Shaman Coin Geleceği – Shaman King Coin Yorum 2022

Shaman Coin geleceği – Shaman Coin yorum hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Shaman Coin nedir ve Shaman Coin yorum haberleri işte detaylar.

Shaman Coin geleceği topluluk odaklı bir fikirle oluşturulmuş olan ve Shaman King anime serisinden esinlenerek oluşturulan bir kripto para birimidir. Ethereum ağında piyasaya sürülen topluluk odaklı bu coin, pek çok açıdan kullanıcılarına gelir sağlamayı hedefler. Henüz yeni bir coin olmasına rağmen gösterdiği fiyat yükselişi ile yatırımcıların dikkatini çeken Shaman Coin nedir sorusunu ve hakkında yapılan yorumları detaylı olarak açıklayalım;

Shaman Coin Nedir

Shaman Coin nedir, Ethereum ağında oluşturulan topluluk odaklı projelerden biri olan Shaman King, bu coin projesi ile birlikte kullanıcılara NFT pazarı, takas yapabilme, cüzdan sağlama ve oyun oynama deneyimleri sunmayı amaçlıyor. Balinalara karşı koruma mekanizması da olan bu proje, son dönemlerde bol sıfırlı olan kripto para alarak yatırım yapmak isteyenlerin oldukça ilgisini çekiyor. Shaman Coin nedir sorusunu, projesinin özellikleri ve sağladığı avantajlar ile birlikte açıklayalım;

  • Bu projede yer alan takas özelliği, platforma direkt olarak cüzdan bağlayan kişilerin Ethereum ile Shaman Coin değişimi yapmasını sağlar.
  • Bu proje, çok oyunculu bir oyun hazırlığı içindedir. Bu oyunda, oyunculara gelir kazandırmayı amaçlar. Ayrıca coin yakımı içinde bu oyunun kullanılması hedefleniyor.
  • Oyunun 2. Ve 3. Aşamalarına NFT pazarının entegre edilmesiyle oyuncuların NFT geliri elde etmeleri de sağlanacaktır.
  • Bu platform kripto para cüzdanıyla birlikte yasal bulut madenciliği sağlayan tek duraklı bir yatırım platformu özelliği de taşır.
  • Bu platformu kullanan her kullanıcının yapacağı alım satım işlemi için alınan komisyonların %2’si, coin sahiplerine geri dağıtılmaktadır.
  • Platomda bir likidite havuzu bulunur ve alım satım işlemlerinden elde edilen gelirlerin %3’lük kısmı, projenin taban fiyatını güçlendirmek için kullanılır.
  • Alım satım işlemlerinden alınan komisyonların %7’lik kısmı ise pazarlama ve geliştirme için harcanmaktadır.
  • Shaman Coin sahipleri tek seferde 25 Ethereum değerinden fazla coin satamaz. Bu da balinalara kaşı koruma sağlayan bir sistemdir. Anti balina mekanizması, platformun büyümesiyle orantılı olarak artacaktır.
Shaman Coin Yorum Haberleri
Shaman Coin Yorum Haberleri

Shaman Coin Yorum Haberleri

Shaman Coin yorum haberleri, Projesinin geliştirmelerini şeffaf bir şekilde yayınlayan platform, Shaman Coin geleceği hakkında neler yapılacağını kullanıcılarına açıklar. Bunun sonucunda Shaman Coin yorum haberleri, proje geliştirmeleri üzerine yapılmaktadır. Bu haberlerde projenin sosyal medya hesaplarından pazarlama kampanyasını geliştireceğinden, oyununun ilerleyen dönemlerde piyasaya sürüleceğinden ve piyasa değerinin artacağından, NFT ve swap borsalarının açılacağından, oyunun ikinci versiyonunun piyasaya sürüleceğinden ve ilk 5 borsada listeleneceğinden bahsediliyor.

Bütün bu geliştirmeler ve projede anti balina koruması olması, projenin değerinin zaman içinde katlanarak artacağının habercisi olabilir. Ancak piyasadaki rekabetten dolayı bu paraya yatırım yapmak isteyenlerin dikkatli olmaları tavsiye ediliyor.

Shaman Coin Hangi Borsada

Shaman Coin hangi borsada, Shaman Coin şu anda Uniswap ve Lbanka platformlarında listeleniyor. Bu platformlardan satın alma işlemi yapmak için ilk etapta kayıt olmanız ve kimlik doğrulama işlemlerinizi yapmanız gerekiyor. Ardından ETH ya da USDT satın alarak Shaman Coin’e dönüştürdükten sonra satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tatil Token Geleceği

Altcoin Nedir

En Sağlam Coin Projeleri

Pom Coin Geleceği

googlehaberler