SelfyCard Al 5 GB Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom SelfyCard hakkında bilgilendiriyoruz. SelfyCard nedir nereden alınır ve SelfyCard alanlara 5 GB internet nasıl veriliyor işte detayları.

Türk Telekom SelfyCard nedir?

SelfyCard ön ödemeli hesap kartıdır. SelfyCard 12 yaşından büyük herkes kullanabilir. SelfyCard ile kredi kartı ve banka kartı geçerli her yerde güvenli alışveriş yapılabilir. SelfyCard ininal alt yapısını kullanmaktadır.

SelfyCard nereden alınır?

SelfyCard ücretli alınabilir. En yakın Türk Telekom Bayi, D&R mağazaları ve dr.com.tr’den Selfycard’ı alabilirsiniz. SelfyCard bakım ücreti olarak her ay düzenli olarak 2 TL ücret kesilir. Hesabınızda para yoksa bu ücret kesilmez veya birikmez. Hesaba para giriş olduğunda o aya ait bakım ücreti olaran 2 TL alınır.

Selfy 5 GB bedava internet nasıl alınır?

SelfyCard 5 GB hediye internet almak için yapmanız gereken tek adım var. Selfy uygulamasına giriş yapın. SelfyCard bilgilerini Selfy mobil uygulamasında “Kart Ekle” alanına girin. Kartı aktive ettikten sonra haftalık 5GB hediyesi hattına yüklenecektir. Bir hafta boyunca geçerlidir. Bir kişi bir kez kullanabilir.

Ücretsiz Sil Süpür indir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava internet 2021 kategorisini ziyaret edin.

Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyaları ve Türk Telekom paketleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu