Sandwich Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Sandwich Coin geleceği hakkında bilgilendiriyoruz. Sandwich Coin nedir ve Sandwich Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

SANDWICH Coin, Sandwich Network tarafından oluşturulan yerel kripto para birimidir. Ön satışı 3 Ocak 2022 tarihinde tamamlanan bu coin henüz borsalarda yeni listeleniyor olmasına rağmen sosyal medya gruplarında oldukça ilgi görmektedir. Bunun nedeni ise projesinin bir kripto para birimi üretmek için kesin bir merkez olmasıdır. Binance Smart Chain ağında hizmet veren bu proje, herkes için üretilen kullanıcı dostu ve izinsiz erişimi olan bir uygulamadır. Bu uygulama merkezi değildir ve gözetim yoktur. Bu sayede kullanıcılar bir web3 cüzdanına bağlanarak Dapp’leri basabilir, kilitleyebilir, kullanabilir veya başlatabilir. Tüm bu özelliklere sahip olmasıyla birlikte kullanıcıları tarafından SANDWICH Coin nedir sorusu araştırılmaya başlanmıştır. Sizlere bu coin’in detayları ve yorum haberleri hakkında ayrıntılı bilgi sunalım;

SANDWICH Coin Nedir?

Sandwich Coin geleceği; Sandwich Network platformuna bağlı olan bu para birimi, bu platformda yapılan tüm işlemler için kullanılan yerel bir tokendir. Bu platform pek çok uygulamayı tek çatı altına toplayarak merkezi olmayan projelerin başlatılması, kilitlenmesi, grafikleri, izlenmesi ve DApp çıkarma gibi işlemlerin yapılmasını sağlar. Ön satışı tamamlanmış olan SANDWICH Coin nedir sorusunu, projesi ve özellikliyle birlikte açıklayalım;

  • Bu platformda proje başlatacak olan kişiler KYC ve diğer uygulamalar olmadan kolayca yeni projeler oluşturma, inşa edebilme ve ölçeklendirme imkanına sahiptir.
  • Projede bulunan BETA sürümü, proje başlatıcıların jetonları basmasını, bir ön satış başlatmasını, özel turlara ev sahipliği yapmasını ve jetonların kilitlenebilmesini sağlar. Bu sürümde beyaz listeye alınan ön satış sözleşmeleri, yeni kripto paraların özellikleri ve trend sözleşmeler gibi alanlarda haftalık güncellemeler sunulur. Kullanıcılar bunları kolayca takip edebilir.
  • Platformda bulunan SAFU özelliği, kripto alanındaki riski azaltmak için özel güvenlik önlemelerinin bulduğu ve projelerin ciddi projeler olarak işaretlendiği bir bölümdür. Eksiksiz bir IDO platformu özelliğindedir.
  • Projeye dahil edilecek olan Swap borsası, SANDWICH Coin ekosistemini tamamlamak için DEX ticaretinin yapılabileceği, bir platformdur.
  • Sandwich Lounch ise basılan yeni jetonlarla birlikte kilitlenen jetonların tüm zincirlere aktarılmasını sağlayacak, satış öncesi oluşturma uygulamasıdır.

SANDWICH Coin Yorum Haberleri

İlerleyen günlerde kendi swap borsasını açıklayacak olan SANDWICH Coin yorum haberlerinde, şu anda pek çok kullanıcının ilgi göstermesinden ve gelecekteki projelerinin neler olduğunda bahsediliyor. Platforma eklenecek olan grafikler ve izleme bölümü, swap borsası, IDO platomu ve laboratuvar geliştirmesi ile bu projenin çok daha etkin hale gelebileceği açıklanıyor. Uzmanlar, gelişimlerini tamamlandığında bu coin’in kullanım alanının büyüyeceğinden ve yatırımcı kesimin ilgi gösterebileceğinden bahsediyor.

SANDWICH Coin Hangi Borsada?

Ön satışı geçtiğimiz günlerde tamamlanan SANDWICH Coin, Gate.io borsasında listelenmeye başlamıştır. Bu borsadan alım yapabilmek için kayıt işlemlerinizi tamamlamanız ve KYC doğrulamanızı yapmanız gerekir. Kimliğiniz doğrulandıktan sonra hesabınıza para yatırarak ya da kartınızı kullanarak bu con’i satın alabilirsiniz.

Spellfire Coin Geleceği 2022 – Spellfire Coin Yorum

Kripto Parayı Dolar ile Almak Mi TL Mi

Metastrike Coin Geleceği 2022 – MTS Coin Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥