Quant (QNT) Coin Yorum 2022

Quant (QNT) Coin incelememizde sizlerle birlikte Quant coinin tüm verilerini ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

Önceki yazımızda sizlerle Ripple Coin Yorumları: 1,20 Dolar Büyük Direnç incelemiştik bu yazımızda ise son zamanlarda büyük ilgi çeken altcoin olan QNT Coini inceleyeceğiz.

QNT/USD Genel Bilgiler Kaynak: CoinGecko

QNT, Quant Network’ün kamu ve özel blockchainleri birbirine bağlamayı amaçlayan kurumsal yazılım çözümlerinin Overledger markasına güç veren bir Ethereum tabanlı altcoindir.

Quant ağının temel amacı, dağıtılmış defter teknolojileri (DLT’ler) arasında sorunsuz birlikte çalışabilirlik sağlamaktır.

QNT Coin Geleceği 2021 – Quant Coin alınır mı?

Quant (QNT) Mevcut Piyasa Durumu

CoinGecko’ya göre , QNT fiyatı, yazı yazılırken 24 saatlik işlem hacmi $47,505,920 ile $287.91’dan işlem görüyor. Ancak, QNT son 24 saatte %2.50  düştü.

Buna ek olarak, QNT dolaşımda 13.375.967QNT coin arzına sahiptir. Şu anda QNT , Binance, Coinbase, Hotcoin Global, Gate.io ve KuCoin gibi büyük borsalarda işlem görüyor.

Quant Coin nedir?

Quant (QNT), Quant Network’ün kamu ve özel blok zincirlerini birbirine bağlamayı amaçlayan kurumsal yazılım çözümlerinin Overledger markasına güç veren bir Ethereum tabanlı bir kripto paradır.

QNT yakında yeni bir Rekor Seviye (ATH)’ye ulaşacak mı?

Bu soruya cevap vermek çok zor ama QNT coini son zamanlarda yatırımcılar için ilgi odağı haline gelen bir coin olduğu için ATH’sine ulaşma olasılığı yüksek.

Quant (QNT) Coin Teknik Analiz

Quant (QNT), şu anda CoinGecko’da 53. sırada yer alıyor. QNT coinde görülen fincan formasyonu yeni yükselişlerin habercisi olabilir.

QNT/USD 24 Saatlik Grafik Kaynak: TradingView

Bir fincan ve kulp, bir fincan ve kulpu andıran, “u” şeklinde ve kulp aşağı doğru eğimli olan teknik bir grafik desenidir. Kupa ve kulp, bir yükseliş trendini genişleten ve uzun vadeli fırsatları belirlemek için kullanılan bir yükseliş sinyalidir. Bu göstergeyi kullanırken, yatırımcılar, formasyonun tutamaç kısmının üst trend çizgisinin biraz üzerinde alış emri vermelidir.

Şu anda, QNT 289.40$ aralığında işlem görüyor. Fiyat 300$’lık trend çizgisi direnç seviyesini kırarsa, 310$ Seviyesine yükselmeye yol açacaktır. Desen üst tarafa doğru devam ederse, yakında 390 dolar seviyesine ulaşacaktır.

Kripto Para Haberleri

Kripto Para En Çok Kazandıran

QNT Kısa Vadeli Tahmin:

  • İlk Direnç:           300$
  • Mevcut Destek:  272$
  • Yüksek Hedef:    390$
  • Düşük Hedef:     263$

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

googlehaberler