Sıxt Rent A Car Kimin

Araç kiralama sektöründe en çok tercih edilen ve uluslararası en büyük firmalardan biri olan SIXT Rent A Car uzun zaman önce Almanya şehrinde kurulmuştur. Araç kiralama şirketi olarak bilinen SIXT Rent A Car, yaklaşık olarak 100 ülkeden daha fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Ülkemizde ise yaklaşık olarak 26 kiralama ofisi bulunan SIXT Rent A Car şirketinde birçok farklı araba modeli bulabilirsiniz. İsterseniz günlük isterseniz aylar boyunca araba kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Uzun zamandır ülkemizde ve dünyada faaliyet gösteren SIXT Rent A Car şirketinin sahibi ise merak konusu olmaktadır. SIXT Rent A Car şirketinin sahibinin sizler için araştırdık. İsterseniz gelin birlikte bakalım. 

  • Ülkemizde SIXT Rent A Car şirketinin isim sahibi ARTI Seyahat A.Ş şirketine aittir. SIXT Rent A Car şirketinin ülkemizde 7 tane sponsoru bulunmaktadır. SIXT Rent A Car şirketi Bor Holding tarafından uzun zaman önce satın alınmıştır. 

SIXT Rent A Car İletişim 

SIXT Rent A Car, ülkemizde ve dünyada faaliyet gösteren hizmet veren araç kiralama şirketlerinden biri olarak bilmektedir. Almanya şehrinde kurulan SIXT Rent A Car şirketi dünyadaki en köklü firmalardan biri haline gelmiştir. Araç kiralamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz firmalardan biridir. SIXT Rent A Car şirketiyle ihtiyaçlarınızı dile getirmek için birçok kanal üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçebileceğiniz kanaldan şu şekildedir; 

Sixt Rent A Car Şikayet 

Ülkemizde birçok kişi seyahat etmek için araba kiralama hizmetlerinden yararlanmaktadır. Araba kiralamak istiyorsanız SIXT Rent A Car şirketini tercih edebilirsiniz. Ülkemizde toplamda 26 tane şubesi bulunan SIXT Rent A Car şirketinde uzun süreli veya kısa süreli araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. SIXT Rent A Car firmasından araç kiralamış ve bazı problemlerle karşı karşıya kaldıysanız şikayette bulunabilirsiniz. Bazı kullanıcılar SIXT Rent A Car firmasından kiraladıkları araçla ilgili bazı problemlerle karşı karşıya kalmışlardır. SIXT Rent A Car firmasıyla yaşadığınız bir problemi şikayet etmek için şu kanalı kullanabilirsiniz; 

  • Yaşadığınız bir sorunu ve problemi şikayet etmek için çağrı merkezlerinden yardım alabilirsiniz. SIXT Rent A Car firmasını şikayet hattına ulaşmak için 0850 222 20 00 telefon numarasını kullanabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu