Salla Kazan Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır?

Turkcell Ramazan Ayı özel 2 katı hediye paylaş kampanyasını başlattı. Salla kazan paylaş nedir, Salla kazan paylaşma nasıl yapılır kampanyasını detaylandırıyoruz.

Salla Kazan Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır

Salla Kazan Paylaş Nedir?

Turkcell Salla Kazan uygulamasından kazandığınız hediye paketini arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Ramazan ayına özel hediye paylaşma kampanyasından herkes yararlanabilir. Kazandığınız hediyeyi paylaştığınızda arkadaşınıza x2 katı olarak gönderilir.

x2 Katı Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır?

Salla Kazan hediye paylaşma kampanyasından yararlanmanız için uygulamanın son sürümünü indirmeniz gerekiyor. Uygulamanın son sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Hediye paylaşmak için öncelikle uygulamaya girip, salla kazan hakkımızı kullanalım. Salla kazan ödülünüz ekrana geldiğinde iki seçenek sunuculacak. Hediyeyi siz kullanmak istiyorsanız “Kendin Kullan” butonuna basın, hediyeyi paylaşmak istiyorsanız “x2 Kat Hediye Et” butonuna basınız.

2 Katı Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır?

“x2 Kat Hediye Et” butonuna bastıktan sonra ekranın en altında kutucuk açılacak. Bu kutuya hediyeyi kime göndermek istediğinizi yazmalısınız. Hediyeyi göndereceğiniz numara Turkcell olmalıdır. Numarayı girdikten sonra gönder butonuna basın.

Ücretsiz Salla Kazan İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2021 kategorisini ziyaret edin

Abone ol
Bildir
3 Yorum
Eskiler
Yeniler Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yusuf
1 yıl önce

Sizden ricam internet gönderin turkcell bu zor zamanımızda yanımızda olduğu için çok gurur duyuyorum.

Muradiye
1 yıl önce

Gerçekten Turkcell tüm özellikleri ayrı güzel. Bip, TV+, genç, salla kazan, maçlar hepsi Turkcell sunuyor.

İlayda
1 yıl önce

X2 hediye ettiğim kişi bilgilerimi görebilir mi?

3
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x