SAO Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

SAO Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Sator Coin Yorum nasıl okunmalı ve SAO Coin nedir işte detayları.

Sator platformu öncelikli olarak sanatçılar daha sonra ise tüm yatırımcıların etkileşime girebileceği merkezi olmayan bir platformdur. Yatırımcıların Sator platformunun dApp NFT marketinde yapacakları etkinlikler için SAO Coin ve içeriklerine uygun NFT’ler ile ödül alabilecekler.

Sator Platformu Ethereum ve Solona tabanlı bir platform olup her iki platformuda desteklemektedir.

Sao coin nedir

SAO Coin Geleceği platformu aynı zamanda son zamanlarda çok popüler olan metaserve evreni içinde çalışmalarını sürdürüyor. Evrenin içerisindeki oyuncular dünyalar arasında seyehat edebilir, evrenin içerisindeki oyunları oynayabilir, sanal araziler satın alabilir, satın aldıkları arazinin üzerine ev,dükkan hatta Avm gibi token kazanabilecekleri alanlar inşaa edebilirler. Evrenin içerisinde oyun oynayan kullanıcılar oyunlarda SAO Tokeni ve NFT ler de kazanabilecekler. Aynı zamanda bir metaserve evrenini bir reklam platformu olarak hazırlayan Sator platformu ileri seviyelerde reklam yayıncıların reklamlarının izlenmesi karşılığında kullanıcılar SAO Tokeni ödül olarak kazanacaklar.

Sator kurumsal yatırımcıları arasında ise X21, SMO Capital, CMT Digital, M6, GBV, KRYPITAL Group, HODL, DeFi 11, Fomocraft Ventures, Double Peak, Ferrum Network gibi firmalar bulunuyor.

Uma Coin Geleceği – Uma Coin Yorum

Pulsepad Coin Geleceği – PLSPAD Coin Yorum

Sator platformu yerel kripto para birimi olan SAO Coin il dağıtımını şu şekilde yapacak:

  • SAO Tokenin %12.8 geliştirici takıma dağıtılacak,
  • %0.2’sini operasyonel giderlere harcayacak
  • %20’sini kurumsal yatırımcılara satacak
  • %10.6’sını Ön satışa ayıracak
  • %5.46 özel satışa ayıracak
  • %33’ünü yatırımcılara sosyal teşvik için dağıtılacak.
  • %7’si Staking yapan yatırımcılara ödül olarak dağıtacak.
  • %3.78’sini Rezerv için ayıracak ve
  • %3’ünü likidite ihtiyacı için ayırmıştır.

SAO Coin Nedir

Sao Coin, Sator platformunun yerel kripto para birimidir. Sator platformundayaptığımız her işlem için Sao Coin ödemesi yapılacak. Örnek vermek gerekirse evrenin içinde aldığını NFT’ler, oyun evreninde alacağınız arsalar, karakter yükseltmeleri gibi işlemler için Sao Coin ödemesi yapılacak. Bunun dışında platform kullanıcı,yatırımcı ve oyunculara belli koşullar dahilinde Sao Coin ödüllendirmesi yapacak.

Sao Coin Güvenilir Mi

Sao Coin, hem ethereum hemde solona tabanlı şifreleme kllandığından dolayı oldukça güvenilir diyebiliriz.

Sao coin güvenilir mi

Sao Coin Sınırsız Mı

Hayır, Sao Coin sınırsız değil. Şuan da piyasada ki dolaşım arzı bilinmesede Sao Coinin toplam arz miktarı 500.000.000 adettir.

Sao Coin Hangi Borsada

Sao Coin, çok yeni bir proje olması rağmen şuan da Gate.io ve Uniswap borsalararında listelenmiştir. İleride Sao Coini muhakkak bir çok borsa listeleyecektir.

Sao Coin Yorum

Sao Coin yorumlarına baktığımızda proje çok umut vadediyor. Eğer Sao Coin metaverse evreni oyuncular tarafından sevilirse ve ilgiyle kullanılırsa ileride büyük kar fırsatları sunabilir. Başka bir açıdan baktığımızda ise Sao Coinin kurumsal yatırımcıları arasında bir çok firma bulunuyor budayatırımcıların Sao Coine güvenlerini olumlu bir yönde etkiliyor.

Sao Coin Grafik

Sao Coin grafiklerine baktığımızda listelenmeyebaşladığı 7 ekim tarihinde 1.25$’dan listelendiği ve ardından ani bir düşüş yaşadığını görüyoruz. Yaşadığı düşüşten sonra yatay bir grafik çizen Sao Coin her han yukarı yönlü bir yükseliş trendine girebilir. Son günlerde yatırımcıların Sao Coine ilgisinin artması ve Sao Coin projesinin günden günedünya üzerinde popülerliğin artmasıda ileriki günlerde Sao Coinin fiyatını olumlu yönde etkileyecektir. Bunun dışında Sao Coin ileriki günlerde Binance gibi büyük borsalarda listelenirse ki listelenecektir muhakkak fiyat artışı yaşayacaktır.

Cate Coin Geleceği – Cate Coin Yorum

Cere Coin Geleceği – Cere Network Yorum

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Kripto Para Haberleri

Bitcoin Kaç Dolar

Güvenilir Kripto Para Borsası

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr