2024 Sand Coin Geleceği – Sand Coin Yorum

Sandbox coin geleceği, Metaverse’teki en popüler platformlardan biri haline gelmeye devam ediyorsa, SAND Coin’in de önemli bir değer kazanacağı muhtemeldir. Ancak, kripto para piyasasının genel koşullarının da SAND Coin’in fiyatını etkileyeceğini unutmamak önemlidir.

The SandboxSAND
🏆 Sıralama68.
💲 Fiyat0,5291
💸 Market$1.183.984.624
📈 Değişim (24h)3.28%
🚀 Değeri (24h)$177.770.353

Sand Coin geleceği yatırımcılar tarafından araştırılan konuların başında geliyor. Son dönemler çok hareketli anlara sahne olan coin borsasının bir ferdi olan Sand Coin ile ilgili olarak detaylar içerikte.

Sand Coin’e yatırım yapmayı düşünüyorsanız, aşağıdaki yorumları ve fikirleri de göz önünde bulundurmanız faydalı olabilir:

  • Bazı analistler, metaverse’nin gelecekte büyük bir büyüme potansiyeline sahip olduğuna ve SAND’ın bu büyümeden yararlanabileceğine inanıyor.
  • Diğerleri, SAND’ın şu anki fiyatının aşırı değerli olduğunu ve yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini düşünüyor.
Sand coin geleceği
Aralık 2023+13.68%
Kasım 2023+17.93%
Ekim 2023+11.51%
Eylül 2023+0.25%
Ağustos 2023-26.73%


Sand ne kadar yükselir?

Sand’ın gelecekte ne kadar yükseleceği, kripto para piyasasının genel gidişatına ve The Sandbox platformunun başarısına bağlıdır. Ancak, Sand’ın uzun vadede yükselmeye devam edeceği tahmin edilmektedir.

Sand Coin en yüksek kaç TL oldu?

Sand Coin, 2021 yılı Kasım ayında 28,8 TL seviyesine ulaşarak en yüksek seviyesini gördü.

Sand kaç dolar olur?

Sand’ın gelecekte kaç dolar olacağı, kripto para piyasasının genel gidişatına ve The Sandbox platformunun başarısına bağlıdır. Ancak, Sand’ın uzun vadede 10 dolar seviyesini aşabileceği tahmin edilmektedir.

Sandbox kaç dolar olur?

Sandbox’ın gelecekte kaç dolar olacağı, kripto para piyasasının genel gidişatına ve The Sandbox platformunun başarısına bağlıdır. Ancak, Sandbox’ın uzun vadede 100 dolar seviyesini aşabileceği tahmin edilmektedir.

Sand arzı sınırlı mı?

Sand’ın toplam arzı 3 milyardır. Bu tokenlerin tamamının piyasaya sürülmesi 2027 yılında tamamlanacaktır.

1000 Sand kaç TL?

1000 Sand, 2023 yılı Ekim ayı itibariyle 32.830 TL’dir.

Sand coin hangi ülkenin?

Sand coin, Fransa merkezli bir şirket olan Animoca Brands tarafından geliştirilmiştir.

Sand coin kime ait?

Sand coin, Animoca Brands’e aittir.

Sand coin kac adet var?

Sand coin’in toplam arzı 3 milyardır. Bu tokenlerin tamamının piyasaya sürülmesi 2027 yılında tamamlanacaktır.

SAND Coin Fiyat Tahmini

2025 yılı için SAND coin fiyat tahminleri, kripto para piyasasının genel koşullarına ve Sandbox ekosisteminin gelişimine bağlı olarak değişmektedir.

Kripto para piyasası olumlu bir seyir izlerse, SAND coin fiyatı da yükselebilir. Bu durumda, SAND coin’in 2025 yılı sonunda 5-10 dolar arasında bir değere ulaşabileceği tahmin edilmektedir.

  • WalletInvestor, SAND coin’in 2025 yılı sonunda 1,50 dolar
  • Digitalcoinprice, SAND coin’in 2025 yılı sonunda 2,50 dolar
  • PricePredictions.net, SAND coin’in 2025 yılı sonunda 3,50 dolar

Metaverse dünyasının bir coini olan Sand coin yorum konusunda bizlerin karşısına güzel bir grafik ile çıkıyor. 8 $ civarlarından itibaren sert bir düşüş yaşayan Sand coin, kendisini toparlayarak yeniden cent düzeylerinden dolar düzeylerine çıkmanın ataklarını yapıyor.

Sand coin geleceği

0.50 $ seviyesi altında çok fazla kalmaması topluluğun en çok ümit bağladığı konu oldu. Bu seviyenin altına indikten sonra hemen kendisini toparlayan Sand, yeniden 0.50 $seviyesini önemli bir destek haline getirdi. Şimdi ise gözünü 1 $ seviyesine dikti. Bu seviyeyi geçtiği takdirde ise ilk olarak 1.121 $ seviyesi önemli bir direnç olarak karşımıza çıkıyor. Ancak Metaverse dünyasındaki önemli gelişmeler ile birlikte bu seviyelerin rahatça aşılacağını pek çok analizci söylemekte.

Sand Coin performans analizi;

TarihFiyatHac.Fark %
Şub 20230,764079,87M4,64%
Oca 20230,73011,82B90,83%
Ara 20220,3826811,31M-35,26%
Kas 20220,59101,14B-32,31%
TarihFiyatDeğişim %
Ekim 2022$0,7873-6,62%
Eylül 2022$0,8431-10,57%
Ağustos 2022$0,9428-27,93%
Temmuz 2022$1,308116,15%
Haziran 2022$1,1262-22,38%

Sand 100 dolar olur mu? Sand Coin olması için şuan 100 kat artması gerekiyor. Sand Coin ise zirveye çıktığında (25 Kasım 2021) en yüksek $8,40 USD seviyesini gördü. Sand 100 dolar olur mu sorusuna gelecek olursak; yakın yıllarda pek mümkün görünmüyor. En çok merak edilen diğer tahmin sorusu; “Shiba coin 1 Dolar olur mu” cevaplandı.

Sand coin geleceği

Sand Coin Nedir?

  • Sand Coin, oyunsever yatırımcıların oyun oynarken coin üretmesine olanak tanıyan bir sistem. (SAND) The Sandbox coin Metaverse listesinde yer almaktadır.

Sand coin nedir ve kimin? soruları da söz konusu coinin adının duyulmaya başlaması ile birlikte araştırılmaya başlandı. Bu durumun altındaki temel neden ise, coinlerin ardındaki otoritelerin kar getirisi üzerinde etkili olduğunun düşünülmesi. Ethereum ağını kullanan Sand, ERC-20 alt yapısını kullanan Sand Coin sistemi içerisinde bazı ürünler bulunuyor.

  • VoxEdit: Pazara aktarılabilir özelliğe ship olan varlıklar yaratılmasına olanak tanıyan yazılım
  • Marketplace: Oyuncular tarafında üretilen varlıkların ticaretine olanak tanıyan merkeziyetsiz Pazar.
  • Game Maker: kullanıcıların ücretsiz bir biçimde oyun oluşturulmasını mümkün hale getiren araç kutusu
Sand coin geleceği

Sandbox Coin Güvenilir Mi?

Sandbox Coin, Güvenlik ve şifreleme işlemlerini Ethereum blok zinciri altyapısını kullanarak gerçekleştirir. Etheruem Blok zinciri güvenilirliğini ve Sandbox Coinin uzun süredir kesintisiz işlem görmesini düşünürsek Sandbox Coin oGüvenilir mi sorusunun cevabı Evet, Sandbox Coin güvenilir olacaktır.

Sand Coin Hangi Borsalarda Mevcut

Sand Coin piyasaya sürüldüğünden beri birçok kripto para borsasında listelenmiştir. Sandbox coinin listelendiği borsalar ise şunlardır:

Binance, Huobi Global, KuCoin, FTX, Gate.io, Crypto.com, Kraken, Btcturk ve Paribu kripto para borsasında listelenmiştir.

Sand Coin Yorum

Sand Coin yorum verileri son derece olumlu olarak seyrediyor. Metaverse evrenlerinin arttığı son dönemde Sandbox coin de bu pazarda yerini aldı. Sandbox Coin ise yatırımcıların ilgisini büyük ölçüde çekmeyi başardı ve Metaverse evrenleri arasında en iyi platformlardan birisi oldu. Sand Coin Binance ve birçok kripto para borsasında listelenmeyi başardı. Bu başarı Sand Coin fiyatını önemli ölçüde arttırdı. Metaverse evreninde sanal arazi de satan Sandbox platformunun arazi fiyatları da coin fiyatının artmasıyla kayda değer bir biçimde arttı.

Sand Coin twitter hesabı da aktif olarak paylaşıma devam etmekte. Bu durum ise kullanıcı ve yatırımcıların platforma biraz daha güven duymalarını sağlıyor. Metaverse evrenlerinin sayısında ki artış rekabeti de oldukça arttırmış vaziyette. Sand coinin bu rekabet ortamında neler yapabileceğini hep birlikte göreceğiz.

Sand Coin Projesi Analiiz

Sand Coin baktığımızda çoğu kripto para uzmanlarına dünyada gitgide popülerleşen Metaverse evrenleri Facebook şirketinin ismini değiştirmesi ile adını herkese duyurdu. Dünyada birçok kişinin Metaverse evrenlerinden haberdar olması yatırımcıları Metaverse coinleri almaya teşvik etti. Sandbox coin Grafik verileri de buna bağlı olarak artış gösterdi ve Sandbox USDT kuru da yükseldi. Sandbox Coin geleceği parlak görünse de kripto para piyasası çok çalkantılı ve büyük düşüşlere açık bir piyasa bu yüzden yatırımcılar yatırım yaparken dikkatli olması gerekir.

Bu sayfadaki “bilgi ve değerlendirmeler”, kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Sitede paylaşılan bilgilerin yorum niteliğinde olduğunu unutmayın. Lütfen bu değerlendirmelere dayanarak yatırım yapmaktan kaçının! Hatırlatmak isteriz ki, kişiselleştirilmiş ve yetkilendirilmiş kurumlar tarafından sunulan yatırım tavsiyeleri daha güvenilir olabilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥