Turkcell Şansa Tıkla Link 2022 – Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Şansa tıkla link kampanyası ile herkese 1 GB ve 2 GB bedava internet veriyor. Şansa tıkla kampanyası hangi sitelerde geçerli detayları paylaşıyoruz.

Şansa Tıkla Nedir?

Turkcell ilginç ama güzel bir kampanya başlattı. Şansa tıkla kampanyası reklamlara tıklama kampanyası diyebiliriz. Ancak tıklanması gereken reklamların özelliği var. Hangi reklamlar olduğunu aşağıda açıklamaya çalışacağız ancak öncesinde dikkat edilmesi gerekenlere bakalım. Kampanya 30 Mart – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve her müşteri her hafta en fazla 1 kez hediye alabilir.

Turkcell Şansa Tıkla bedava internet kampanyasının süresi dolmuştur. Yeni kampanyalar için; Turkcell bedava internet 2022 başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Şansa Tıkla Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Şansa Tıkla bedava internet kampanyasından sadece ilgili digital reklamdan tıklayarak ulaşılabilir. Ulaşılan bu sayfa bir defa ziyaret edildikten sonra tekrar ziyaret edilemez. Giriş yaptıktan sonra açılan bu oyunda 6 emocandan birini seçtikten sonra emocanın elinde tuttuğu pankartta hediye kazanıp kazanılmadığı  görülür, sonrasında açılan ekranda hediye görülür. Kampanya sayfasında 6 emocan’da birini seçerek şansa çıkan hediye hatta tanımlanır.Seçilen emocan sonrası kazanıp kazanamadığı belirtilir.

Şansa Tıkla Reklamı Nerede

Turkcell Şansa tıkla bedava internet kampanyası google reklamı olan bütün sitelerde geçerlidir. Şansa tıkla adı üzerinde bir şans kampanyasıdır. İnternette veya sosyal medyada gezinirken önünüze çıkan Turkcell reklamları için geçerlidir. “Şu sitede bu reklam var, bu sitede yok” diye birşey söylenemez.

Şansa Tıkla Bedava internet

Turkcell şansa tıkla bedava internet kampanyasının hediyeleri aşağıda listelenmektedir. Sizde her hafta şansa tıkla kampanyasından yararlanabilirsiniz.

  • Günlük 1GB (24 saat boyunca geçerli 1GB)
  • Günlük 2GB Instagram & Twitter (Instagram ve Twitter url’lerinde 24 saat geçerli 2GB internet)
  • Günlük 2 GB (24 saat boyunca geçerli 2GB)
  • Haftalık 1 GB(7 gün boyunca geçerli 1GB) 
  • Haftalık 2 GB (7 gün boyunca geçerli 2GB

Şansa Tıkla Hilesi

Şansa Tıkla reklamı hilesi bulunmamaktadır. Şansa Tıkla Mynet ve Acunn sitelerinde fazlaca görüldüğünü yazanlar olabilir. Bunun doğruluk payı düşüktür. Google reklamı gösteren bütün sitelerde şansa tıkla reklamı görünebilir.

Ücretsiz Salla Kazan İndir

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Dijital Operatör

Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile haftalık bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör kampanyalarından haberdar olurken ve paket yüklemesi yapabilirsiniz.

11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu