Şanslı Çark Çevirme Uygulaması

Şanslı Çark Çevirme bedava internet nasıl alınır, Şanslı çark kodları ve Şans çarkı kampanyası hakkında bütün detayları paylaşıyoruz.

Şanslı Çark Nedir?

Şanslı çark kampanyası ile aldığınız kodları uygulamaya girerek hediyeler kazanabilirsiniz. Şanslı Çark; Doğuş Çay A.Ş firmasının, markalarıyla ilgili tüketici kampanyaları, tüketici ödüllendirme kampanyaları ve pazarlama amaçlı bilgilendirme kurgularında kullanacağı mobil uygulamasıdır.

Şanslı Çark Kodları

Kampanyaya dahil olan içecek ve yiyeceklerden çıkan kodları Şanslı Çark uygulamasına girerek hediye kazanabilirsiniz. Patos, Cipso, Chips Master ve Çerezos ürünlerinden şanslı çark kodlarına ulaşabilirsiniz. Çekiliş kodu paket içerisindeki karttadır.

Şanslı Çark Mobile İndir

Şanslı Çark Mobile İndir

Şanslı Çark çevirme uygulamasının android ve iPhone telefonlar için sürümlerini uygulama mağazalarında indirebilirsiniz. Şanslı Çark çevirme uygulamasının android sürümünü indirmek için buraya tıklayın. Şanslı çark çevirme iPhone kullanıcıları iOS sürümünü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Şanslı Çark Çevirme; Günlük 100 MB ,Günlük 250 MB, Günlük 1 GB, Aylık 4 GB mobil data paketi veya Günlük 30 dk konuşma paketlerinden herhangi birini kazanabilirler. Kazanılan promosyon paketinin hattınıza yüklendi bilgisi en geç 24 saat içerisinde tarafınıza kısa mesaj ile iletilir

Dijital Operatör

Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile haftalık bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör kampanyalarından haberdar olurken ve paket yüklemesi yapabilirsiniz.

18 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu