Ripple Coin Yorumları: 1,20 Dolar Büyük Direnç

Ripple Coin Yorumları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ripple Coin teknik analizi nasıl okunmalı işte detayları.

Ripple Coin Fiyat Analizi

Ripple Coin 1.050 doların üzerinde bir taban ulaştırdıktan sonra, Ripple fiyatı ABD Doları karşısında yeni bir artışa başladı. XRP/USD çifti, pozitif bir bölgeye geçmek için 1.10 dolar ve 1.12 dolar direnç seviyelerini kırdı.

Bir önceki yazımızda sizlerle Fantom Coin Yorumları: Hedef 3.20 Dolar incelemiştik, bu yazımızda ise ilgi çeken diğer bir altcoin olan Ripple fiyat analizini beraber yapacağız.

Parite, 1.150 dolar direncini ve basit hareketli ortalamayı bile aştı. Ancak, fiyat 1.20 dolar seviyesinin üzerinde bir hareketi çin güç kazanamadı. Yeni bir düşüş yaşanmadan önce 1.186 dolar civarında yeni bir destek oluştu.

XRP/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde 1.120 $’a yakın destekle önemli bir bir yükseliş trend çizgisinin altında bir düşüş meydana geldi. Parite 1.024 $’a kadar düştü ve şimdi daha yüksek bir düzeltme görüldü.

1.186 dolardan 1.024 dolara düşüşün %23 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde bir düşüş gerçekleşti. XRP şuan da 1.10 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşı karşıya. Ayrıca, Şuanda basit hareketli ortalama olan 1.10 doların altında işlem görüyor.

Ripple Coin Geleceği 2021 – XRP Coin Ne Kadar Yükselir?

Alıcılar fiyatı 1.10 üzerine çıkarabilir ve bu seviyede tutabilirse bir sonraki kilit direnç bu seviyeye çok yakın 1.12 dolar seviyesinde. Boğalar, 1.12 doların üzerine çıkardıkları vakit Ripple için büyük bir atış bizleri bekliyor olacak. Bir sonraki direnç 1.30 seviyesinin biraz üstünde.

Ripple (XRP) Coin 4 Saatlik Grafik Kaynak: TradingView

Aşağı yönde, ilk destek 1.065 dolar seviyesine yakın , ilk büyük destek ise 1.05 dolar seviyesinde görülüyor. 1.05 dolar seviyesinin aşağısındaki düşüş Ripple ‘de fiyatın 1 dolara kadar düşmesine neden olabilir.

Ripple Coin 24 Saatlik Grafik Kaynak: TradingView

Grafiğe bakıldığında, Ripple fiyatı şu anda 1.10 doların altında işlem görüyor. Genel olarak, 1.15 doların üzerinde net bir yükseliş olmadıkça fiyat düşmeye devam edebilir.

XRP Coin Teknik Göstergeler

Ripple için;

  • 4 saat MACD – XRP/USD için MACD şimdi düşüş bölgesinde ivme kazanıyor.
  • 4 saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – XRP/USD için RSI şimdi 50 seviyesinin altında.
  • Temel Destek Seviyeleri – 1.065$, 1.05$ ve 1.00$.
  • Temel Direnç Seviyeleri – 1,12$ ve 1,20$.

XRP Coin Nedir? (Ripple)

Ripple (XRP), Jed McCaleb, Arthur Britto ve David Schwartz tarafından tasarlanan bir blok zinciri olan XRP Ledger üzerinde çalışan kripto para birimidir. XRP’nin Ripple ağı bazı şeyleri merkezileştirir. Herkes doğrulama yazılımını indirebilirken, kullanıcıların kendilerini en az dolandıracağını düşündükleri katılımcılara dayalı olarak işlemlerini doğrulamak için seçebilecekleri benzersiz düğüm listelerini tutar.

Kripto Para Haberleri

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu