Sevişirken bir erkeğin seni sevdiğini anlamanın en kolay yolu onun hareketlerini incelemektir. Sevişirken erkek kadını mutlu etmek için çekimser davranmaya başlayabilir ya da özgüvenini kaybedebilir. Çoğu zaman bu davranışlar olumsuz gibi görünse de erkeğin kadını umursadığını da işaretleri arasında değerlendirilir.

Bir erkek sevişirken kadının zevk alacağı noktalara yöneliyorsa onu mutlu etmek istiyor demektir. Kişi sevdiğini mutlu etmek ister. Bunun için de sevdiğini anlamaya ve sevdiğinin mutlu olduğu şeyleri yapmaya çalışır. Sevişirken de durum böyledir. Seven erkek partnerini mutlu etmek için onun nelerden hoşlandığını anlayarak ona yönelik tavırlarda bulunur.

Seven Erkek Nasıl Öpüşür?

Seven Erkek Nasıl Öpüşür

Seven erkek partneri ile öpüşürken partnerinin onun hakkındaki düşüncesini önemseyerek hareket eder. Partnerinin öpüşmeye olan tavrını dikkate alır. Kimileri ıslak öpücüklerden hoşlanmaz kimileri ise sert sever.

Seven erkek öpüşürken partnerini mutlu etmeye çalışır. Genellikle yumuşak ve kuru öpüşler ile sevişmeye başlamayı tercih eder. Ancak öpüşmek her ne kadar içgüdüsel olsa da öğrenilmesi de gereken bir eylemdir. Öpüşmeyi bilmeyen insanlar sevdiklerini mutlu etmek istese de başarılı olamayabilir. Bu yüzden sadece öpüşme şekline göre sizi sevip sevmediğini anlamaya kalkmayın.

Bir erkek seviyorsa nasıl öpüşür kesin bir bilgi yok. Ancak sevmeyen erkek öpüşürken her zaman kendini önceler. Kendini mutlu etmek karşı tarafı mutlu etmekten daha önemlidir. Bu yüzden sevmeyen erkeğin bencilliğini öpüşürken düşüncesiz yükselişlerinde görebilirsiniz.

Erkeğin Seni Arzuladığı Nasıl Anlaşılır?

Erkeğin Seni Arzuladığı Nasıl Anlaşılır

Bir erkek sizi arzuluyorsa size karşı her ne kadar sakin kalmaya çalışsa da gözünüzdeki yerini önemseyerek hareket eder. Erkekler ilişkiye girmek istediklerinde bunu göstermek konusunda her  zaman başarılı olamayabilirler. Çocukken kızlardan hoşlanan erkeklerin onların saçlarını çekmeleri gibi karmaşık durumlar da söz konusu olabilir.

Bir erkek sizi arzuluyorsa sürekli gözü sizde olur. Sizi belki de siz fark etmeden takip eder. Giyinişiniz, davranışlarınız onun için yalnızca size özel ve mükemmeldir. Bunun dışında bir erkek tarafından arzulanıyorsanız erkeğin size karşı davranışlarında aşağıdaki örneklerden bazılarını görebilirsiniz.

 • Ortamlarda size yakın oturmak isteyebilir.
 • Siz konuşurken odağı sürekli dudaklarınıza kayabilir.
 • Sizinle ilgili olmayan konularda ortamda birden ilgisini kaybedebilir.
 • Sizinle konuşurken özgüvenini kaybedebilir.
 • Sizinle konuşmak için bahaneler üretebilir.
 • Ortak özellikleriniz olduğunu düşünmeniz için size benzemeye çalışabilir.
 • Sizinle fiziksel temas kurmak için an kollar.
 • Kendini size hoş göstermek için her zamankinden fazla çaba sarf eder.

Seven Erkek Seviştikten Sonra Nasıl Davranır?

Seven Erkek Seviştikten Sonra Nasıl Davranır

Seven erkek seviştikten sonra sizin yanınızda kalmayı tercih eder. Onun için seviştiğiniz zaman sizin mutluluğunuz da çok önemlidir. Seviştikten sonra yalnız başına kalmayı tercih ediyorsa tam da bu noktada sizin için değil sevişmekten alacağı zevk için sevişiyor olabilir. Seven erkek seviştikten sonra aşağıdaki bazı davranışları sıkça tekrarlayabilir.

 • Tekrar sevişme arzusu içinde olması.
 • Seviştikten sonra birlikte uyuma isteği içinde olması.
 • Seviştikten sonra beraber vakit geçirmek istemesi.
 • Yalnız kalmaktan kaçınması.
 • Partnerini mutlu etmek istemesi.

İlişkide tarafların birbirlerine duydukları sevginin en büyük göstergelerinden biri sevişme sonrasında birbirlerine samimiyet göstermeleridir. Bu samimiyeti göstermenin en güzel yolu da sevişme sonrasındaki muhabbetlerdir.

Aşık olan erkek sekste nasıl davranır?

Aşık olan erkek seks sırasında partnerinin zevk almasını kendi zevkine önceler. Böylece partnerini mutlu etmenin verdiği his onu çok daha yükseklere çıkarabilir. Asla bencil davranmaz.

Cinsel ilişkiden sonra erkek bağlanır mı?

Hayır. Cinsel ilişki erkeğin bir kadına bağlanması için işlevsiz bir durumdur. Cinsel ilişki sonrasında bir partnerlik durumu söz konusu oluyorsa bu noktada sadece alınan cinsel haz ve kaçamak ilişkinin verdiği heyecan sevildiği için de ilişkinin tekrarlanmak istenmesi söz konusu olabilir.

Erkeklerin Bayıldığı Hitap Sözleri

Bir Erkek Eşiyle Neden İlgilenmez