Silinen Fotoğrafları Kurtarma İndir

Silinen fotoğrafları kurtarma indir seçeneğine nasıl ve nereden ulaşabilirim gibi sorular yoğun şekilde merak ediliyor. Akıllı telefonlar geniş depolama alanına sahip olsa da bazen fotoğraflarınızı yanlışlıkla ya da bilerek silmeniz gerekebilir. Eğer sildiğiniz fotoğrafları geri getirmek istiyorsanız telefonunuzun özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Bazı akıllı telefon modellerinde silinen fotoğrafları geri getirmek için kendiliğinden özellik bulunuyor. Sildiğiniz fotoğraflar 30 gün içerisinde siliniyor Böylece bu 30 gün içerisinde istediğiniz fotoğrafı galerinize geri çekebiliyorsunuz. Ancak telefonunuzun böyle bir özelliği yoksa ek programlardan destek almanız gerekebilir. Bu programlar çok güvenli olmasa da sıkça tercih ediliyor. Google Play ya da App Store üzerinden indirebileceğiniz bazı alternatif silinen fotoğrafı geri getirme uygulamaları şunlardır;

  • KdevStudio
  • Dumpster
  • EaseUS MobiSaver
  • Recycle Coach
  • Repair System (Android)
  • Apower Mirror

Bu uygulamalardan herhangi birini indirerek silinen verilerinizi geri getirebilirsiniz. Bu uygulamaları ücretli ya da ücretsiz versiyonları mevcuttur.

Telefondan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Programı

Telefondan silinen fotoğrafları geri getirme programı için sayısız seçenek mevcuttur. Uygulama şeklinde sunulan alternatiflerin yanı sıra APK sürümü seçeneklerde mevcuttur. Silinen fotoğrafları geri getirme programları veri üzerinden işlem yapar. Anlık geri giden verilerin hızlı ve güvenli bir şekilde geri yüklenmesini destekler. Kısaca bu uygulamaların özelliklerini sıralamak gerekirse de;

  • Veri geri getirme uygulamalarını kullanabilmeniz için ilgili cihazınıza yüklemeniz gerekiyor.
  • Verilerinizi-fotoğraflarınızı silerken bağlı olan e-mail adresinize tanımlı olacak şekilde kurulum yapmanız gerekiyor.
  • Her uygulamanın işlem adımları değişkenlik gösterdiği için uygulama kurulumu yaptıktan sonra işlem adımlarını uygulama özelliklerine göre sırayla takip edebilirsiniz.

Ücretli silinen resimleri geri getirme uygulamalarının daha hızlı işlem yaparak daha güvenli olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü ücretsiz hizmet veren bazı uygulamalar verileri çalabiliyor.

Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Android

Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Android

Silinen fotoğrafları geri getirme Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilir. Bu tarz uygulamaları Android cihazlarınızda mevcut olan Google Play Store market üzerinden indirebilirsiniz. Android cihazlarda en sık tercih edilen uygulama Repair System (Android) uygulaması olarak dikkat çekiyor. Bu uygulama tamamen ücretsiz şekilde verilerinizi kurtarmanıza yardımcı olur. Ek olarak dilerseniz APK versiyonunu da kullanabilirsiniz.

Android için indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=repair.system.phone&hl=tr&gl=US

İOS için indirme linki: https://apps.apple.com/tr/app/veri-kurtarma/id1204233365

En İyi Fotoğraf Filtre Programı Ücretsiz

Programsız Fotoğraf Boyutu Küçültme

Yedeklenen Fotoğrafları Nasıl Görebilirim

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu