SLP Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – SLP Coin Neden Düştü?

SLP Coin Geleceği ve SLP Coin Nedir kimin detaylı bilgiler. SLP Coin grafik nasıl okunmalı ve SLP Coin Yorum 2022 işte detaları.

SLP Coin geleceği, yatırımcıları tarafında oldukça merak edilmektedir. Ancak bu konuda yapılan araştırmalar ve de analistlerin bakış açıları incelendiğinde öncelikle altcoin büyüme hacminin nasıl olduğuna, ne ve kimin tarafından geliştirildiğine bakmakta fayda vardır.

SLP Coin Nedir?Bilgi
Altcoin Adı: Smooth Love Potion
Logo: SLP Coin Logo
Kurucusu:Trung Nguyen
Çıkış Tarihi: 2020
Web Site:https://axieinfinity.com/
Sosyal Medya:https://twitter.com/AxieInfinity
Wikipediahttps://tr.wikipedia.org/wiki/SLP
Nasıl Alınır?:Binance, Gate.io, BtcTürk, Paribu vs.
Maksimum Arz:42,633,472,053
İşlem Hacmi:$43.149.042 USD
Anlık Fiyatı:$0,004991 USD

SLP Coin Fiyatı, Anlık

SLP Coin fiyatı 0,089474 TL’dir. Smooth Love Potion coin piyasa değeri 3.847.955.604 TL’dir. Smooth Love Potion coin son 24 saatte -0.47% değişim gösterdi. Smooth Love Potion coin günlük işlem hacmi 773.606.270 TL ve işlem hacmi olarak bütün kripto para birimleri arasında 138. sıradadır.

 • SLP Coin anlık $0,004991 dolardır.
SLP Coin En Yüksek

SLP Coin en yüksek $0.36 seviyesini 1 Mayıs 2021 tarihinde gördü.

SLP Coin En Düşük

SLP Coin en düşük $0.0098 seviyesini 31 Ocak 2022 tarihinde gördü.

SLP Coin Neden Düşüyor?

SLP coin anlık olarak $0,004991 USD’dir. SLP Coin düşüşü sadece kendisine bağlı olmayabilir. Coin neden düşüyor makalesinden bilgi alabilirsiniz.

SLP coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. SLP Coin Haziran 2022 döneminde -%35 kaybettirdi. Peki sizce, SLP Coin geleceği Temmuz ayında fiyatı ne olur? yorum kısmına yazın…

DönemFiyatıDeğişim
Temmuz 2022$0,0037-0,34%
Haziran 2022$0,0037-35,34%
Mayıs 2022$0,0057-48,12%
Nisan 2022$0,0114-43,08%
Mart 2022$0,02133,40%
Şubat 2022$0,0206110,20%
Ocak 2022$0,0098-63,70%
SLP Coin Nedir ve Kimin?

SLP Coin Nedir ve Kimin?

SLP Coin nedir ve kimin sorusuna yanıt verecek olursak, Small Love Potion yani SLP, Axie Infinity platformu içerisinde yeni dijital evcil hayvanlar üretmek için kullanılan bir ERC-20 tokeni olarak tanımlanmaktadır. Bu evcil hayvanların adı ise Axies olarak belirtilmektedir. Axies en fazla 7 kez yetiştirilebilir. Aynı zamanda tokenin maksimum sınırı da bulunmamaktadır.

Axie Infinity, herkesin token ödülleri kazanabileceği, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Pokémon’dan ilham alınarak inşa edilen dijital evcil hayvan evrenidir.

SLP Coin hangi borsada nerede alınır?

SLP Coin almak için Binance kripto para borsasını ziyaret edebilirsiniz. SLP Coin; Binance, KuCoin, Gate.io, FTX, Gemini, OKEx, Uniswap (V3) ve SushiSwap kripto para sitelerinden de alabilirsiniz. SLP Coin ne zaman çıktı; SLP Coin Şubat 2021’te çıktı.

SLP Coin Yorum 2022
SLP Coin tüm zamanlar grafiği

SLP Coin Yorum 2022-2025

SLP coin yorum 2022 analistlere göre ilk olarak, SLP tokenleri Binance’de işlem görür. Slp, genellikle oyunun popülerliğiyle orantılı olan bir oyun belirtecidir. Öte yandan, Slp son günlerde giderek daha popüler hale geliyor gibi görünüyor. Bu da daha çok kişinin dikkatini çekmesi yönünden bir algı oluşturmaktadır.

Binance borsası SLP / USDT ve SLP / BUSD döviz çifti ticaretini açtığında, SLP tokenleri 30 Nisan’da inanılmaz bir artış yaşadı. Yazma anında % 100’ün üzerindedir. Axie Infinity oyununda Small Love Potion (SLP) kazanılır ve oyunda evcil hayvan yetiştirmek için SLP jetonları kullanılır. SLP Coin oyunu ise Axie İnfinity platformunda mevcut ve SLP Coin ile evcil hayvanlarımızı yetiştirmek için kullanılıyor. Small Love Potion (SLP) bir ERC20 belirtecidir. Axie Infinity platformunda dijital evcil hayvanları üretmek ve büyütmek için kullanılan SLP, her ne kadar oyunda kazanılıyor olsa da oyuna daha karlı bir şekilde başlanmasını da sağlamaktadır. Bütün bu gelişmelere baktığımız zaman Slp Coin Geleceği parlak görünmektedir.

Small Love Potion (SLP), oyundaki ana para birimidir ve kripto para borsalarında listelenir. Oyun içi ve nominal parasal değeri vardır. Binance Exchange ayrıca SLP’yi inovasyon bölümünde de listelemektedir.

SLP Coin Grafik

Slp Coin Grafiklerini ayrıntılı incelediğimiz zaman genellikle inişli çıkışlı bir performans göstermiştir. Slp Coin Axie İnfinity oyununda yerel kripto para birimi olması da yatırımcıların SLP Coini çok uzun süre ellerinde tutmamalarına neden oluyor. SLP Coinin bağlı olduğu Axie İnfinity oyununun sosyal medyayı ve özellikle twitteri yoğun olarak kullanması ise SLP Coin Twitter hesabından güncellemeleri görmemizi sağlıyor ve şeffaflığı sayesinde kripto para uzmanlarının SLP/USDT Coin Yorumları genellikle olumlu yönde olmaktadır.

AXS Coin Geleceği – Metaverse coin yorum

Bittorrent Coin Geleceği 2022 – BTT Coin alınır mı?

Dent Coin Geleceği 2022 – Dent Coin alınır mı?

BNB Coin Geleceği 2022 – Binance Coin Alınır Mı?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

115 Yorum

 1. Slpcoin arzı luna gibi oluyor Slpcoin arzı 100 milyar pılan veril di slp coin şirketleri bu kadar kerizler var yatırım yapan enai ler ne kadar çoksa o kadar kurban verilir kerizler in parası güzel aptal yatırım çıkar kafasiz

 2. Slpcoin arzı devamlı artıyor adam kuruşcu oğlu arzı istediği zaman düşürüp yada yukselitiyorlar slpcoin üretilmiş en sahte coin herkes sin eline verip perişan ettiler kimse slpcoin yatırım yapmasın çünkü adam lar keriz avına çıkmışlar uyan uyan uyan slpcoin tam üretilmiş en pezevenk coin sahtekar coin

 3. Serdar Solucatutan
  Yeni

  Arkadaşlar artık müjde ler olsun arz 42.milyari geçti slpcoin urecileri ve şirket sahibi leri tam oruspu çocuğu olduğunu kanıtladı kimse bu oruspu çocuğu Lara yatırım yapmasın düşecek slp coin ve sahtekarlık yapan tradingview nerede siniz bu Token için yükselecek diye sahtekar tradingview ve üçkağıtçı lar nerede

 4. Arkadaşlar bir yerden sağlam haber aldım slpcoin 3 yil boyunca böyle bu fiyata geçecek yüksek ten alanlar bir bardak su içsin ler adamlar büyük vurgun yapıp kaçtılar arkadaşlar bizim elimize malı verip gittiler hayırlı olsun slpcoin mağdur lari

  1. En son hot için bu şekilde konuştular onlar beni etkiledi bozdum üzerine 20 x yaptı.Zararda olanlar beklesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu