RSR Coin Nedir? RSR Coin Geleceği ve Yorumları

RSR Coin nedir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. RSR Coin geleceği ve RSR Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

RSR Coin, Reserve Rights platformunda kullanılan yönetişim ve ödeme ücretleri gibi amaçlara hizmet eden stabil coinlerden biridir. Reserve Rights ise insanların stabil coinlerdeki mevduatlarını korumalarına yardımcı olmak, uluslararası ödeme işlemlerini kolaylaştırmak ve insanların gerçek potansiyellerine ulaşmasının önündeki engelleri kaldırmak amacıyla kurulan, çift tokene sahip bir stabil coin platformu olarak tanımlanır.

Bu platformda kullanılan ikili token sisteminde ödeme işlemleri ve ödül dağıtımı için kullanılan stabil coin RSR Coin’dir. Bu coinin son dönemlerdeki fiyat yükselişi yatırımcıların ilgisini çekmiş ve RSR Coin nedir sorusu araştırılmaya başlanmıştır. Sizlere bu coin ve hakkında yapılan yorumlarla ilgili detaylı bilgi sunalım;

RSR Coin Kaç TL (CANLI)

Reserve Rights Coin fiyatı 0,148182 TRY’dir. Reserve Rights coin son 24 saatte 5.79% değişim gösterdi. Reserve Rights coin günlük işlem hacmi 1.240.340.774 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 105. sıradadır.

RSR Coin Kaç Dolar; $0,008259 USD’dir. Son 24 saatte 5.79% oranında değişti.

RSR Coin Kaç TL; ₺0,148182 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 5.79% değişim gördü.

RSR Coin Kaç TL (CANLI)

Hangi Coin Alınır?

RSR Coin Nedir?

Reserve Rights platformunda RSR ve RSV adı verilen iki adet stabil coin bulunur. RSV, akıllı sözleşmeler yürüten değer varlığı sepetinden oluşan bir stabil coin iken RSR, bu coin fiyatını 1 dolara endeksli olarak tutmakla görevli olan tokendir.

Ethereum, Solana ve Xdai blok zincirlerine bağlı olarak işlem yapan bu coin, platformdaki pek çok işlem için kullanılır. Özellikle enflasyonun yüksek olduğu ülkelerde ilgi gören RSR, kullanıcıların kendi para birimlerini stabil coin haline dönüştürmesini ve enflasyondan korunmalarını sağlar. RSR Coin nedir sorusunu, sağladığı diğer avantajlar ve özellikleri ile birlikte açıklayalım;

  • Kullanıcıların reel para birimlerini stabil coine dönüştürerek, paralarının değer kaybetmesini önlemlerine imkân sağlar.
  • Kullanıcılar, sınır ötesi ödeme işlemlerini minimum maliyetle gerçekleştirme imkanı elde eder.
  • Bu tokene sahip olan işletmeler, ödemeleri daha rahat kabul edebilir. Uluslararası tedarikçilere daha rahat ödeme yapabilir.
  • Yatırımcıların piyasa istikrarını sağlayan bir coindir.
  • Kullanıcılar, ellerinde bulunan RSR Coin’i BTC ev ETH başta olmak üzere pek çok kripto para ile takas edebilme imkanına sahiptir.
  • Bu coine sahip olan kişiler yönetimde söz sahibi olma ve oy kullanma imkanı elde eder.
RSR Coin Geleceği

RSR Coin Yorum

RSR Coin yorum haberlerinde Silikon vadisi yatırımcıları tarafından gördüğü destekten bahsediliyor. Özellikle Huobi borsasındaki ön satış lansmanında toplamış olduğu büyük yatırım tutarı, kullanıcıların bu projeye olan güvenini kanıtlamış durumdadır.

Kullanıcılarına ağın büyümesiyle birlikte ek token alabilme imkanı veren bu platform, aynı zamanda merkeziyetsizdir ve son derece güvenlidir. Güvenliğini arttırmak amacıyla evrensel bir değer deposu kurmayı hedefler.

Toplam arzı 100 milyon adet olan bu coin tamamı piyasaya sürülmüştür. Dolaşımdaki miktarı ise bu tutarın yalnızca %15’ine denk gelmektedir. 2019 yılının Haziran ayında piyasalarda yerini alan bu token en yüksek değerini 2011 yılının Nisan ayında 1,74 lirayla görmüştür. En düşük değeri ise 0,01827 lira olarak kaydedilmiştir.

RSR Coin Hangi Borsada?

RSR Coin yatırımı yapmak için Binance, Huobi Global, Gate.io, Bithump, FTX ve KuCoin borsalarını tercih edebilirsiniz. Bu borsalardan alım yapabilmek için mutlaka kendi adınıza açılmış bir hesabınız olmalıdır. Bunun için de ilk aşamada kayıt olmalı, ardından kimlik bilgilerinizi doğrulatmalısınız.

Merkezi borsalardaki kimlik doğrulama işlemleri, sizin adınıza bir başkasının işlem yapmasına izin vermemek ve yapacağınız tüm alım satım işlemlerinizin güvenli olması amacıyla yapılır. Bu nedenle KYC doğrulaması olmadan alım satım yapmazsınız. Bu doğrulama genellikle aynı gün, en geç 48 ise saat içinde yapılır. Doğrulama tamamlandıktan sonra, USDT satın alarak bunları RSR Coin’e çevirebilirsiniz.

FaceDAO Coin Nedir? FaceDAO Coin Geleceği ve Yorumları

Milan Coin Geleceği 2022 – Milan Şampiyon Olunca Coin Ne Olur?

DF Coin Nedir? dForce Coin Geleceği ve Sıcak Gelişmeler

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu