2024 Raca Coin Geleceği – RACA Yorum

Raca Coin geleceği, projenin başarısına ve metaverse ve NFT alanlarının büyümesine bağlıdır. Raca Coin, metaverse ve NFT alanında faaliyet gösteren yeni bir projedir. Proje, Baby Shark, Snoop Dogg ve Steve Aoki gibi ünlülerle ortaklıklar kurmuştur. Bu ortaklıklar, projenin farkındalığını artırmaya ve daha fazla kullanıcı çekmeye yardımcı olmuştur.

💲 Fiyat0,000163
💸 Market$57.157.615
📈 Değişim (24h)0.35%
🚀 Değeri (24h)$6.141.092
Raca coin geleceği

Raca coin geleceği yükselmeye devam edeceği tahmin ediliyor. Bunun nedeni, Raca’nın metaverse ve NFT teknolojilerinin popülaritesinin artmasından ve USM’nin büyümesinden kaynaklanıyor. Raca, Ethereum blok zinciri üzerinde çalışır. Raca, merkezi olmayan bir platformdur. Raca, metaverse ve NFT alanlarında kullanılmaktadır.

Raca Coin Nedir?

Raca Coin, metaverse ve NFT alanında faaliyet gösteren bir kripto para birimidir. BEP-20 standardında oluşturulmuş olan RACA token, The Universal Metaverse platformunda ve oyna-kazan türündeki Metamon oyununda da kullanılır.

 • Metaverse ve NFT odaklı
 • Yönetişim tokenı
 • Oyna-kazan oyun

Raca Binance da listelenir mi?

Raca’nın Binance’de listelenip listelenmeyeceği henüz kesin olarak bilinmiyor. Ancak, Raca’nın şu anda birçok büyük borsada listelendiği göz önüne alındığında, Binance’de de listeleneceği tahmin ediliyor.

Raca en yüksek kaçı gördü?

Raca, 2022 yılı Ocak ayında 0,04 dolar seviyesine ulaşarak en yüksek seviyesini gördü.

Raca kaç dolar olur?

Raca’nın gelecekte kaç dolar olacağı kesin olarak söylenemez. Ancak, Raca’nın şu anda 0,006 dolar seviyesinde işlem gördüğünü ve 2023 yılı sonuna kadar 0,01 dolar seviyesine ulaşabileceğini tahmin etmek mümkün.

Raca kime ait?

Raca, United States of Mars (USM) tarafından geliştirilmiştir. USM, Elon Musk’ın annesi Maye Musk’ın da dahil olduğu bir grup girişimci tarafından kurulan bir şirkettir.

Raca Coin Yorum 2025

Raca coin geleceği

Metaverse ve NFT’ler, kripto para piyasasının en hızlı büyüyen alanlarından biridir. Bu alanların büyümesi, Raca Coin’in değerini artırabilir.

Raca Coin’in 2025 yılı için olumlu yorumlar:

 • Projenin başarılı olması ve metaverse ve NFT alanlarının büyümesi gibi faktörlerle birlikte, Raca Coin’in 2025 yılında 0.30-0.50 ABD Doları seviyesine ulaşması mümkündür.
 • Proje, şu anda The Universal Metaverse platformunu ve Metamon oyununu geliştirmeye devam ediyor. Bu projelerin başarılı olması, Raca Coin’in değerini artırabilir.
 • Proje, Baby Shark, Snoop Dogg ve Steve Aoki gibi ünlülerle ortaklıklar kurmuştur. Bu ortaklıklar, projenin farkındalığını artırmaya ve daha fazla kullanıcı çekmeye yardımcı olmuştur.

Raca Coin’in 2025 yılı için olumsuz yorumlar:

 • Projenin başarısız olması veya metaverse ve NFT alanlarının büyümesinin yavaşlaması gibi faktörlerle birlikte, Raca Coin’in 2025 yılında 0.05-0.10 ABD Doları seviyesine gerilemesi mümkündür.
 • Kripto para piyasası, riskli bir yatırım alanıdır. Raca Coin’e yatırım yapmadan önce dikkatli bir şekilde araştırma yapmak ve piyasa koşullarını göz önünde bulundurmak gerekir.

Sonuç olarak, Raca Coin’in 2025 yılı için geleceği belirsizdir. Ancak, projenin potansiyeli dikkate alındığında, değer kazanma potansiyeli taşımaktadır.

Raca coin arzı sınırlı mı?

Raca’nın toplam arzı 500 milyar RACA’dır. Bu tokenlerin tamamının piyasaya sürülmesi 2025 yılında tamamlanacaktır.

Raca coin kaçıncı sırada?

Raca, CoinMarketCap verilerine göre 279. sırada yer almaktadır.

Raca kaç TL olur?

Raca’nın 0,01 dolar seviyesine ulaşması durumunda, 1 RACA’nın yaklaşık 1,6 TL’ye denk geleceği anlamına gelir.

Raca nerede listelenecek?

Raca, şu anda Binance, Huobi, Gate.io ve OKX gibi büyük borsalarda listelenmiştir. Raca’nın gelecekte daha fazla borsada listeleneceği tahmin edilmektedir.

Metaverse evrenine olan ilginin yeniden kendisini göstermesi başta Raca olmak üzere diğer tüm kripto para birimlerine yansımış durumda. Özellikle sert düşüşler gösteren Raca için yükseliş fitili ateşlendi diyebiliriz. 0.00025 $seviyelerini aşması durumunda ilk hedef 0.00100 $ seviyeleri olacak. Üstelik buna gelmesi çokta uzun sürmeyecektir.

Raca Binance listelenmesi beklenen metaverse coinlerin başında geliyor. Ancak ayı sezonu başlayınca bir anda ilk darbeyi yiyen coinlerin başında geldi. Şuan ise giderek hızlı bir yükseliş sergilemekte ve taraflı tarafsız herkesin dikkatini çekmekte. 0.00050 seviyesini destek olarak geçmesi durumunda ise beklenen noktaya gelmesi hızlıca gerçekleşecektir. Meta evreninde şuan için 2x, 5x, 10x yapma potansiyeline sahip olması ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Raca coin geleceği
TarihFiyatFark %
Oca 2023$0,00021731,92%
Ara 2022$0,000164-24,13%
Kas 2022$0,000216-20,51%
Eki 2022$0,000272-7,11%
Raca coin geleceği

Raca coin yatırımcıları Shiba Coin geleceği için de çok meraklı, sizde hedef fiyatı öğrenmek ister misiniz? Raca ve Shiba coin ortak noktası ikisininde Metaverse evreninde yer alması.

Raca coin geleceği

Raca Coin Geleceği 2025

Raca Coin’in 2025 yılı için gelecek tahminleri, projenin başarısına ve metaverse ve NFT alanlarının büyümesine bağlıdır.

Projenin başarısı: Raca Coin, metaverse ve NFT alanlarında başarılı olursa, fiyatı artabilir. Proje, şu anda The Universal Metaverse platformunu ve Metamon oyununu geliştirmeye devam ediyor. Bu projelerin başarılı olması, Raca Coin’in değerini artırabilir.

Metaverse ve NFT alanlarının büyümesi: Metaverse ve NFT’ler, kripto para piyasasının en hızlı büyüyen alanlarından biridir. Bu alanların büyümesi, Raca Coin’in değerini artırabilir.

Raca Coin’in 2025 yılı için fiyat tahminleri:

 • Ambcrypto: 0.11-0.17 ABD Doları
 • PricePrediction: 0.13-0.323 ABD Doları
 • Digitalcoinprice: 0.19-0.59 ABD Doları
 • Captainaltcoin: 0.17-0.36 ABD Doları

Raca Coin Binance Ne Zaman Gelecek?

Raca Coin yatırımcılarının düşündüğü tek şey bu diyebiliriz. Binance listesine girdiğinde yükselişi bir hayal edin. Ama bu yükseliş sadece bir hayal olabilir, neden mi? Raca coin binance listesine alınacak haberleriyle birlikte Raca coin artış yaşayacağı kesin. Ancak listeye alındıktan sonra düşüş yaşayabilir. Bunun sebebi haberlerle birlikte fiyatlanmış olması. Kar satışı ile düşüş yaşanabilir.

Raca coin geleceği

Binance Listesine ne zaman girecek sorusuna cevap vermek gerekirse; şuan böyle bir gelişme yok. Muhtemelen boğa piyasasında (2023) yeni listeleme olabilir.

Raca Coin Güvenilir Mi

Facebook şirketinin sahibi olduğu Metaverse şirketinin ortağı olan Raca Coin güvenli bir şifrelemeye sahiptir. Ortağı olan Facebook gibi büyük bir şirket söz konusu olduğundan Raca coinin oldukça güvenilir bir altcoin olduğunu söyleyebiliriz.

Raca coin geleceği

Raca Coin Sınırsız Mı ?

 • Raca Coin sınırsız değil, şuan da piyasada 181.850.767.347 adet Raca coin arzı mevcuttur, toplam coin miktarı ise 319.388.464.992 adettir.

Radio Cara Coin Hangi Borsada

Raca Coin nereden alınır; Raca Coin dünya ünlü PancekSwap, UniSwap, MEXC Global ve Gate.io borsalarda listelenmiş ve bu borsalar üzerinden işlem yapılabilir.

Raca Coin Geleceği Olumlu mu?

Raca coin yorumlarına  baktığımda son zamanlarda Facebook yeni projesini tüm dünyada tanıttıktan sonra resmi ortağı olan Radio Cara Coin de önemli bir ralli başlattı. Yatırımcıların ilgisini çeken durum ise Raca Coin’in metaverse resmi ortağı olması. Radio Cara’nın ortağının bir dünya devi olması sebebiyle ileriki günlerde de artışını devam ettireceğini ve ralliye kaldığı yerden devam edeceğini gösteriyor.

Raca coin geleceği

Radio Cara Coin Grafik

Raca Coin grafiğine baktığımda 2021 yılında büyük bir ralliye başladığını ve yatırımcılar tarafından ilgiyle takip edildiği görülmektedir. Raca coin için piyasalarda büyük bir beklentinin olduğu ve kısa süre içinde tekrardan yeni bir rekora koşacağı öngörülmektedir.

Raca Coin En Yüksek

Raca Coin en yüksek $0.01 seviyesini 15 Kasım 2021 tarihinde gördü.

Raca Coin En Düşük

Raca Coin en düşük $0.0003 seviyesini 28 Eylül 2021 tarihinde gördü.

Gökçe Kübra

Kübra, finans okuryazarlık alanında kendini geliştiriyor. Grafiklere bayılır ve analizlerini paylaşmak onu heyecanlandırıyor. kubra.gokce@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥