Sensorium Galaxy Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Sensorium Galaxy Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Sensorium Galaxy Coin nedir ve Sensorium Galaxy Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Sensorium Galaxy Coin, borsalarda SENSO adıyla yer alan, Sensorium Galaxy şirketinin çıkarmış olduğu ve Ethereum blok zincirinde işlem yapan bir kripto para birimidir. Sensorium Galaxy ise sanal gerçeklik sosyal platformudur ve bu platform dünyaca ünlü sanatçılar ve eğlence şirketleriyle ortalık kurmuştur. Bu platform Sensorium Galaxy Coin kullanarak, dünya genelindeki kullanıcıların görüntü ekleyebilecekleri içerik oluşturmayı amaçlar. Metaverse coin’leri arasında son derece dikkat çeken ve fiyat grafiği ile de araştırılmaya başlanan Sensorium Galaxy Coin nedir ve Sensorium Galaxy Coin yorum haberleri neler anlatıyor, detaylı olarak açıklayalım;

Sensorium Galaxy Coin Nedir?

Sensorium Galaxy Coin geleceği platformu bir metavese oyunu olmakla birlikte, sanal evrende iletişim ve eğlence amaçlı bir dünya yaratmayı hedefler. Bu paltoma dahil olan kişiler kendi oluşturdukları avatarlar ile dünyaca ünlü olan sanatçıların, DJ’lerin ya da ünlü kişilerin etkenliklerine katılma imkanı elde ederler. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte bu etkinliklere katılıp, oturduğunuz yerden canlı performanslar da izleyebilme avantajına sahip olursunuz. Şu anda dünyaca ünlü pek çok sanatçıyla anlaşması bulunan Epic Games tarafından desteklenen bu platformun yerel kripto para birimi ise Sensorium Galaxy Coin’dir. Sensorium Galaxy Coin nedir sorusunu, sağladığı avantajlar ile açıklayalım;

  • Sensorium Galaxy Coin, platomda ödeme aracı olarak kullanılmaktadır.
  • Sensorium Galaxy Coin sahibi olanlar kendi avantarlarını özelleştirme, aksesuarlar satın alma, araba alıp satma gibi tüm işlemleri yapabileceklerdir.
  • Sensorium Galaxy Coin kullanılarak platformda bulunan NFT pazarında ticaret de yapılabilir.
  • Sensorium Galaxy Coin sahipleri yönetimde oy kullanma ve projelerde söz sahibi olma hakkı da elde ederler.
Sensorium galaxy coin nedir?

Sensorium Galaxy Coin Yorum Haberleri

Sensorium Galaxy Coin şu anda Ethereum ağında hizmet verir ancak yüksek işlem maliyetleri ve düşük hızı nedeniyle Polkadot ağında geçeceğini duyurmuştur. Bununla birlikte ölçeklenebilir işlemler ve daha düşük işlem maliyetleri sağlanacaktır. Ayrıca Sensorium Galaxy platformunun yeni yapacağı anlaşmalar, PC ve Android cihazlar da dahil olmak üzere pek çok platformda erişilebilir olması, şimdiye kadar 100 milyon dolarlık yatırım yapılması gibi özellikler, Sensorium Galaxy Coin’in ilerleyen dönemlerde daha fazla külhancıya hitap edeceğini düşündürüyor.

Sensorium Galaxy Coin yorum haberlerinde platformun çok çeşitli kullanıcılar için erişilebilir hale getirileceği açıklamıştır. Dünyaca ünlü sanatçılar, yapımcılar ve medya şirketleri tarafından geliştirilmesi de çok sayıda kullanıcının ilgisi çekmiştir. Şirketin 2022 yılının sonuna kadar 1,8 milyondan fazla kullanıcıyı çekmek için yeni projeler geliştirecek olması, uzmanların ilgisi çeken konular arasındadır.

Sensorium Galaxy Coin Hangi Borsada?

Sensorium Galaxy Coin şu anda dünyanın önde gelen kripto para borsalarından BTC, Ether, Bitcoin Cash ve USDT Coin işlem çiftlileriyle alınabilir. Kucoin, HitBTC, Bitcoin.com, Hotbit, Bitforex, Bittrex, Poloniex, MEXC gibi borsalardan satın alabilirsiniz. Şirket tarafından çok yakında daha fazla borsada Sensorium Galaxy Coin listeleneceği de açıklanmıştır. Bu borsalara üye olarak ve KYC işlemlerinizi tamamlayarak satın alma işlemini hemen yapabilirsiniz.

NCT Coin Geleceği 2022 – PolySwarm Coin Yorum

HelpSeed Coin Geleceği 2022 – SeedCoin Yorum

Osmo Coin Geleceği 2022 – Osmosis Coin Yorum

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr