Sivas Token Geleceği 2022 – Kangal Coin Yorum

Sivas Token Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kangal Coin Yorum nasıl okunmalı ve Kangal coin nedir işte detayları.

Sivas Coin, Spor Toto Süper Ligde mücadele eden Sivas spor futbol kulübünün taraftar tokenidir. Sivas token, kangal coin olarak kripto para piyasalarında işlem görmektedir.

[mcrypto id=”14321″]

Kangal Coin Fiyatı

Kangal Coin fiyatı 0,000043 TRY’dir. Kangal coin piyasa değeri 4.315.164 TL’dir. Kangal coin son 24 saatte 3.50% değişim gösterdi. Kangal coin günlük işlem hacmi 203 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 1882. sıradadır.

  • 1 Sivas Token Kaç Dolar; $0,000003 USD’dir. Son 24 saatte 3.50% oranında değişti.
  • 1 Sivas Token Kaç TL; ₺0,000043 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 3.50% değişim gördü.
Sivas Token Geleceği - Kangal Coin Yorum 2021

Taraftar Tokeni Nedir

Taraftar tokenleri son zamanlarda oldukça popüler olmuş ve yatırımcılar ve taraftarlar tarafından büyük ilgi görmüştür. Birçok platform taraftar tokenleri için futbol kulüpleri ile anlaşmaktadırlar. Türkiye’de küçüklü büyüklü birçok futbol kulübü kendi tokenlerini çıkarmakta. Futbol kulüpleri bu tokenlerle hem maddi gelir amaçlamakta hem de taraftarlarıyla etkileşime girmek istemektelerdir. Taraftar tokenleri ile token sahibi taraftarlarına özel etkinliklerde yapılmaktadır.

Voyager Coin Geleceği – VGX Coin Yorum

Neom Coin Geleceği – NEOM Coin Yorum

SIV Token Nedir

SIV Token, Sivasspor ’un Bitexen kripto para borsası aracığıyla çıkardığı, Ethereum blockchain altyapısını kullandığı ERC20 akıllı kontrat yapısı kullanan taraftar tokenidir.

Sivasspor, taraftarlarıyla daha çok etkileşime girmek için çıkardığı SIV Token için Yiğidolar mobil uygulamasını hayata geçirecek ve bu uygulamada birçok etkinlik yapılacak.

Uygulamada kullanılacak oylar için, katılan etkinlikler için kısaca tüm işlemler için SIV Token kullanılacak.

Sivasspor, SIV Tokenin değerini koruyabilmek ve coin üzerinde ki enflasyonu baskı halinde tutabilmek için bazı taaddütler vermiş bulunmakta bu taaddütlerden bazıları ise:

Sivasspor’un attığı gol başına 580 Token, Süper ligde ilk 4 içinde bitirtirse 20.000 Token, Süper ligde şampiyon olursa 1.000.000 ve Hazırlık kupa veya turnuvaları kazandığında 50.000 Coin satın alınıp yakılacaktır. Yiğidolar mobil uygulaması içerisinde elde edilen gelirlerin %20’si ve NFT gelirlerinin %5’i ise Sivasspor Token (SIV) yakımı için piyasadan geri alım için kullanılacak ve yakılacaktır açıklamasını yapmıştır.

En Mantıklı Kripto Para

IRIS Coin Geleceği – IRISnet Coin Yorum

SIV Token Nedir

SIVAS Coin Güvenilir Mi

Sivas Coin, Ethereum blockchain teknolojisinin altyapısını kullanarak şifreleme yapan bir coindir. Bu açıdan baktığımızda Sivas Coin güvenilir diyebiliriz.

SIVAS Coin Hangi Borsalarda

Daha piyasa sürülmemiş olan ve ön satışı yeni yapılan Sivas Coin her hangi bir borsada listelenmemiştir. Türkiye’de en çok fan tokeni çıkaran Bitexen kripto para borsasında ise şuanda ön satışları yapılmaktadır.

SİVAS Coin Madenciliği Yapılır Mı

Hayır, Sivas coin madencilik yapılabilir bir coin değildir. Taraftar fan tokenleri doğaları gereği tüm arzı kademeli olarak piyasaya sürülen tokenlerdir bu yüzden madencilikleri yapılamaz.

Binance Fan Token listesi

Jasmy Coin Geleceği – Jasmy Coin alınır mı?

SİVAS Coin Sınırsız Mı

Hayır, Sivas Coin Sınırsız değildir. Sivas Coin daha piyasaya sürülmediği için dolaşımda olan bir coin miktarı bulunmamaktadır. Sivas Coinin toplam arz miktarı ise 58.000.000 adet Sivas Coin’dir. Her sene belli koşullara göre yakılacak olan Sivas Coin ilerleyen yıllarda değer kazanabilir.

SİVAS Coin Yorum 2022

Sivas Coin yorumlarına baktığımızda şuan için ön satışta olan bir coin projesi için yatırımcılar tarafından oldukça fazla ilgi görmektedir. Buda yatırımcıların ve taraftarların Sivas Coine güvendiklerini ve ileride büyük başarılar elde edebileceğine inandıklarını gösteriyor. Sivas Coin geleceğine baktığımızda ise önü açık ve yatırımcıların daha çok ilgi göstereceği tahmin ediliyor.

SİVAS Coin Grafik

Sivas Coin grafiklerini incelediğimizde daha piyasaya çıkmadığı için grafik üzerinden bir yorum yapmamız mümkün görünmüyor. Sivas Coin Bitexen kripto para borsası ile anlaşıp ön satışlara başlamış bulunmakta. Sivas Coin belli şartlara göre yakacağı Coinleri de düşünürsek yatırımcılar tarafından yeterli ilgiye sahip olursa ileride token fiyatları bir hayli yükselebilir.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

110 Yorum

  1. Valla arkadaşlar bende 13ten aldım şuan zararım 80bin tl ama para zaten eridi bana kalırsa nisan mayıs gibi yükseliş olur şu an bütün tokenler çok düşük paribu ve binancedekilerde aynı durumda mayısata gs 250 city 400olmuştu şu an onlar bile yerlerde beklemekten başka çare yok ben bir yıldır takip ediyorum tokenleri mayısa kadar bütün tokenlerin yükseleceğine inanıyorum ben parayı kolay kazanmıyoruz beden zararına elimizdekini satalım onlara yagırımcı tavsiyesi değildir

  2. telegram grubunda birlik olalim gerekirse besiktas taki ofislerini baslarina yikalim hakkimizi yedirmeyelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu