Salla KazanTurkcell Bedava İnternet 2021

Salla Kazan Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır?

Turkcell Ramazan Ayı özel 2 katı hediye paylaş kampanyasını başlattı. Salla kazan paylaş nedir, Salla kazan paylaşma nasıl yapılır kampanyasını detaylandırıyoruz.

Salla Kazan Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır

Salla Kazan Paylaş Nedir?

Turkcell Salla Kazan uygulamasından kazandığınız hediye paketini arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Ramazan ayına özel hediye paylaşma kampanyasından herkes yararlanabilir. Kazandığınız hediyeyi paylaştığınızda arkadaşınıza x2 katı olarak gönderilir.

x2 Katı Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır?

Salla Kazan hediye paylaşma kampanyasından yararlanmanız için uygulamanın son sürümünü indirmeniz gerekiyor. Uygulamanın son sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Hediye paylaşmak için öncelikle uygulamaya girip, salla kazan hakkımızı kullanalım. Salla kazan ödülünüz ekrana geldiğinde iki seçenek sunuculacak. Hediyeyi siz kullanmak istiyorsanız “Kendin Kullan” butonuna basın, hediyeyi paylaşmak istiyorsanız “x2 Kat Hediye Et” butonuna basınız.

2 Katı Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır?

“x2 Kat Hediye Et” butonuna bastıktan sonra ekranın en altında kutucuk açılacak. Bu kutuya hediyeyi kime göndermek istediğinizi yazmalısınız. Hediyeyi göndereceğiniz numara Turkcell olmalıdır. Numarayı girdikten sonra gönder butonuna basın.

Ücretsiz Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 18   Ortalama: 4.9/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 2 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.
Etiketler

YENİ KAMPANYA

3 Yorum

  1. Sizden ricam internet gönderin turkcell bu zor zamanımızda yanımızda olduğu için çok gurur duyuyorum.

  2. Gerçekten Turkcell tüm özellikleri ayrı güzel. Bip, TV+, genç, salla kazan, maçlar hepsi Turkcell sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat