Salla Kazan Ramazan Kampanyası 2024 – Anında 10GB Kazan

Turkcell’in Salla Kazan Ramazan Kampanyası 2024 başladı! Ramazan ayı boyunca Salla Kazan’da kazandıkları hediyeleri ikiye katlayarak sevdikleriyle paylaşabiliyor.

Turkcell ülkemizde en çok tercih edilen operatör servislerinden biridir. Turkcell iletişim ve teknoloji hizmetlerini sağlayan şirkettir. Turkcell birçok avantaj ve fırsat sağlamaktadır. Telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren Turkcell salla kazan uygulaması ile müşterilerine birçok fırsat sağlamaktadır. Ramazan ayında müşterilerine daha iyi hizmet sağlamak için salla kazan ile Ramazan kampanyası düzenlemiştir. Peki bu kampanyanın detayları nelerdir sizler için derledik. Detaylı bir şekilde inceleyelim.

Salla Kazan Hediye Etme Çıkmıyor?

Turkcell salla kazan uygulaması ile müşterilerine birçok fırsat sağlamaktadır. Salla kazan uygulamasında birkaç sorun ile karşı karşıya kalan kullanıcılar bu durumdan oldukça rahatsız olmaktadır. Salla kazan uygulamasında bazı kullanıcılar hediye etme çıkmadığını ve sürekli hata ile karşılaştığını dile getirdi. Sizler için bu durumun neden olduğunu ve nasıl çözebileceğinizi araştırdık.

  • Salla Kazan uygulamasında hediye paylaşma kampanyasından faydalanmanız için uygulamanın son sürümünün yüklenmesi gerekir. Uygulamayı son sürüm haliyle yükledikten sonra salla kazan uygulamasında kazandığınız ödül için iki seçenek karşınıza gelecektir.

Daha fazla ilgili içerik;


Turkcell Salla Kazan Ramazan Kampanyası

Turkcell salla kazan ramazan kampanyası

Turkcell ramazan kampanyası ile karşımıza çıkmaktadır. Salla kazan uygulaması ile bu kampanyaya katılabilirsiniz. Salla kazan uygulamasının Ramazan Kampanyasının detaylarını sizler için derledik.

Kampanyaya katılmanız için sadece Salla Kazan ekranına girerek telefonunuzu sallamanız yeterlidir. Kampanya dahilinde her hafta hediye kazanabilirsiniz. Haftalık 2 GB ile 3 GB internet kazanabildiğiniz gibi çevrenizdekilere ise 1 GB hediye hakkınız olacaktır. Bu kampanyaya katılarak hediye kazanmanız için belirtilen süre de 4 kere sallama gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥