Serum Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Serum, merkezi olmayan bir borsa (DEX) ve merkezi olmayan finansa (DeFi) yüksek hız ve düşük işlem maliyetleri getiren bir ekosistemdir. İzinsizdir ve Solana blok zinciri üzerine kurulmuştur.

Serum fiyat tahminine başlamadan önce önceki yazımızda sizlere tanıttığımız Sushiswap Coin Geleceği 2021 – Sushi Coin Yorum ilgi çeken altcoin inceleyebilirsiniz.

Serum Coin nedir?

  • Serum Coin; Solana blockchain ağı üzerinde çalışan merkezi olmayan finans protokoldür.

Serum Coin nereden alınır?

  • Serum (SRM) Coin nasıl alınır; Binance, Mandala Exchange, CoinTiger ve OKEx kripto para borsalarından alınabilir.

Serum (SRM) Mevcut Piyasa Durumu

CoinGecko’ya göre , Serum fiyatı, yazı yazılırken 24 saatlik 176.762.052$ işlem hacmi ile 7.31$’dan işlem görüyor. Ancak, SRM son 24 saatte -%1.1 azaldı.

Serum coin geleceği - srm coin yorum 2021
SRM/USDT Genel Bakış Kaynak: CoinGecko

SRM şu anda CoinGecko’da 116. sırada yer alıyor. Ayrıca, SRM’nin dolaşımdaki 50.000.000 SRM arzı ve maksimum 10.161.000.000 SRM arzı vardır. Şu anda SRM, Binance, OKEx, FTX, CoinTiger ve Upbit’te işlem görmektedir.

Serum (SRM) Teknik Analizi

Aşağıdaki saatlik zaman çerçevesi, Serumun (SRM) Saplı Kupa modelini göstermektedir

Serum coin geleceği - srm coin yorum 2021
SRM/USDT 1 Saatlik Grafik Kaynak: TradingView

Yukarıdaki grafiğe göre, grafikte kulp desenli bir fincan görüntülenir. Bu grafik, hemen bir fiyat kırılması ile sonuçlanabilecek bir konsolidasyon dönemini göstermektedir. Alt çizgiden bir kırılma, yeni bir düşüş sinyalinin başlangıcını gösterirken, üst trend çizgisinden meydana gelen bir kırılma, yeni bir yükseliş trendinin başlangıcını gösterir.

Ayrıca, bu formasyonun başlangıcında SRM, yükseliş eğiliminden düşüş eğilimine geçti. Bu, birçok yatırımcının satın almayı bırakıp satmaya başlamasıyla sonuçlanır. Sonuç olarak, SRM ticaret arzı büyük ölçüde arttı.

Serum (SRM) RSI, MACD, MA ve EMA

Aşağıdaki çizelge, SRM’nin Hareketli Ortalama Yakınsama/Iraksaklığını (MACD) göstermektedir. Özellikle MACD (mavi), sinyal göstergesinin (turuncu çizgi) hemen altında kalmaya başlar. Bu, kripto para birimi yatırımcılarının önümüzdeki günlerde daha fazla düşüş bekleyebileceğini gösteriyor.

Buna karşılık, MACD sinyal göstergesinin üzerinde hareket etmeye başlarsa ve bir yükseliş geçişi gerçekleştirirse. O zaman kriptonun yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksek.

Serum coin geleceği - srm coin yorum 2021
SRM/USDT MACD Verisi Kaynak: TradingView

Şimdi SRM’nin göreceli güç endeksine (RSI) bakalım. Yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi, RSI 47 seviyesinde kalıyor. Bu, SRM fiyatının neredeyse aşırı alım durumuna geçeceğini gösteriyor. Ancak bu, yatırımcılara korkmadan işlem yapmaları için güven verir.

Serum coin geleceği - srm coin yorum 2021
SRM/USDT RSİ Seviyesi Kaynak: TradingView

SRM Coin hangi borsada?

SRM, Binance, OKEx, FTX, CoinTiger ve Upbit borsası dahil birçok kripto para borsasında listelenmiştir. Kriptonun itibari para birimlerine, sabit paralara ve diğer kriptolara karşı alınıp satılabileceğiyle doğru orantılıdır.

SRM yakında yeni bir ATH’ye ulaşacak mı?

SRM platformunda devam eden geliştirmeler ve yükseltmeler ile yeni ATH’sine kısa sürede ulaşma olasılığı yüksek.

Kripto Para Haberleri

Kripto Para En Çok Kazandıran

Gökçe Kübra

Kübra, finans okuryazarlık alanında kendini geliştiriyor. Grafiklere bayılır ve analizlerini paylaşmak onu heyecanlandırıyor. kubra.gokce@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥