Sahibinden.Com İndir – 2022 Sahibinden Son Güncelleme Yükle

Sahibinden.Com İndir ücretsiz 2.el araba ve sahibinden daire, araba, arsa ilanı gir. Sahibinden Com Güncelleme nasıl yapılır işte detayları.

Sahibinden.com indir için ilk yapılması gereken cihazın internete bağlı olup olmadığından emin olmaktır. Ayrıca yine telefon alanında boş yer var mı yok mu diye de bakılmalıdır. Daha sonra sırası ile şu aşamalar gerçekleştirilmelidir;

  • Cihazın markasına göre cihazda yer alan mağazaya girilmelidir.
  • Mağazalarda arama alanlar olmaktadır. Bu arama alanı tespit edilmelidir.
  • Arama alanı bulunduktan sonra bu alana sahibinden yazılmalıdır.
  • Belirli seçenekler çıkabilir ya da direkt olarak uygulama sayfasına yönlendirebilir.
  • Uygulama sayfasına giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken karşınıza çıkan indir ya da yükle butonuna basmak olmalıdır.
  • Bu butona bastıktan sonra cihaz otomatik bir şekilde uygulamayı indirmeye başlayacaktır.
  • Uygulama indirme süresi dolduktan sonra uygulama otomatik olarak telefonunuzda görülecektir.
  • Artık indirme işlemi tamamlanmıştır ve uygulamayı kullanabilirsiniz.
app-store indir
google-play indir

Binance indir (Binance Global Güncelleme)

Netflix İndir (Netflix Giriş)

Garanti Mobil indir (BBVA Mobil Güncelleme)

Sahibinden.Com İndir Ücretsiz

Sahibinden.com indir ücretsiz istiyorsanız çok şanslısınız çünkü mağazalarda sahibinden zaten ücretsiz bir şekilde indirilmektedir. Yani mağazalara girip baktığınız zaman siz de fark edeceksiniz ki indirmek için herhangi bir ödeme talebinde bulunmamaktadır. Uygulamayı sahibinden uygulamasına sahip olan mağazalardan ücretsiz bir şekilde indirmek içinde yukarıda verilen indirme basamaklarını gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Sahibinden.Com İndir Ücretsiz

Sahibinden 2. El Araba

Sahibinden 2. El araba gerçekten çok geniş yelpazeli bir arama seçeneğidir. Günümüzde araba alım – satımları ile kar elde etmek için devamlı bunu yapan kişiler var ve favori siteleri sahibinden. Arabanızın fotoğraflarını bilgilerini markasını modelini hepsini yazıp siteye yüklüyorsunuz. Daha sonra arama alanında kim sizin arabanızın özelliklerinde bir araba arıyor ise arabanız anında yüklediğiniz bilgiler ile eş değer bir şekilde alıcıların karşısına çıkıyor. Bu durumda satıcılar için oldukça pratik bir alım – satım işlemi oluşturuyor. Araba hakkında bilgi almak isteyenler için iletişim yeri açabiliyor, numaranızı bırakabiliyorsunuz.

Sahibinden Com Güncelleme

Sahibinden com güncelleme hemen hemen indirme ile aynı basamaklara sahiptir. Yani cihazda yer alan mağazaya girmelisiniz. Daha sonra bu mağazada yüklü olan uygulamalarınız içerisinden sahibinden uygulamasının sayfasına girmelisiniz. Güncelle butonu karşınıza çıkacaktır. Bu butona basmanız koşulunda otomatik bir şekilde internette bir problem yoksa ve cihazda alan varsa indirme başlayacaktır.

Akbank Mobil Yükle (Akbank Direkt İndir)

İş Bankası Mobil İndir

İstanbul Kart İndir

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu