QLC Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – QLC Coin Chain Yorum

QLC Coin, Neo blok zinciri altyapısı ile oluşturulmuş Naas akıllı kontratına sahip herkesin kullanabileceği şekilde çalıştırılabilen QLC Blok zinciri platformunun resmi kripto parasıdır.

QLC Coin Fiyatı

QLC Chain Coin fiyatı 0,154307 TRY’dir. QLC Chain coin piyasa değeri 37.033.751 TL’dir. QLC Chain coin son 24 saatte -0.42% değişim gösterdi. QLC Chain coin günlük işlem hacmi 2.872.468 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 1237. sıradadır.

  • 1 QLC Coin Kaç Dolar; $0,008593 USD’dir. Son 24 saatte -0.42% oranında değişti.
  • 1 QLC Coin Kaç TL; ₺0,154307 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -0.42% değişim gördü.
TarihŞimdiFark %
Ağu 2022$0,01300078,07%
Tem 2022$0,00730045,03%
Haz 2022$0,005034-27,73%
May 2022$0,006965-43,10%
Nis 2022$0,012240-37,23%

QLC Chain Nedir

QLC Chain, kripto para endüstrisindeki güvenlik problemlerini çözebilmek amacıyla blok zinciri ağı oluşturmayı ve bunu tüm dünyanın kullanımına açmayı amaçlamaktadır.

QLC Chain kendi yaptığı açıklamaya göre diğer blok zincirlerine göre olan avantajlarını şu şekilde sıralamaktadır:

  • Diğer blok zincirlerine göre teknoloji avantajı sağlamaktadır
  • Diğer blok zincirlerine göre yenilenmiş teknoloji avantajı sağlamaktadır
  • Diğer blok zincirlerine göre otomatikleşmiş işlem doğrulama sistemi sunmaktadır
  • Diğer blok zincirlerine göre çok daha fazla iş imkanı sunmaktadır

QLC blok zinciri dışında kendi kripto para cüzdanı da bulunan ekosistemde cüzdan NEP-5 protokülünü desteklemektedir. QWallet ismi verilen kripto para cüdanı aynı anda NEO, QLC, ETH, EOS ve QLC blok zincirlerini desteklemektedir. QWallet kripto para cüzdanın aynı zamanda Android ve İos versiyonları da bulunmaktadır.

QLC Coin Geleceği 2022 - QLC Coin Chain Yorum

QLC Coin Nedir

QLC Coin, QLC blok zincirinin Neo blok zinciri ile oluşturulmuş resmi kripto para birimidir. QLC Blok zinciri üzerinde yapılacak tüm işlemlerde QLC Coin kullanılacaktır. QLC coin projesi aynı zamanda blok zincirinin güvenliğini, istikrarını ve sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla sigorta görevini de görmektedir.

QLC Coin Güvenilir Mi

QLC Coin, Neo blok zinciri altyapısı kullanılarak güvenlik ve şifreleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Neo blok zincirinin güvenilirliği ve QLC coinin piyasada olduğu süreye bakarsak QLC coin güvenilir mi sorusuna cevabımız Evet, QLC Coin güvenilirdir diyebiliriz.

QLC Coin Hangi Borsalarda Mevcuttur

QLC Coin, piyasaya çıktığı günden beri birçok kripto para borsasında listelenmiştir. QLC Coin Binance dail olmak üzere birçok kripto para borsasında listelenmiştir. İşte QLC coinin listelendiği kripto para borsaları şunlardır:

  • Binance
  • Gate.io
  • Coin DCX ve
  • Bitbns kripto para borsalarında listelenmiştir.

QLC Coin Türkiye’nin en büyük kripto para borsaları BtcTurk ve Paribu’da listelenmemiştir.

QLC Coin Geleceği 2022 - QLC Coin Chain Yorum

QLC Coin Haberleri

QLC Coin haberleri son dönemde oldukça artmıştır. QLC Coinin gösterdiği yükselişler ve kullanıcılar arasında arttırdığı popülaritesini de arttırmaktadır. Bizde QLC coin son dakika haberlerini takip edip sizlere bu sayfa aracılığıyla bildiriyoruz.

QLC Coin Yorum

QLC Coin yorumlarına baktığımız zaman yatırımcılar tarafından ilgiyle takip edilen bir proje haline gelmiştir. QLC Coinin yeni başlattığı blok zinciri projesi de kripto para endüstrisinde ki mevcut birçok soruna çözüm getirmeyi amaçlamakta ve bu vadettikleri yenilikleri gerçekleştirebilirse ileride adından söz ettiren bir proje olması bekleniyor.

QLC Coin Grafik

QLC Coin grafiklerini ayrıntılı olarak incelediğimizde piyasaya çıktıktan hemen sonra QLC USDT kurunda çok ani bir düşüş gerçekleşmiştir. Bu düşüşün ardından yatay bir performans sergileyen QLC Coin grafikleri son zamanlarda tekrardan yükseliş eğilimine girmiştir. QLC Coin geleceği listeleneceği kripto para borsalarından sonra yükselişe devam edebileceği öngörülüyor.

QLC Coin Geleceği 2022 – QLC Coin Chain Yorum

Cos Coin Geleceği 2022 – Contentos Coin Yorum

Coin Neden Düşüyor

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu