Salla Kazan Ramazan Kampanyası 2022

Salla kazan Ramazan kampanyası 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Salla kazan hediye etme çıkmıyor işte detaylar.

Turkcell ülkemizde en çok tercih edilen operatör servislerinden biridir. Turkcell iletişim ve teknoloji hizmetlerini sağlayan şirkettir. Turkcell birçok avantaj ve fırsat sağlamaktadır. Telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren Turkcell salla kazan uygulaması ile müşterilerine birçok fırsat sağlamaktadır. Ramazan ayında müşterilerine daha iyi hizmet sağlamak için salla kazan ile Ramazan kampanyası düzenlemiştir. 3 Mart 2022 ile 3 Mayıs 2022 tarihlerinde geçerli olan bu kampanya da hem siz internet hediyesine katılabilirsiniz hem de sevdiklerinize internet hediye edebilirsiniz. Peki bu kampanyanın detayları nelerdir sizler için derledik. Detaylı bir şekilde inceleyelim.

Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Nasıl Alınır

Salla Kazan Hediye Etme Çıkmıyor

Turkcell salla kazan uygulaması ile müşterilerine birçok fırsat sağlamaktadır. Salla kazan uygulamasında birkaç sorun ile karşı karşıya kalan kullanıcılar bu durumdan oldukça rahatsız olmaktadır. Salla kazan uygulamasında bazı kullanıcılar hediye etme çıkmadığını ve sürekli hata ile karşılaştığını dile getirdi. Sizler için bu durumun neden olduğunu ve nasıl çözebileceğinizi araştırdık.

  • Salla Kazan uygulamasında hediye paylaşma kampanyasından faydalanmanız için uygulamanın son sürümünün yüklenmesi gerekir. Uygulamayı son sürüm haliyle yükledikten sonra salla kazan uygulamasında kazandığınız ödül için iki seçenek karşınıza gelecektir.
Turkcell Salla Kazan Ramazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Ramazan Kampanyası 2022

Turkcell ramazan kampanyası ile karşımıza çıkmaktadır. Salla kazan uygulaması ile bu kampanyaya katılabilirsiniz. Salla kazan uygulamasının Ramazan Kampanyasının detaylarını sizler için derledik.

Kampanyaya katılmanız için sadece Salla Kazan ekranına girerek telefonunuzu sallamanız yeterlidir. Kampanya dahilinde her hafta hediye kazanabilirsiniz. 30 Mart ile 3 Mayıs tarihleri arasında 4 kere sallama yapmanız dahilinde hediyelerden faydalanabilirsiniz. Haftalık 2 GB ile 3 GB internet kazanabildiğiniz gibi çevrenizdekilere ise 1 GB hediye hakkınız olacaktır. Bu kampanyaya katılarak hediye kazanmanız için belirtilen süre de 4 kere sallama gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Kazanılan hediyeleri aktif etmek için son tarih olarak 4 Mayıs olmaktadır. 4 Mayıs tarihinden sonra kampanyaya katılamazsınız. Kampanyadan Turkcell müşterisi olan herkes faydalanabilmektedir.  

Turkcell Sahurda 3 GB Hediye Paketi

Turkcell Bedava internet

Salla Kazan Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır

İnternet Geçmişine Nasıl Bakılır

googlehaberler