Selfy Bedava internet 2023 yılı güncel kampanyalarını sizlere sunuyoruz. Selfy 20 GB sınırsız sosyal medya ve Selfy kampanyalarını gelin birlikte inceleyelim.

Selfy Bedava
İnternet Paketleri
Nasıl YapılırPaket İçeriği
MOR HEDIYEyaz 4545’e SMS gönder1 GB İnternet
DOPDOLU HEDIYEyaz 4545’e SMS gönder1 GB, 2 GB, 3 GB İnternet
ANLIK MESAJLASMAyaz 4545’e SMS gönder
GECENETyaz 4545’e SMS gönder00.00 – 06.00 Arası ücretsiz internet
GECENET TCKNyaz 4545’e SMS gönder6 Ay boyunca her ay 3 GB
Selfy Bedava İnternet Paketleri

Selfy 20 GB Sınırsız Sosyal Medya

Selfy 20 GB Sınırsız Sosyal Medya

Türk Telekom paketleri arasında yer alan Selfy 20 GB sınırsız sosyal medya paketinin içeriğini ve fiyatını sizler için aşağıda düzenledik. Selfy 20 GB sınırsız Sosyal medya 2023 yılı güncel paket fiyatı ve kullanım haklarına birlikte göz atalım.

  • 20 GB
  • 20 GB Sil Süpür
  • + Sınırsız Sosyal Medya
  • 750 Dakika
  • 500 SMS

Yukarıdaki Selfy 20 GB sınırsız sosyal medya paketi fiyatı ise 210 TL’dir.


Daha fazla Selfy bedava internet içeriği;


Selfy Bedava İnternet Nedir

Türk Telekom sefly kullananlar için hazırlanmış kampanyalardır. Selfy bedava internet ve konuşma paketi kampanyaları ücretsiz ve teyit edilmiştir. Uygulama ve kampanyaları yakından takip ederek bedava internet alabilirsiniz. Selfy bedava internet ve konuşma paketi nasıl alınır yazının devamında anlatıyoruz.

Selfy 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır
Selfy 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Selfy Faturasız Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Selfy faturasız hatlar için geçerli olan GB bedava internet kampanyasından bahsetmek istiyoruz. Selfy faturasız hatlılar yükledikçe kazanıyor. Selfy’den Hediye 1GB kampanyasıyla hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleyen faturasız Selfy’liler, 1GB bedava internet alıyor.

Kampanyadan faturasız Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Selfy’liler yararlanabilir. Kampanyaya katılmak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz mesaj atabilirsiniz.

Kampanyayı iptal etmek istersen IPTAL DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e göndermen yeterli. Kampanya kaydını iptal etmen halinde mevcut haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin, yeniden 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapman durumunda ise hakların yenilenmez.

Bedava internet paketinde kalan haklarını sorgulamak için faturasız hattın varsa KALAN DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e, faturalı hattın varsa KALAN yazıp 5555’e gönderebilirsin.

Whatsapp ve BiP Bedava Mesajlaşma Kampanyası

Whatsapp veya BiP internetsiz mesajlaşmak istemez misiniz? Hem yurt içinde hem de yurt dışında WhatsApp ve Bip’ten yazışmanın bedava olması, Selfy dünyasında coşkuyla karşılandı.

Bedava Mesajlaşma Nasıl Yapılır?

Selfy bedava mesajlaşma kampanyasına katılmak içinANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS gönder. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin. Faturasız hat sahibiysen, kampanyadan faydalanmak için 30 günde bir, tek seferde en az 25 TL yükleme yapman gerekiyor.

Faturalı hat sahibiysen, kampanyadan faydalanmak için 1GB ve üzeri internet içeren her şey dahil (ses, SMS, data faydası içeren) faturalı bir tarifeye kayıtlı olman gerekiyor.

Selfy %30 MNG Kargo İndirimli Kod Nasıl Alınır?

Selfy %30 MNG Kargo İndirimli Kod Nasıl Alınır?

Selfyliler kargo ücretinde %30 indirimden yararlanabilir. Türk Telekom ve MNG işbirli selfylileri çok sevindirdi. Mobil hattından MNG yazıp 6262’ye SMS gönderip şifreni alabilirsin. Evde internet müşterisiysen, mobil hattından MNG TCKN yazıp 6262’ye SMS gönderip şifreni alabilirsin. Gelen şifreyi MNG kargo şubelerindeki görevlilere ileterek kampanyadan faydalanabilirsin.

İndirimli şifre alma mesajı ücretlidir. Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir.

Comments are closed.