Shiba Coin Geleceği 2022 (MAYIS) – Shiba Coin Yorum

Shiba Coin Geleceği ve Shiba Coin yorum nasıl okunmalı detaylı bilgilendiriyoruz. Shiba coin son durum haberleri işte detayları.

Shiba coin ilk çıkış tarihi Nisan 2021 tarihinde gerçekleşti. Shiba coin ilk çıkış fiyatı ise $0,0000006 seviyesinden gerçekleşti. 2021’den bu yana Shiba token 2 sıfır attı. Shiba coin şuanda $0,000012 değerindedir.

Shiba Coin Kaç TL (CANLI)

Shiba Coin 0,000187 TL‘dir. Shiba Inu piyasa değeri 102.896.404.868 TL ve Shiba Inu son 24 saatte 1.52% değişim gösterdi. Shiba Inu günlük işlem hacmi 4.201.364.398 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 16. sıradadır.

Shiba Coin Kaç Dolar; Shiba şuan $0,000012 1.52%

Shiba Coin Kaç TL; Shiba anlık fiyatı ₺0,000187 1.52%

Shiba Coin Kaç TL (CANLI)
 • 2022 Nisan -%14 değer kaybetti.
 • 2022 Mart %13 kazandırdı
 • 2022 Şubat %22 kazandırdı.
 • 2022 Ocak -%37 değer kaybetti.
 • 2021 Aralık -%29 kaybettirdi.
 • 2021 Kasım -%28 kaybettirdi.
 • 2021 Ekim %830 kazandırdı.
 • 2021 Eylül %5 kazandırdı.
 • 2021 Ağustos %9 kazandırdı.
 • 2021 Temmuz -%29 kaybettirdi.
 • 2021 Haziran -%5 kaybettirdi.
 • 2021 Mayıs -%69 kaybettirdi.
Shiba Coin Kaç TL (CANLI)
Shiba Coin Mart’ta neler oldu, direnç noktaları

Shiba Coin Son Durum

Shiba coin 2021 başlangıçta $0,00001809 seviyesinden 2021 yıl sonunda $0,00003410 seviyesine ulaştı. Böylelikle Shiba Coin 1 yılda yatırımcılarına %12097 kazanç sağladı. Shiba coin resmi twitter hesabından blog.shibaswap.com blog sayfasını açtıklarını duyurdu. Böylelikle Shiba resmi iletişim kanallarına bir yenisini eklemiş oldu.

Shiba Coin Robinhood borsasında listelenmeye başladı. Bu haberle birlikte 24 saatte %19 değer kazandı.

Resmi twitter hesabından ShibArmy paylaşımı; “Bak, dünya bizden daha güçlü şeylerle dolu. Ama binmeyi bilirsen bir yerlere gidebilirsin. 30 Mart için bizi izlemeye devam edin.”

Shiba Coin Son Durum

Shiba Coin metaverse projesine hızla devam ettiğini twitter hesabından duyurdu.

Shiba Coin Son Durum

Shiba Coin Resmi Sohbet Hesapları

Shiba coin duyuru ve haberlerini resmi sosyal medya hesapalrından duyuruyor. Bu hesapları takip etmeniz için linkler bırakacağız. Shiba Twitter hesabı https://twitter.com/shibtoken; Shiba Discord odası https://discord.com/invite/shibatoken; Shiba telegram https://t.co/msGgy795OT; adreslerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Shiba Coin Projesi Nedir

Kripto dünyasında, meme coinler (bir resim, video, metin parçası ve genellikle mizahi) ilgili birçok yeni trend gördük. Meme Coinler kripto para dünyasını eski haline getirmeyecek şekilde değiştirdi. Meme coin projesi olan birçok kişi kendi projelerini hayata geçirdiler.

Shiba Coin Projesi de, aslen Japonya’da bulunan bir av köpeği türünden adını almış merkezi olmayan bir blockchain ekosistemidir. Komik görünebilir ancak Shiba Coin, blockchain teknolojisinin ve topluluğun gücünden yararlandığı için ciddi bir kripto projesi olduğunu kanıtlamıştır.

Başlangıçta, diğer çoğu meme coinlere benzer şekilde, Shiba Coin projesi bir coinden başka bir şey değildi. Belirli bir amacı veya ayrıntılı bir yol haritası yoktu. Yatırımcıların, projenin ne yapmayı amaçladığına dair hiçbir fikri bulunmamaktaydı. Ancak Shiba Coin planını yayınladı ve ürünlerini tamamlayarak tüm kripto piyasasını şok etti.

ShibaSwap, Ethereum blok zincirinde çalışan diğer DeFi hizmetleriyle birlikte bir kripto para borsası ve Shiba Coin projesinin stratejik bir ürünüdür. Platform, işlevlerini tanımlamak için tüm araçlarında köpeklerle ilgili kelimeleri kullanır.

Shiba coin Kraken etkisi
Shiba coin Kraken etkisi

Shiba Coin Nedir

Shiba Coin, Ethereum blok zinciri altyapısını kullanan ve toplamda 3 coin içeren bir coin sistemine sahiptir:

 • SHIB: SHIBA Coin, Shiba Inu ekosisteminin platformda alınıp satılabilen ve stake edilebilen temel para birimidir.
 • LEASH: LEASH Coin, Shiba Inu platformunda sahiplerine ShibaSwap borsasında yönetme hakkı veren yatırımcıları teşvik eden bir coindir..
 • BONE: BONE Coin, sahibine Shiba DAO’daki geliştirme teklifleri üzerinde oy kullanma hakkı veren Coin türüdür.

Shiba Coin Kurucusu

Shiba Coin projesinin kurucusu diğer tüm meme coinler gibi anonim kalmayı tercih etmiştir. Shiba Coin projesinin kurucusu ise kripto dünyasında bilinen ismi ise ‘’Ryoshi’’ dir.

Shiba coin metaverse oyunu; Shiba coin resmi twitter hesabında ShibArmy etiketiyle oyun metaverse evrenine göz kırptı. Ancak bu durumda fiyat artışı gözlemlenmedi. Daha fazla detay geldikçe Shib coin değer kazanabilir.

Shiba coin metaverse oyunu
Shiba coin metaverse oyunu

Shiba Coin 1 dolar olur mu?

Shiba coin toplam sayısı 400 trilyon adettir. 1 Shiba =1 $ olması demek, Shiba’nın tek başına 400 trilyon $ olması demektir. Şuan tüm coin piyasasının toplam değeri 3 Trilyon $ seviyesindedir. Shiba coin yakımı bile olsa matematiksel olarak 1$ seviyesi olanaksız görünüyor. Shiba Coin geleceği ne getireceği bilinmese de bu denli bir yükseliş çok mümkün görünmüyor.

Shiba Coin ne zaman 1 TL olur; Shiba coin bu kadar çok değer kazanması için yaklaşık 1.000 kat artması gerekiyor. Böyle bir artışın olması için şartların epey bir zorlanması gerekir.

Shiba Coin Hangi Borsada

Shiba Coin piyasaya sürüldüğünden beri bir çok kripto para borsasında listelenmiştir. Yatırımcılar ise Shiba coin nasıl alınır gibi sorular sormaktalar. Bizden sizler için Shiba coinin listelendiği kripto para borsalarını listeledik; Shiba Coin Binance, Coinbase Exchange, OKEx, Huobi Global, KuCoin, LBank, Crypto.com Exchange, Gate.io, Coinbase Exchange, WazirX, Bitvavo, FTX, ShibaSwap, MEXC, Bitrue, Uniswap, Bitfinex, Kraken ve buradan sayamadığımız birçok kripto para borsasında listelenmiş ve işlem görmektedir.

Shiba Coin Türkiye’nin en büyük iki kripto para borsası olan BtcTurk ve Paribu’da listelenmiş ve işlem görmektedir.

Metaverse nedir (Metaverse Coin List)

Shiba Coin Yorum 2022

Shiba coin yorum verileri kripto para piyasalarına dair paylaşım yapan sitelerde gündemden düşmüyor. Yatırımcıları, söz konusu coinle ilgili olarak 1 dolar bandını heyecanla beklese de, bu hedefin kısa bir süre içerisinde gelmeyeceği konusunda da emin.

Shiba coin yatırımcıları içerisinde belli bir kesim herşeye rağmen büyük bakiyelerle yatırım yapılmaya müsait olan bir coin olduğu görüşünü savunuyor. Bu kesime göre, yüksek bakiyelerle yapılan bir yatırım, uzun ya da kısa vadede başarı getirebilir. Toplam tutarın yüksek olması, yaşanan küçük yüzdeli yükselişlerde, büyük oranlarda kar anlamına geliyor. Ancak bu düşünceyi ifade ederken şunu da belirtmekte fayda var. Aynı durum küçük yüzdelerdeki bir düşüş için de aynı anlamı taşıyacak.

Shiba coin yorum konusunda uzmanlar ise, genel anlamda alt coinlerle ilgili yaptıkları bu yorumu shiba için de yapıyor. Kripto para borsasında sabrın ve uzun vadeli yatırım planının her zaman daha fazla getirisi olabilir. Bu nedenle, kişilerin kendilerini zorlamayacak miktarlarda yatırım planları yapmasını ve kazancı sürece bırakması yönünde hem fikir.

Gelecek günlerde ne tür değişimler yaşanacağı henüz net bir biçimde bilinmese de, genel itibariyle hem yatırımcılar hem de uzmanlar Shiba’dan umutlu görünüyor. Gelişmeleri yakından takip edip paylaşıyor olacağız.

Shiba Coin Yorum 2021

Shiba Coin Geleceği 2022

Shiba Coin geleceği baktığımız zaman piyasaya sürülmesinden bu yana birçok kez Shiba Coin try kurunda artış yaşandı. Meme coinlerin dünyada bir anda popülerleşmesinin başlangıcında Shiba Coin projesi küçük bir projeydi ve kısa bir süre içerisinde kripto dünyasının en iyi 10 projesinden biri oldu. Bu, projenin potansiyelini tüm yatırımcılara açık bir şekilde gösterdi.

Shiba Coinin toplam arzı bir katrilyondu ve fiyatının birçok ondalık sayı ile küçük kalmasına neden oldu. Ancak ekip, toplam arzın yarısını Vitalik Buterin’e göndererek Shib coin yakımına karar verdi. Shiba Coin yakımı ne zaman gerçekleştirse coinin fiyatı küçük olarak da olsa artmakta. Shiba Coin Grafik verilerinde Shiba Coin Try kuru hala düşük miktarlarda seyretmekte. Bu, Shiba ekibinin bir stratejisidir, çünkü coin fiyatının yatırımcılara düşük görünmesi onların kararlarını etkilediğini düşünmekteler.

ShibaSwap kripto para platformunun çalışma modeli günümüzde oldukça popüler bir model. Bazı küçük detaylar hariç daha çok Uniswap ve SushiSwap kripto para borsalarının bir benzeri diyebiliriz.

Shiba Coinin meme coin endüstrisinde en büyük rakibi ise şu anda teknoloji milyarderi Elon Musk’tan büyük destek alan Dogecoin. Ancak Shiba Coin Projesi, son zamanlarda Dogecoin’i geçerek topluluğunun gücünü gösterdi. Shiba Coin Twitter hesabının 1,7 milyondan fazla takipçisi var ve kripto dünyasındaki en etkili Twitter hesapları arasında yer alıyor.

Shiba Coin geleceği ise yukarıda tüm saydığımız sebeplerden ötürü parlak görünse de kripto para endüstrisi çok inişli çıkışlı bir piyasa olduğunu gerçeğini unutmamız ve yatırım yaparken dikkatli olmamız gerekmektedir.

Shiba Coin BtcTurk ne zaman gelecek

Shiba Coin; BTCTurk kripto para borsasında listelendi. BtcTurk Shiba coin al-sat yapmak için; https://pro.btcturk.com/pro/al-sat/SHIB_TRY adresine girmeniz yeterli. Ayrıca Shiba inu coin Paribu kripto para borsasında da işlem görmektedir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.      

googlehaberler