Qtum Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Qtum Coin Projesi hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Qtum Coin Nedir ve Qtum Coin 2022 geleceği bizi neler bekliyor işte detayları.

Quantum olarak da adlandırılan Qtum projesi, Bitcoin ve Ethereum’un güçlü yönlerini bir araya getirmeyi amaçlayan bir projedir. Başka bir ifade ile Qtum coin, çoklu sanal makineler yardımıyla BTC UTXO ve Ethereum modellerini harmanlayan, açık kaynaklı olan bir blok zinciri platformudur. Bu platformun yerel para birimim ise Qtum Coin’dir.

Qtum Coin 2017 yılında piyasaya sürülen, Singapur’da oluşturulan ve Patrick Dai ve Jordan Earls tarafından geliştirilen bir kripto paradır. Qtum Coin geleceği nasıl olacak, Qtum coin yorum haberlerinde nelerden bahsediliyor açıklayalım;

Qtum coin nedir?
Qtum coin nedir?

Qtum Coin Nedir?

2017 yılında piyasaya sürülen ve ilk zamanlarında çok fazla ilgi görmeyen Qtum Coin, aynı yıl gelişen boğa koşusu ile oldukça yükselen bir grafik sergilemiş ve çok sayıda yatırımcının dikkatini çekmiştir. Ardından Qtum projesini geliştirilmesiyle şu anda en iyi yatırım araçlarından biri olarak görülmektedir. Dünya borsalarında ilk 100 kripto para birimi arasında yer alan Qtum Coin nedir sorusu, çok merak edilen sorular arasında yer alır. Qtum Coin, Quantum platformunun yerel kripto para birimi olan, işletmelerin her türlü görevlerinde kullanılmak üzere tasarlınmış, kullanıcılara dev boyutlarda akıllı kontratlar ve Dapp oluşturma imkanı sunan bir Coin’dir.

Akıllı kontratları ve merkezi olmayan uygulamaları yani Dapp’ları oluştururken, Bitcoin ve Ethereum’un en iyi yönlerini bir araya getiren Qtum Coin’in diğer özellikleri ile şöyledir;

  • Qtum Coin, merkezsiz yönetim protokolünü benimsemiştir. Bunun sayesinde akıllı sözleşmeler aracılığı ile kuralların ayarlanmasını ve geliştirilmesini sağlar.
  • Qtum Coin’de bulunan temel hesap katmanı, Qtum ağında bulunan uygulamaların oluşturulması için sunduğu yapı ile blockhain platformunun performansını yüksek seviyede tutabilir. Bu da gelecekte yapılacak olan akıllı kontratların kapasitesinin artması anlamına gelir.
  • Sahip olduğu yazılım ve sanal makine desteği ile akıllı kontrat geliştirme görevini daha etkin bir şekilde yerine getirebilmektedir.
  • Yalnızca blochain ağında değil, internet teknolojisinde de büyük değişimler yaratma özelliğine sahiptir.

Qtum Coin Geleceği Nasıl Olacak?

Hem blockhain’e hem de internet teknolojisine büyük katkılar sağlayacağı düşünülen Qtum Coin, aynı zamanda farklı projelere de sahiptir. Bu projelerden en ilgi çekeni Uzay Zinciri iş birliği ile başlattığı Blochain tabanlı olan uydu sistemleridir. Bu projeler ve geçmiş dönemlerde yatırıcılarına kazandırdığı gelir sayesinde oldukça dikkat çeken Qtum Coin geleceği hakkında uzmanlar tarafından olumlu beklentiler mevcuttur. Özellikle 2021 yılının sonlarında fiyatının yükselişe geçeği tahmin edilen bu Coin’in 2022 yılının ilk çeyreğinde güzel bir performans sergilemesi bekleniyor. Qtum Coin hakkında yapılan fiyat tahminleri ise şöyle;

  • Coinilker sitesi tarafından bu coin’in fiyatının 38,45 dolar seviyesine gelebileceği açıklandı. Ayrıca önümüzdeki 5 yıl içinde fiyatının 149 dolar seviyesine gelmesi bekleniyor.
  • WalletInvestor ise tahminlerinde Qtum Coin’in 2022 yılında ve sonrasında düşebileceği ihtimali yer alıyor. Ancak 2023 yılından itibaren yükselişe geçmesi bekleniyor.

Qtum Coin Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

Qtum coin nereden satın alınır merak edenler için detaylı araştırma yaptık. Bu Coin’i şu anda satın alabileceğiniz en güvenilir borsalar, Binance, Huobi Global, Okex, HBTC, Gate.io, Coinone ve Hydax Change borsalarıdır.

Bu borsalardan Qtum Coin satın almak için ilk aşmada kayıt olmanız, ikinci aşamada kimlik doğrulamanızı yapmanız, üçüncü aşamada iki ya da üç adımlı doğrulamayı kullanarak giriş yapmanız ve dördüncü aşamada “satın al” kısmından alım emri vermeniz gerekir. Bu işlemlerin ardından paranızı havale ya da kredi kartı ile ödediğinizde, satın alma işlemini tamamlamış olursunuz.

Qtum Coin Yorum Haberleri Nasıldır?

Qtum projesinin hem Bitcoin hem de Etherum’un en iyi yönlerini kullanması ve bunları geliştirmesi, projenin ilerleyen dönemlerde daha çok kişiye ulaşacağını gösteriyor. Bu nedenle uzmanlar, piyasada genel düşüş olması durumunda bile Qtum Coin için olumlu beklenti içinde. Bu Coin’e yatırım yapacak olan kişiler başlangıçta büyük yatırımlar düşünülmemesi, doğru zamanı tahmin edebilmek için fiyat analizinin çok iyi yapılması ve grafiklerin takip edilmesi gerektiği konularına dikkat etmelidir.

Little Rabbit Coin Geleceği ve Yorum Haberleri

TRYB Coin Geleceği ve Bilira Coin Yorum Haberleri

Metavpad Coin Geleceği 2022 – Meta v Pad Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥