Salla Kazan Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır?

Turkcell Ramazan Ayı özel 2 katı hediye paylaş kampanyasını başlattı. Salla kazan paylaş nedir, Salla kazan paylaşma nasıl yapılır kampanyasını detaylandırıyoruz.

Salla Kazan Paylaş Nedir?

Turkcell Salla Kazan uygulamasından kazandığınız hediye paketini arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Ramazan ayına özel hediye paylaşma kampanyasından herkes yararlanabilir. Kazandığınız hediyeyi paylaştığınızda arkadaşınıza x2 katı olarak gönderilir.

x2 Katı Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır?

Salla Kazan hediye paylaşma kampanyasından yararlanmanız için uygulamanın son sürümünü indirmeniz gerekiyor. Uygulamanın son sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Hediye paylaşmak için öncelikle uygulamaya girip, salla kazan hakkımızı kullanalım. Salla kazan ödülünüz ekrana geldiğinde iki seçenek sunuculacak. Hediyeyi siz kullanmak istiyorsanız “Kendin Kullan” butonuna basın, hediyeyi paylaşmak istiyorsanız “x2 Kat Hediye Et” butonuna basınız.

2 Katı Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır?

“x2 Kat Hediye Et” butonuna bastıktan sonra ekranın en altında kutucuk açılacak. Bu kutuya hediyeyi kime göndermek istediğinizi yazmalısınız. Hediyeyi göndereceğiniz numara Turkcell olmalıdır. Numarayı girdikten sonra gönder butonuna basın.

Ücretsiz Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2022 kategorisini ziyaret edin

Dijital Operatör

Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile haftalık bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör kampanyalarından haberdar olurken ve paket yüklemesi yapabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Gerçekten Turkcell tüm özellikleri ayrı güzel. Bip, TV+, genç, salla kazan, maçlar hepsi Turkcell sunuyor.

  2. Sizden ricam internet gönderin turkcell bu zor zamanımızda yanımızda olduğu için çok gurur duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu