Şok Aktüel Kataloğu 2022 – 19-25 Ocak 2022

Şok Aktüel Kataloğu 2022 – 19-25 Ocak 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Şok aktüel kataloğu 22-25 Aralık 2022 işte detaylar.

Şok Aktüel Kataloğu 2022 – 19-25 Ocak 2022, listesi oldukça güncel ürünleri ve uygun fiyatları ile kaliteli tüketici ile buluşturdu. Şok marketin ülke genelinde 7661 adet mağazası var. 25.000 kişi ile büyük bir istihdama sahip ve 24 adet dağıtım merkezi mevcut.

Her ilçede birkaç şubesi olduğu için ulaşımı oldukça kolay olan market zinciri kaliteli ve uygun fiyatlı ürün seçeneklerine sahip. Ülkemizde en büyük market zincirlerinden biri olmasının sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Şok market mağaza ağını sürekli genişletir.
  • Günlük olarak 3 adet mağaza şubesi açılır.
  • Mağazalarını sürekli yeniler ve ürün portföyünü genişletir.
  • Sebzeler ve meyveler günlük olarak taze gelir ve müşterilere sunulur.

Şok Aktüel Kataloğu 19-25 Ocak 2022

Şokta Bu Hafta İndirimde Neler Var – 25 Ocak 2022

Şok market hem kendi markasına ait hem de birçok ünlü markaya ait ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile tüketici ile buluşturur. Şokta bu hafta indirimde neler var incelemesi yaparsanız her hafta farklı kampanyalar ve indirimli ürünler geldiğini görürsünüz.

Şok market bünyesinde Evin, Mintax ve Piyale gibi tarihi eskiye dayanan yerel markaların yok olmasını önlemek amacıyla bünyesine katmıştır. Bu bakımdan tarihi devam ettirmektedir. Kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterisiyle hızlı bir şekilde buluşturur.

Kozmetik, kişisel bakım sektörleri için de ülkemizde en çok ürünü bünyesinde barındıran market zinciridir. Her hafta birçok indirimli ürünü her yaştan müşteriyle buluşturmayı başarır.

Şok Market Bu Hafta Katalog

Ülkemizin en büyük market zincirlerinden biri olan Şok market büyük istihdamı ve kaliteli ürün çeşitleriyle milyonlarca insanı kaliteyle buluşturur. Şok market bu hafta katalog için incelediğinizde ihtiyacınız olan ürünleri görebilir ve uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Yerli ve yabancı markaları uygun fiyat seçenekleri ile tüketici ile buluşturur. Özellikle meyve ve sebzeler tedarikçilerden taze alınır ve günlük olarak satışı gerçekleştirilir. Şok markete gittiğinizde taze ürün alacağınızdan emin olursunuz.

Binlerce farklı ürün seçeneği ile tüketicilerini tek bir marka dayatmasına sokmaz ve onlara seçenekler sunar. Şok bünyesinde olan her ürünün kalitesi ve garantisi test edilmiş ve onaylanmıştır.

Şok Aktüel Mobilya 19-25 Ocak
Şok Aktüel Mobilya 19-25 Ocak
Şok Aktüel Mobilya 19-25 Ocak
Şok Aktüel Mobilya 19-25 Ocak

Aralık Aldın Aldın

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Aktüel Kataloğu

googlehaberler