ve sonunda bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyona (DAO) geçecektir. DAO’nun bir parçası olarak, QI Coin sahipleri, protokolü kararlarını yönlendirecek konularda teklif sunabilecek ve oy kullanabilecekler.

Floki Coin Geleceği – Doge Floki Coin Yorum

AXS Coin Geleceği – Metaverse coin yorum

Qi coin geleceği - benqi coin yorum 2021

Qi Coin Dağıtımı Nasıl Yapılacak

  • Likidite Madenciliği Programı – 3.240.000.000 (%45) adet Coin.
  • Coin Satışı – 1.800.000.000 (%25) adet Coin.
  • Rezerv – 1.080.000.000 (%15) adet Coin.
  • Takım – 720.000.000 (%10) adet Coin.
  • Döviz Likiditesi – 360.000.000 (%5) adet Coin,
  • Toplam – 7.200.000.000 (100%) adet Coin.

Qi Coin Güvenilir Mi

Qi Coin, Avalanche blockchain teknolojisi üzerinden şifreleme yapıyor. Bu yönüyle baktığımızda bize güvenilirliğini kanıtlayan Avalenche teknolojisini kullanan Qİ Coin güvenilir diyebiliriz.

Qi Coin Sınırsız Mı

Hayır, Qİ Coin sınırsız değil. Şuan da piyasada toplamda 325.692.000 adet Qİ Coin dolaşımdadır. Qİ Coinin maksimum arzı ise 7.200.000.000 adettir. Toplam arzının büyüklüğüne baktığımızda çok yüksek fiyatlar yakın zamanda mümkün görünmüyor.

Qi coin geleceği - benqi coin yorum 2021

Qi Coin Hangi Borsalarda Mevcut

Qi coin yeni bir proje olmasına rağmen bir çok uluslar arası borsada listelenmiştir bunlardan bazıları Binance, Mandala Exchange, KuCoin, Pangolin, Gate.io, TraderJoe, MEXC, Bitrue, Bitmart, Hotbit, Lydia Finance ve Open Ocean borsalardır.

Qi Coin Türkiye’nin en büyük iki borsası olan BtcTürk ve Paribu’da şuan da listelenmemiştir.

Qi Coin Yorum

Qi Coin yorumlarına baktığımızda hala çok yeni bir ekosistem olmasına rağmen ekosistem olarak kendilerini geliştirmeye devam ediyor. Kurucuları ve yatırımcıları arasında birçok kurumsal yatırımcı bulunan Qİ Coin projesinde fiyatı da yükseliş eğilimine girmiş vaziyette.  Qİ Coin Binance başta olmak üzere bir çok uluslar arası borsada listelenmesi Qİ Coine olan güveni gösteriyor yatırımcılarda Qİ Coini ilgiyle takip etmeye devam ediyor.

Qi Coin Grafik

Qi Coin Grafiklerine baktığımızda uzun süre yatay seyreden grafik performansı son iki üç günden beri çok ani bir yükseliş trendine girmiş vaziyette. Fakat yatırımcıların yatırım yaparken dikkatli olmaları ve ani yükseliş ve düşüşlere temkinli yaklaşmaları ve yatırımlarını yaparken karlarını realite edip düşüşlerde hasarını minimuma indirmeleri önemli bir noktadır.

Keep Coin Geleceği – Keep coin Yorum

Güvenilir Kripto Para Borsası

Bitcoin Kaç Dolar

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥