Sims 4 Hileleri 2022

Sims 4 hileleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Sims 4 eşya hileleri ve Sims 4 kilitli eşyaları açma hilesi işte detaylar.

Sims 4 hileleri 2022 yılında da Sims oyuncularının karakterlerine kurdukları hayatı yönetmek için sıkça başvurdukları hilelerdir. Bu hileleler ile karakterlerin yeteneklerini fulleyebilir ya da eşyaların kirlenmesini önleyebilirsiniz. Hatta yeni eşyalara bile sahip olabilirsiniz.

Yazımızın devamında sık aranan ve kullanılan Sims 4 hilelerine, bu hilelerin nasıl kullanılacağına dair merak edilenleri derledik. Hileler sadece kazanmak için değil elinizdeki fazla nesnelerden kurtulmak için de yapılabilir. Hatta fazla paralardan bile kurtulabilirsiniz.

İnternetsiz Oyunlar

Sims 4 Eşya Hileleri

Sims 4 eşya hileleri, hilelerin nasıl girileceğini bilenler için oldukça kolay bir şekilde girilebilmektedir. Eşyaları ortadan kaldırmak ya da kilitlerini kaldırarak sahip olmak için kullanabileceğiniz çeşitli hileler bulunuyor. Öncelikle hileleri girebileceğiniz komut ekranını açmanın farklı yolları arasından size uygun olanını seçin ve komut ekranını açın;

  • XBOX Hile Konsolu Açılışı: Kumandanın omuz düğmelerinin 4 tanesine aynı anda basın.
  • MAC Hile Konsolu Açılışı: Command+ shift+ C tuşlarına aynı anda basın.
  • Playstation 4 Hile Konsolu Açılışı; kumandanın omuz düğmelerinin 4 tanesine de aynı anda basın.
  • PC: CtRL+ Shift+C tuşlarına aynı anda basın.

Sims 4 Kilitli Eşyaları Açma Hilesi

Sims 4 kilitli eşyaları açma hilesi ile kullanamayacağınız eşyaların kullanılabilir olması mümkün hale gelir. Kilitli eşyaları açarken doğrudan aşağıda yer alan hileyi yazın ve ardından satın alma kataloğu içinde yer alan öğeleri görün.

Sims 4 kilitli eşyaları açma hilesi: bb.showhiddenobjects

Yukarıda yer alan kodu yazdıktan sonra normalde göremeyeceğiniz gizli eşyaların görünür olduğunu göreceksiniz. Ardından bu eşyalar ile ilgili farklı hileler yardımı ile de eşyaları temizleyebilir ya da farklı yerlere yerleştirebilirsiniz.

Sims 4 Kilitli Eşyaları Açma Hilesi

Sims 4 Para Hilesi

Sim 4 para hilesi ne kadar paranız olmasını istediğinize göre kolayca kullanabileceğiniz bir hiledir. Aynı zamanda para azaltma ya da çoğaltma işlemleri için de kullanılan tek para hilesidir. Aşağıda yer alan başlıktaki para hilesini doğru bir şekilde komut ekranına girmeniz yeterlidir.

Komut ekranına ilk komutu girdikten sonra Money x komutunu girerken mutlaka ne kadar paranız kalmasını istiyorsanız ona göre x kısmını doldurmalısınız. Çoğu oyuncunun yaptığı bir hata parasının ne kadar artmasını ya da azalmasını istiyorsa x kısmına onu yazmasıdır. Bu yanlış bir adım olacaktır. Doğrusu x yazan kısma ne kadar paranız olmasını istiyorsanız o kadar yazmanızdır.

Sims 4 Para Azaltma Hilesi

Sims 4 para azaltma hilesi fazla olan oyun parasından kurtulmanın aslında en kolay yoludur. Oyun boyunca para kazanmak Sims oyununun ana temalarından biridir. Ancak hile ile yapılan paranın fazla olması halinde bazı oyuncular fazla paradan kurtulmak isteyebiliyor. Fazla paradan kurtulmak için aşağıda yer alan kodu Cheat Console üzerinde yazın ve sonucu izleyin.

Sims 4 Para Azaltma Hilesi: testingcheats true yazın ve ardından Money x yazın. X yerine ne kadar paranız kalmasını istiyorsanız o kadar yazmalısınız.

Sims 4 Ölüm Hilesi

Sims 4 ölüm hilesi ölümlü olanları ölümsüz hale getirmek için kullanılan bir hiledir. Bu hile ile oyununuzu tamamen ölümsüz hale getirmeniz mümkün. Oyun boyunca ölen tüm nesnelerin ölümsüz hale getirmek için aşağıda yer alan hileyi Cheat Console üzerinden girin ve bu sorundan tamamen kurtulun.

Sim 4 Ölüm Hilesi; death.toggle true

Sims 4 Temizlik Hilesi

Sims 4 Temizlik Hilesi

Sims 4 temizlik hilesi kirlenmiş olan nesneleri temizlemek için aktif ve hızlı olarak temizlemeyi mümkün kılan bir hiledir. Oyun boyunca bozulan elektrikli aletler ve sürekli kirlenen eşyalarla uğraşmak istemiyorsanız aşağıda yer alan hile kodunu Cheat Console üzerinden girerek bu sorundan kurtulabilirsiniz;

Sims 4 Temizlik Hilesi: qa.objects.clean

Sims 4 Yetenek Hileleri

Sims 4 yetenek hileleri farklı birçok kategoride karakterlerin yeteneklerini yükseltmek için kısa yoldan bir imkan sunuyor. Yazımızın devamında yer alan yetenek hileleri ve kodlarını doğrudan uygulayabilirsiniz.

Hileleri aktif hale getirmek için öncelikle Cheat  Console açılmalıdır. Oyun açıkken klavye üzerinden CTRL+Shift+C tuşlarına aynı anda basın. Ardından Cheat Console açılacaktır. Sonrasında aşağıda yer alan hile kodlarını yazarak mevcut yeteneklerin en iyi haline getirilmesi için işlemi tamamlayın. Yetenekler yükselecektir.

Yükseltilecek YetenekYetenek Hile Kodu
Oyunculukstats.set_skill_level Major_Acting 10
Arkeolojistats.set_skill_level Major_Archaeology 10
Pişirmestats.set_skill_level Major_Baking 10
Bowlingstats.set_skill_level Skill_Bowling 5
Aşçılıkstats.set_skill_level Major_HomestyleCooking 10
Dans etmestats.set_skill_level Minor_Dancing 5
DJstats.set_skill_level Major_DJ 10
Karizmastats.set_skill_level Major_Charisma 10
Komedistats.set_skill_level Major_Comedy 10
Balık tutmastats.set_skill_level Major_Fishing 10
Fitnessstats.set_skill_level Skill_Fitness 10
Çiçek düzenlemestats.set_skill_level statistic_skill_AdultMajor_FlowerArranging 10
Bahçıvanlıkstats.set_skill_level Major_Gardening 10
Gurme Aşçılıkstats.set_skill_level Major_GourmetCooking 10
Gitarstats.set_skill_level Major_Guitar 10

Sniper Oyunları

Mmorpg Oyunlar

Para Kazandıran Oyunlar

Epic Games Bedava Oyun Listesi

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu