REAP Coin Nedir? REAP Coin Geleceği ve Yorum

REAP Coin nedir detaylı bilgilendiriyoruz. REAP Coin Geleceği ve REAP Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

REAP Coin, Ethereum blok zincirinde çalışan ve Reap Chain ağında hizmet veren yerel bir tokendir. Reap Chain ise nesnelerin interneti dünyasına tam güvenlik ve tam şeffaflık sunan yeni bir teknoloji getirmek amacıyla kurulan bir platformdur. Mevcut IOT yani nesnelerin interneti sorunlarını çözmek üzere geliştirilen bu platomun özelliklerini ve REAP Coin nedir sorusunu detaylı olarak açıklayalım;

REAP Coin Kaç TL (CANLI)

ReapChain Coin fiyatı 1,37 TRY’dir. ReapChain coin son 24 saatte -1.63% değişim gösterdi. ReapChain coin günlük işlem hacmi 108.439.448 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 603. sıradadır.

REAP Coin Kaç Dolar; $0,076588 USD’dir. Son 24 saatte -1.63% oranında değişti.

REAP Coin Kaç TL; ₺1,37 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -1.63% değişim gördü.

REAP Coin Kaç TL (CANLI)

REAP Coin Nedir?

Reap Chain, Shell-Core yapısına dayanan bir sistemle çalışır. Bu sistem genel ve özel blok zincirleri ile iki yönlü fikir birliği algoritması olan PODC’yi birleştirerek, var olan blok zincirlerinin üç ana sorununu çözer. Sell-Core sistemiyle ademi merkeziyetçilik, ölçeklenebilirlik ve güvenlik alalarında yaşanan sorunlar, üstün teknoloji ile giderilir.

Reap Chain platformunun güvenli olmasının nedeni ise Reap SDK adı verilen uygulaması ile bir nesnenin PID’sini vermesi ve cihazlar arasında karşılıklı doğrulama yoluyla güvenliği arttırmasıdır. Bu sistem ile verilerdeki sahtecilik önlenebilir ve güvenlikleri tam olarak sağlanabilir.

Gate.io borsasında listeleneceği haberinin ardından yatırımcılar tarafından merak edilen REAP Coin nedir sorusunu ise mevcut blockhain sorunlarını çözmek, blok oluşturma süresini azaltmak ve işlem hızını arttırmak amacıyla nesnelerin interneti ile verimli bir şekilde entegre olması için oluşturulan ana ağa ait token olarak cevaplayabiliriz. Bu coinin ve platformunun genel özellikleri ise şöyledir;

  • Reap Chain platformu ana ağ protokollerine eklenen çift katmanlı bir zincir modeli uygular. Bu modelde dışarda sahte bir hücre bloğu, içerde ise gerçek blok zinciri yer alır.
  • Bu sistemde yapılan işlemlerin ön onay sürecinde DAPP’ler için eş zamanlı bir veri işleme algoritması oluşturulur.
  • Genel ve özel hücre bloklarını POCD yapısı ile birleştirerek merkezi olmayan bir uygulama sağlar.
  • Bu platformla özel blok zincirlerinin güvenlik açıkları sorunu çözülür ve tam güvenlik sağlanır.
  • Blok zincirlerdeki gerçek zamanlı veri işleme hızı giderilir.
  • Blok zincirlerinde özel bir teknoloji olmadan DAAP geliştirme için yaşanan sorunlar giderilir.
REAP Coin Geleceği

REAP Coin Yorum

REAP Coin’i toplam arzı 4,9 milyar adet olan bu tokenin dolaşımdaki miktarı 1,9 milyardır. 2020 yılının Kasım ayında piyasaya sürülen bu ağla yapılan işlem sayısı, geçtiğimiz süre içinde 4350 olarak kaydedilmiştir. Bu veri, ağın ne kadar az kullanıldığını gösterir. REAP Coin yorum haberlerinde platforma eklenen yeni özelliklerin, bu ağın daha fazla kullanılmasını sağlayacağı değerlendiriliyor.

  • Reap Chain platformundaki Reap Cüzdan, sunucular olmadan doğrudan blok zinciri ile iletişim kurmayı sağlar. Bu sayede tüm veriler şifrelenir ve son derece güvenlidir.
  • Jangboda uygulaması dünyanın her yerindeki insanların geleneksel pazardan rahatlıkla alışveriş yapmasına imkân sağlar. Blok zinciri teknolojisi ile yapılan bu alışverişte ürünler tek tek sipariş edilse bile toplu halde kargoya verilir ve tasarruf sağlanır.
  • Reap Pay sistemi günlük hayatta ihtiyaç duyulan ödemeleri kolaylaştırmak amacıyla oluşturulmuştur. Reap Pay sayesinde herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Yukarıdaki özelliklere ek olarak geliştirilen mevduat yönetimi sağlayan Naeil Dream Service ve ürünlerin üreticilere, depolara ve tüketicilere ulaşmasını sağlayan hizmet sektörlerinde otomatik kontrol ve yönetim biçimini oluşturan Entegre Kontrol Sisteminin geliştirilmesi, bu platformun daha fazla kullanılmasını sağlayabilir.

REAP Coin Hangi Borsada?

REAP Coin ile şu anda en yüksek hacim ile işlem yapılan borsalar Kucoin ve Lbanka borsalarıdır. Bu borsalardan USDT ile coninizi satın alabilirsiniz. 23.03.2022 tarihinde ön satışı tamamlanacak ve Gate.io’da listelenecek olan bu coini saat 11:00’dan sonra yine USDT para birimini kullanarak satın alabilirsiniz.

Hangi Coin Alınır?

MV Coin Nedir? GensoKishi Coin Geleceği ve Yorum

Ethereum Neden Hızlı Yükseliyor ve Devamı Gelecek mi?

Ukrayna – Rus Savaşının Kripto Para Etkisi Ne Kadar Sürecek?

WZRD Coin Nedir? Wizardia Coin Geleceği ve Yorumlar

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu